Varicostop varisli damarlardan: 28 gün içinde varisli damarları doğal olarak yok ediyor!

Varicostop varisli damarlardan: 28 gün içinde varisli damarları doğal olarak yok ediyor!

Varisli damarlar tedavisinde geleneksel yöntemler ya etkisizdir ya da tehlikelidir. Tam tersine, Prof. Özdemir’in tedavisi kan hücrelerini yeniler, damarları güçlendirir ve kan dolaşımını zararsız ve doğal olarak iyileştirir. İçindeki maddeler güçlü rejeneratif özellikleri barındırıyor. Bu maddelerin günlük kullanımı, 30 yaş üstü varisli damarlardan musdarip kişilerde bile kan dolaşımının düzgün çalışmasını sağlar.

SİPARİŞ VER

Varisli damarların tedavisinde kullanılan geleneksel yöntemler boşa harcanan paradır! ‘Böyle düşünmenin nedenleri neler?

Varicostop varisli damarlardan: 28 gün içinde varisli damarları doğal olarak yok ediyor!

Bu yüzden bu sorunla başa çıkmanın geleneksel yöntemlerini daha dikkatli bir şekilde incelemeye karar verdik. Amacımız, bu yöntemlerin kusurlarını inceleyip varisli damarları olan insanların hastalığından kurtulmaya çalışırken her gün neyle karşılaşmalarını anlamaktı.

Sonuçlar:

  • Ameliyat tehlikelidir Bacaklarınıza dikkatlice bakın, kaç tane varis, çürük, örümcek damarı görüyorsunuz? Şimdi hepsini bir neşter ile kesmeyi düşünün… Bu, trajik komplikasyonlara neden olabilecek vücuda önemli bir müdahale olurdu. Üstelik, böyle bir ameliyattan sonra iyileşme süresince 6 ay daha acı çekersiniz…
  • Lazer tedavisi inanılmaz pahalı Lazer tedavisinin fiyatı, küçük bir sorunu ortadan kaldırmak için bile 300 avrodan başlar. Ancak herhangi bir etkiyi fark etmek için en az 5 prosedür yapmanız gerekir… Bunu kim karşılayabilir? Ayrıca da, varisli damarların tedavisinde lazer yönteminin etkinliği sadece% 30’dur (ve sorunların artık ortaya çıkmayacağının garantisi yoktur!)
  • Ev tedavisi varolan varisli damarlarla çalışmaz Soğuk duş ve bacak kaldırma gibi ev yöntemleri varisli damar riskini azaltabilir, ancak zaten varolan belirtileri ortadan kaldırmaz. Acı gerçek şu ki sadece biri varis ortaya çıkarsa, muhtemelen daha fazla olacaktır ve ciddi venöz yetmezlik riski %89’dur.
  • Varis çorapları tehlikeli komplikasyonlara neden olabilir Bu tür iç çamaşırların kullanımı, amacı büyük satışlar olan üreticilerin söylediklerinden çok daha zor. Gerçek şu ki, bu çoraplar yanlış bir şekilde kullanılması basınç değişikliğe yol açıyor. Bunun ters etkisi var – damarlar tıkanır ve sonuçta ölür.
  • Masaj damarlara zararlı olabilir Varisli damarlarınız varsa, etkilediği vücut kısımlarının ne kadar hassas olduğunu biliyorsunuz. Damarları temizleyen bir masajı düzgün bir şekilde yapmak için kapsamlı deneyime sahip bir uzmana ihtiyacınız var. Ancak birçok masör hiç farkında değil! Sağlığınızı tehlikeye atıyorsunuz çünkü masajın tek yaptığı şey hastalığın gelişimini geciktirmektir. Ancak masaj sırasında tek yanlış hareket onu hızlandırabilir.

Tedavinin kanıtlanmış etkileri kendileri için konuşuyor:

Varicostop varisli damarlardan: 28 gün içinde varisli damarları doğal olarak yok ediyor!

  1. hafta – ağrı, şişme ve uyuşukluğun ortadan kaldırılması, bacaklarda hafiflik hissi
  2. hafta – damarların durumunun iyileşmesi, kan dolaşımı 2 kat daha iyi
  3. hafta – 400% damar duvarlarının güçlendirilmesi
  4. hafta – varisli damarların tamamen yok olması, gelecekte varisin tekrar ortaya çıkma olasılığının engellenmesi
SİPARİŞ VER

Varisli damarları doğal olarak tamamen yok eden ucuz bir ilaçvarsa niye etkisiz yöntemlere bir servet harcıyoruz?

Varicostop’ın etkinliği Lyon’daki Fransız araştırma merkezi tarafından kanıtlandı. Prof. Özdemir, Uluslararası Fleboloji Derneği Ödülü dahil olmak üzere çeşitli ödüller için aday gösterilmeye devam ediyor.

Yorumlar

Zehra

Ablam, herhangi bir araştırma enstitüsü klinik araştırmalar yaptığında bir zaman içinde elde edilen sonuçları sunar. Bunlar kurallar. Bu grubun test sonucu 28 gündü! Bu inanılmaz bir sonuç. Yani hiç saçmalık değildir…

Burak

Bayanlar ve baylar! Neredeyse 6 yıldır venöz yetmezlikten mustariptim. Yıllarca güvenlik görevlisi olarak çalıştım ve damarlar sürekli aşırı yüküne dayanamadı. Toplamda lazer tedavisi için yaklaşık 1.500 avro harcadım. Sizin için çok fazla değilse de anladığınız gibi, bir emekli için oldukça fazla oldu. Ayrıca, nadir bir alerjim vardı. Neyse ki, varisli damarlarım gitmedi. Şort giydiğimde, torunlar benden kaçıyordu, dedenin deri altında canavarlar var diye bağırıyordular! Üç hafta önce kızım bana bu ürünü getirdi ve gözlerime inanamıyorum. Sanki yeni bacaklarım var! Size yardım edip etmeyeceğini bilmiyorum, ama bana çok iyi geldi! Denemeye değer

Selim

Ben de Varicostop’i denedim, etkisi inanilmaz. Sadece iki hafta icinde damarlarim iyilesti ve daha buyuk varis damarlarim yari azaldı. Bacaklarim artik isinmiyor ve aksamlari sismiyor. Sonunda normal bir insan gibi yasiyorum.

Beril

Bu sayfaya girince bu kadar harika bilgi öğreneceğimi sanmıyordum. Bu ilacı kesinlikle almam gerek. Zaten çirkin ve şişmiş baldırlardan bıktım. Her zaman pantolon veya uzun eteklerle varisimi kaplıyorum… ben de sonunda güzel bacaklarımı göstermek istiyorum!! Sonunda bu iğrenç problemi çözeceğim, süper

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: