Revamin Lash kirpiklerin yoğunluğu için: doğal olarak uzun ve kalın kirpikler için!

Revamin Lash kirpiklerin yoğunluğu için: doğal olarak uzun ve kalın kirpikler için!

Revamin Lash içeriği:

 • Kirpiklerin büyümesini hızlandırır
 • Kıl yapısını güçlendirir
 • Kirpikleri gözle görülür bir şekilde kalınlaşır ve uzatır
 • Kirpikleri nemlendirir ve görünümünü iyileştirir
SİPARİŞ VER

Revamin Lash kimler için tasarlanmıştır?

Revamin Lash kirpiklerin yoğunluğu için: doğal olarak uzun ve kalın kirpikler için!

Revamin Lash kremi, her gün doğal olarak uzun ve kalın kirpikler isteyen kadınlar için tasarlanmıştır. Neden ince ve seyrek kirpikler var merak ediyor musunuz? Kirpiklerinizi tehdit eden başlıca nedenler şunlardır:

 • hava koşullarının olumsuz etkileri
 • ağır makyaj
 • takma kirpikler
 • gözlerin ovalanması
 • uygun olmayan yüz temizliği

Sonuç, aşırı kayıp ve kirpik zayıflaması olabilir. Vücudunuzun herhangi bir kısmı gibi kirpiklerinizi de korumanız gerektiğini unutmayın. Düzenli olarak nemlendirmek ve beslemek size güzel ve yoğun bir kirpik çerçevesiyle bir görünüm verecektir. Bunu, kirpiklerde maksimum uzama ve kalınlaşma etkisi elde etmek için oluşturulmuş Revamin Lash kreminin içerdiği en kaliteli bileşenler sayesinde başaracaksınız.

Revamin Lash etkileri

Revamin Lash kirpiklerin yoğunluğu için: doğal olarak uzun ve kalın kirpikler için!

Revamin Lash, maksimum etkinlik ve kullanım güvenliği sağlamak için en kaliteli doğal bileşenlerden yapılmış bir kirpik saç kremidir. Ürünün düzenli kullanımın kirpikler üzerindeki etkileri:

 1. Daha uzun ve daha yoğun
  Ürünün içerdiği çinko ve kafein, ampulleri uyararak kirpiklerin daha hızlı büyümesine katkı sağlar.
 2. Kalın
  Biotin ve pantenol, kılların beslenmesi, güçlenmesi ve kalınlaşması sayesinde kıl yapısı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.
 3. Beslenmiş ve güçlendirilmiş
  Ürünün düzenli kullanımı, her gün dış etkenlere maruz kalan zayıf kılları güçlendirecek ve besleyecektir. Kılları nemlendiren gliserin ve daha dayanıklı hale getiren sodyum hiyalüronat buna katkı sağlayacaktır.
 4. Derinlemesine nemlendirilmiş
  Cildinizi ve saçınızı nemli tutmak çok önemlidir. Üründeki doğal hidrasyon, içerdiği üreden gelir.
SİPARİŞ VER

Revamin Lash nasıl kullanılır?

 • Makyajı yıkayın
 • Ürünü kirpik çizgisine uygulayın
 • Her sabah ve akşam tekrarlayın

Uzmanlar ürün hakkında ne düşünüyor?

Kirpik uzantıları bu günlerde çok popülerler. Muhtemelen çoğu kadın en az bir kez sahte kirpik takmaya karar vermiştir. Maalesef bu yöntemin doğal kıllarımızı zayıflattığı doğrudur. Ayrıca kirpik uzatma için yüksek ücretler alan bir güzellik uzmanının yeterince eğitimli olmadığı da sıklıkla görülür. Böyle bir durumda doğal ve narin kirpikleri yok etmek kolaydır.

 

İyi haber şu ki, kadınlar bu güzelleştirme yönteminden giderek daha sık vazgeçiyor ve doğal bir görünüm tercih ediyor. Ancak yine de uzun ve kalın kirpiklerin etkisini elde etme arzusu var.

 

Revamin Lash zayıflamış ve ince kirpiklerin kurtarıcısıdır. Saçlarımız her gün rüzgâr, yağmur, don veya güneş gibi dış etkenlerle karşılaşıyor, bu yüzden onlara dikkat etmeliyiz! Ürünün zengin ve doğal bileşimi sayesinde sistematik kullanımı kirpiklerinizi güçlendirip uzatarak tam da ihtiyaç duyduklarını onlara sağlar.

 

Bu ürünü diğer kirpik serumlarından ayıran ana bileşen, kirpiklerin büyümesini önemli ölçüde etkileyen ve dökülmelerini önleyen biotinoyl tripeptide-1’dir.

Ürün hakkındaki yorumlar

“Güzellik uzmanında kirpik uzantılarını bıraktım! Yıllar sonra kirpiklerim acınacak haldeydi ve maalesef bu zor kararı vermek zorunda kaldım. İlk başta çok garip geldi. Daha sonra Revamin Lash almaya karar verdim. Her akşam kirpik serumu kullandım ve güvenle söyleyebilirim ki kirpiklerim her gün güzel görünüyor.”

“Her gün havuzdayım ve zamanımın çoğunu yurtdışında geçiriyorum, bu yüzden kirpiklerim klor, güneş ve tuzlu sudan zarar görüyor. Ek olarak, günlük makyaj da durumlarına yardımcı olmuyordu. Ve bir keresinde bir Revamin Lash ürünü için çevrimiçi bir reklama rastladım ve bir dürtü sırasında onu satın almaya başladım. Elbette her zaman olumlu bir etkisi olup olmayacağını merak ediyordum … Neyse ki hayal kırıklığına uğramadım ve bu ürünü kirpikleri zayıf olan herkese tavsiye edebilirim :) !”

“Eskiden kirpiklere kafamdaki saçlar kadar bakılması gerekmediğini düşünürdüm… Ama korkunç bir şekilde dökülmeye başladığım ve çok zayıfladığım için onları bir şekilde güçlendirecek uygun bir ürün aramaya başladım. Ne yazık ki, pek çok popüler saç kremi benim için bir flop oldu … Bir arkadaşım Revamin Lash’i bana tavsiye etti ve benim durumumda bu bir boğa gözüydü! Saçın durumu kesinlikle düzeldi!”

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: