Jenex Botox gençleştirici krem: genç bir cilt kırışıklık olmadan!

Jenex Botox gençleştirici krem: genç bir cilt kırışıklık olmadan!

Botoks öncesi JenexBotox serumun özellikleri

Donuk mimik etkisi oluşturmuyor. Enjeksiyonun önerilmediği bölgelere: dudak, göz çevresi, boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilir. Botoks işleminden çok daha ucuz. Toksinler içermemekte. Alışkanlık yapmamakta. Güvenilir.

SİPARİŞ VER

Doğal içerik

Jenex Botox gençleştirici krem: genç bir cilt kırışıklık olmadan!

  1. Glutathione Sisteinin amino grubu ile glutamatın yan zincirinin karboksil grubu arasında olağanüstü peptid bağını içermektedir. Hücredeki glütation değeri antioksidan özellikleri ile belirlenmektedir. Glütation fiilen hücreyi zehirli serbest radikallere karşı korumanın yanı sıra genel olarak hücre içi ortamın redoks (yükseltgenme-indirgenme) özelliğini belirlemektedir.
  2. Vitis Vinifera Seed Extract Genellikle kızıl üzüm çekirdeğinden elde edilen özel sıvı bileşendir. Yapısı A ve E vitaminleri, esansiyel yağ asitleri ve eşsiz özellikler kazandıran bir dizi diğer yararlı maddelerle zengindir.
  3. Cananga Odorata Flower Oil Birkaç aşamada elde edilen ve farklı cinsleri bulunan uzun gövdeli tropikal ağacın taze çiçekleri yağıdır. Farklı cilt türlerine uygundur. Kuru pul pul dökülen cildin tahrişi giderir ve rahatlatır, yağlı cildin sebum üretimini ayarlar. Ayrıca gençleştirir, pürüzsüzleştirir, elastikiyet ve kadifemsilik kazandırır. Bronzlaşmayı korur, güneş ışınlarından sonraki tahrişi rahatlatır.
  4. Royal Jelly Extract Arı sütü arıcılığın en olağanüstü ürünü olup, güçlü biyolojik uyarıcıdır. Arı sütünde insan organizmasının ihtiyacı olan (esansiyel ve elzem olmayan) tüm aminoasitleri bulunmaktadır.
  5. Triticum Vulgare Germ Oil Buğday tohumu yağı. Antioksidan, lesitin, cilt için eşsiz linolenik ve alfa asitler dâhil olmak üzere doymuş yağ asitleri, E vitamini, karotenoid kompleksini içermektedir. Yenileyici özelliklere sahip, epiderms yapısını yumuşatır, yeniler, antiradikal koruyucudur.
  6. Panax Ginseng Root Extract Ginseng özü, yeni kolajen sentezini uyarması ve eski kolajen liflerinin bozunumunu engellemesi suretiyle kırışıklıklara karşı savaşır. Ayrıca ginsengin kolajen sentezini uyarabileceğini gösteren laboratuvar araştırmaları mevcuttur. Güçlü yenileyici ve cilt hücrelerinin enerji dengesi ve tam hücresel metabolizma sağlama özelliğine sahiptir.
  7. Simmondsia Chinensins Seed Oil Jojoba yağı bitki dünyasında muadili olmayan akışkan parafindir, yoğun kıvam özelliğinde olmasına rağmen cilde hızlı nüfuz eder, ağırlık ve yağlı parlaklık hissi bırakmamaktadır. Cilt gözeneklerinin derinlerine nüfuz ederek yağ koruyucu tabaka oluşturur, cildi ideal şekilde nemlendirir ve besler. Yağın içerdiği fazla miktardaki E vitamini antioksidan – yenileyici, iltihaplanmaya karşı, dengeleyici özellikler kazandırmaktadır. Çocuk cildi dâhil olmak üzere tüm cilt türleri için uygundur.
  8. Kojic Acid Kojic asit melanin pigmentinin üremesini yavaşlatır, hem yaşlılık lekeleri, hem de hastalık, yanlış kozmetik ürünü kullanımı, hormonal dengesizlik veya doğum kontrol haplarının kullanılmasına bağlı oluşan lekeler üzerinde etkilidir.

JenexBotox NASIL İŞLER

Özel düşük moleküllü formülü cildin en derinlerine nüfuz etmeyi ve yenileşmenin tüm “uyuyan” süreçlerinin harekete geçmesini sağlar. Sonuç – cilt elastikiyet, pürüzsüzlük kazanır, kırışıklıklar kaybolur. Sadece iki hafta sonra çok daha genç görüneceksiniz! Ve bunu cerrahi müdahale ve iğneler olmadan evinizde başarabilirsiniz.

SİPARİŞ VER

MÜŞTERİ YORUMLARI

«Her kadın gibi ben de iğneler ve kaldı ki estetik ameliyatı olmadan genç ve güzel görünmek istiyorum. Arkadaşım JenexBotox serumunu denememi tavsiye etti. Tek kelimeyle mucize! Krem kırışıklıkları mükemmel gideriyor ve yüz çevresini gerginleştiriyor. Serumun sayesinde böyle bir sonuca ulaşabileceğimi düşünmemiştir! Botoks iğnelerine muhteşem bir alternatiftir!»

«NeBotox serumuna hayran kaldım! Bir ay geçti ve kırışıklıklar kayboldu. Cilt pürüzsüz, elastik. Eşim ve şaşkın kız arkadaşlarım sürekli iltifat ediyorlar. Botok yaptırmadığıma kimse inanmıyor! Kendime ve kız arkadaşlarıma 4 adet daha sipariş veriyorum. Arkadaşlarım da güzelleşsinler ve gençleşsinler!»

«Ben çok duygusal biriyim ve mimik kırışıklıklarım çok fazla. JenexBotox onları başarıyla yok etti! Cildim elastikiyet kazandı, gençleşti. Artık eskisi gibi üzerimde hayran bakışları fark ediyorum, gençleşmemle birlikte özgüvenim geri geldi! Dolayısıyla botoks düşünen herkese JenexBotox’u denemelerini öneriyorum, aynı etki, sadece ağrısız ve çok daha az maliyetle!»

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: