Dr. Mardeen Blue Serum: saç dökülmesine karşı yüksek etkili serum

Dr. Mardeen Blue Serum: saç dökülmesine karşı yüksek etkili serum

Uzmanlar, TRICHO – PRIME formülünü oluşturmak için binlerce uyarıcı bileşeni araştırdılar. Klinik çalışmalar onayladı: ilk kullanım günlerinden itibaren ürün saç köklerini dinlenme evresinden aktif büyüme evresine geçiriyor.

 

2018’IN SONUNDA, DR. MARDEEN SERUMU KOZMETIK PAZARINDA TÜM KRITERLERDE EN IYI ÜRÜN OLARAK KANITLANDI.

SİPARİŞ VER

Mükemmel sonuçlar sağlayan tamamen doğal bir saç bakım serumudur

  • %95 oranında saçların kırılganlığını ve dökülmesini azaltır
  • %90 oranında saç kaybını azaltır
  • %97 oranında daha fazla esneklik sağlar

Dr. Mardeen Blue Serum: saç dökülmesine karşı yüksek etkili serum

SİPARİŞ VER

HİÇBİR ŞEY SAÇLARI RESTORE ETMEKTEN DAHA KOLAY DEĞİL

1. ADIM. Serumu saçın kök bölgesine uygulayın.

2. ADIM. Masaj hareketleriyle serumu 15 dakika boyunca saç derisine sürtün. SERUMU DURULAMAYA GEREK YOK!

3. ADIM. Prosedürü haftada 3 defa tekrarlayın.

4. ADIM. Önerilen kullanım süresi 4 haftadır.

UZMAN TAVSİYESİ

Saç dökülmesi sorunu erkekler arasında çok konuşulan bir konudur. Kellik nedenleri çok bireyseldir. Neyse ki, bugün kelliğe sebep olan etkenlere bakılmaksızın saç dökülmesini kalıcı olarak durduran bir çözüm artık mevcuttur! Bu, Dr. Mardeen Blue Serum serumudur. Kullanımı çok kolaydır ve muhteşem sonuçlar elde etmenizi sağlar. Denemeler, 4 haftalık kullanımdan sonra saçın uzama hızının arttığını göstermektedir. Bir kür, 4 haftadır ve serum her 3 günde bir kullanılmalıdır. Serumu temiz ve nemli haldeki saçınıza uyguladıktan sonra 7 dakika bekleyin ve ardından yıkayın.

Cemal Gürkanlı, Saç Uzmanı

Dr. Mardeen Blue Serum: saç dökülmesine karşı yüksek etkili serum

EFSANEVİ SAÇ BÜYÜME AKTİVATÖRLERİ

  • MINOKSIDIL. Bakopa bitkisi, yavaş saç uzaması ve diğer saç koşulları için en iyi doğal ilaçlardan biridir. Saç dökülmesini ve saçın erken yaşta grileşmesini önler.
  • LIMON ÖZÜ. Kafa derisinin doğal Ph’sini restore eder Sebum üretimini azaltır Kepeği önler
  • LAKTIK ASIT. Saçı çevresel hasar ve kırılganlıktan korur Besler, kalınlaştırır, saçı pürüzsüzleştirir ve renk kaybını önler

Yorumlar

Bir süredir kel alanlar oluştu ama bir noktadan sonra bu alanlar adetsel olarak artmaya ve genişlemeye başladı. Eşim, Dr. Mardeen Blue Serum ürününü denememi önerdi. O da bu kompleksi saçlarını korumak için kullanıyor. İkinci uygulamadan sonra saçlarımın dökülmesi durdu. Bir ay sonra kel bölgelerin küçüldüğünü ve saçlarımın kalınlaştığını fark ettim. Bu ürünü kullanmaya devam edeceğim!

Mahmut, 48

Son 30 yıldır saçlarımın aşamalı olarak dökülüyordu. Farklı şampuanlarla tedavi etmeye çalıştım ama gerçekten işe yaramadı. Geçenlerde Dr. Mardeen Blue Serum ile ilgili bir yazıya denk geldim ve denemeye karar verdim. Tek istediğim kafamda kalan saçları korumasıydı ama yeni saç çıkaracağını hiç düşünmemiştim. Bugün başımda hiç kel alan yok ve saçlarım artık çok daha kalınlaştı!

Suat, 32

Kendimi bildim bileli saçlarım güçsüzdür. Genç yaşta saçsız kalmaktan korktuğum için Dr. Mardeen Blue Serum ürününü denemeye karar verdim. Bir iki hafta içinde ilk sonuçları gördüm. Saçlarım çok kalınlaşmıştı ve dökülmesi kesildi! Şimdi daha parlak ve sağlıklı oldu. Saç problemimi çözdüm. Bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum.

Levent, 26

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: