Diamond Serum cildiniz için gençleştirici serum konsantresi!

Diamond Serum cildiniz için gençleştirici serum konsantresi!

Bir aylık Diamond Serum kullanımıyla kırışıksız mükemmel cilde sahip olun Diamond Serum

 • Kırışıklıkları giderir
 • Yüz hatlarını belirginleştirir
 • Kollajen ve elastin sentezini gerçekleştirir
 • Cildin esnekliğini geri kazandırır
 • Uzun süreli etki eder
SİPARİŞ VER

25 yaşından sonra cildin değişmesi kaçınılmazdır:

 • Kollajen ve elastin seviyesi düşer
 • Cilt esnekliğini kaybeder ve sarkar
 • Derin kırışıklıklar oluşur

Kırışıklıkları gideren aktif bileşenler

Diamond Serum cildiniz için gençleştirici serum konsantresi!

DOĞAL İÇERİK:

 1. Hyalüronik asit, niasinamid ve pantenol – Cildi derinlemesine besler ve nemlendirir, cilt tonunu dengeler, cilt kuruluğunu ve tahrişi ortadan kaldırır.
 2. Aesculus Hippocastanum tohum özütü ve Daucus Carota Sativa kök özütü – Kan dolaşımını hızlandırır, örümcek ağı görünümünü iyileştirir, ödemi giderir, cildin rahatlamasını sağlar, esnekliğini ve ton eşitsizliğini giderir.
 3. Ekinezya Angustifolia kök ekstresi ve Atkuyruğu yaprağı ekstresi – Cildi nemlendirir, cilt kuruluğunu önler, kollajen ve elastin sentezini ve doğal yenilenmeyi tetikler.
 4. Sarı kantaron özütü ve Ginseng kökü özütü – Ciltteki renk eşitsizliğini giderir, cildin gençleşmesini ve yenilenmesini sağlar ve yaşlanma belirtilerini önler.
SİPARİŞ VER

Diamond Serum enjeksiyonsuz botoks etkisi sağlar

Diamond Serum cildiniz için gençleştirici serum konsantresi!

Doğal bitki özleri içeren Diamond Serum; kollajen üretimini uyarır, kırışıklıkları azaltır, cildin elastin seviyesini arttırır ve yüz ovalini sıkılaştırır. Çoğu yaşlanma karşıtı ürünün aksine bu serum kimyasal maddeler içermez. Cilt daha güçlü, dayanıklı ve gözle görülür şekilde daha genç görünür.

Profesyonel görüş

Enjeksiyona gerek kalmadan pürüzsüz cilde sahip olmak cilt bakım endüstrisinde gerçek bir bomba etkisi yarattı. Bu etkiyi, yenilikçi bir ürün olan Diamond Serum yaşlanma karşıtı bakım ürününe borçluyuz. Serumun bitki özleri içeren patentli formülü, en derin kırışıklıkları bile gideriyor. Etkisi botoks yaptırmaya benzese de botoks gibi yan etkisi veya kontrendikasyonu yok. Serumun aktif bileşenleri, cildin kendi yapısal proteinlerinin sentezini arttırır, böylece cildin tonunu eşitler ve elastikiyetini arttırır. Uzun zamandır işimde ben de Diamond Serum kullanıyorum ve danışanlarıma da öneriyorum Diamond Serum’dan çok memnunuz.

Kadriye Solmaz,
Türkiye’nin önde gelen gençleştirme merkezi Venüs Klinik’te güzellik uzmanı

Gençleşmeyi başaran kadınların yorumları:

Vuslat Bağlayan 41 yaşında

Yaşlı olduğum söylenemez ama yüzümdeki kırışıklar çok belirgin. Botoks iğnesi yaptırmaktan korkuyorum çünkü bu işlemden sonra yüzümün düzeleceğinden emin değilim. Kozmetik sektöründe olan bir arkadaşım bana Diamond Serum’dan bahsetti. Ben de siteden sipariş verdim ve ürün elime geçtiğinde ödemesini yaptım. Herhangi bir kozmetik ürününün böyle bir etkiye sahip olacağını beklemiyordum. İki hafta içinde kırışıklıklarım kaybolmaya ve cildim düzelmeye başladı.

Kamuran Halkalı 36 yaşında

Gülümsemeyi seven bir insanım. Gülmenin hayatı uzattığına inanırım. Ama kırışıklığa neden olduğu da bir gerçek. Bu zararsız mimik kırışıklıkları zaman geçtikçe daha da derinleşiyor. İşte bu gülünecek bir şey değil. Yaklaşık bir aydır Diamond Serum kullanıyorum. Şimdiden kırışıklıklarım gerçekten daha az belirgin hale geldi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Serpil Kızılağaç 62 yaşında

Her zaman en iyi cilt bakım ürünlerini ararım, bu yüzden de hep yeni ürünleri denerim. Son zamanlarda Diamond Serum kullanmayı tercih ediyorum. Paylaştığım fotoğraflarıma bir bakın. 10 yaş gençleşmiş gibiyim! Dudak çevresindeki çizgiler sanki hiç olmamış gibi yok oldular. Anlaşılan sonunda yüzüm için uygun bir cilt bakım ürünü buldum. Ayrıca pahalı olmaması da güzel.

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: