Piperinox kilo kaybı için: şimdi harekete geçin ve hayalinizdeki vücuda kavuşun!

Piperinox kilo kaybı için: şimdi harekete geçin ve hayalinizdeki vücuda kavuşun!

 • Vücut ağırlığının azaltılmasını ve korunmasını tetikler
 • Yağ ve karbonhidratların metabolize edilmesini anında iyileştirir
 • DRcaps® kapsülleri sayesinde mükemmel emilim gösterir
 • Besin maddelerinin emilimini olumlu etkiler
 • Patentli piperin formu olan BioPerine® içerir
 • Maksimum etkiyi elde etmek için günde bir kapsül yeterlidir

Piperin içeren kapsüllerin en etkilisi Piperinox’tur. Kilo kaybı, metabolizma aktivasyonu ve besinlerin emiliminde faydalı olan patentli BioPerine® içerir. Hemen deneyin!

SİPARİŞ VER

Piperinin kilo kaybı üzerindeki etkisi

 1. İskelet kaslarında glikoz alımının teşvik edilmesi. Bu sayede glikoz, yeni yağ hücrelerinin oluşturulması (lipogenez) yerine enerji üretimi amaçlı kullanılır.
 2. Lipoliz artışı, yani yağların çözülmesi.
 3. Leptin (tokluk hormonu) ve grelin (açlık hormonu) miktarının kontrol altına alınması. Böylece özellikle basit karbonhidrat bakımından zengin gıdalara karşı olan iştahı azaltır.
 4. Adiponektin seviyesinde artış ve insülin seviyelerinde düşüş. Bu enerji dengesinin sağlanmasına yardımcı olur ve özellikle karın bölgesindeki yağ birikimini azaltır.
 5. Hücrelerdeki laktat seviyesinin arttırılması. Bu sayede enerji tüketimi (dinlenirken bile!), termojenez ve yağ dokusunun kahverengileşme hızı artar.
 6. Egzersiz sonrası hasar gören kasların iyileşmesinin hızlanması ve böylece kas kütlesi, dayanıklılık ve fiziksel verimlilikte artış.
 7. Harcanan enerji seviyelerinin yüksek tutulması (metabolizma).
 8. Sindirim enzimlerinin salgılanmasının uyarılması ve gıdalardaki besinlerin emiliminin arttırılması.

Piperinox kilo kaybı için: şimdi harekete geçin ve hayalinizdeki vücuda kavuşun!

SİPARİŞ VER

BioPerine® ile normal piperin arasındaki fark

BioPerine® içeriğinde gübre, konsantre, besin desteği, tarım ilaçları veya diğer bitki koruma ürünleri gibi yetiştirme sürecinde kullanılan kimyasallar içermeyen yenilikçi bir piperin formudur. Kullanımı ve güvenilirliği Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu (EFSA) tarafından onaylanmıştır. Daha iyi emilim gösterdiği için geleneksel formuyla kıyaslandığında bu takviyede bulunan diğer değerli bileşenlerinin biyoyararlanımında önemli bir artış gözlenir. Bu da etkilerinde 30 kat artış sağlar. Ek olarak BioPerine® karabiber ekstraktından bile fazla piperin içerir, bu da ürünün etkinliğini daha çok artırır.

DRcaps® garantili verimlilik

Midenin asidik şartları altında aktif bileşenlerin yeterli emilimini elde etmek zorlu bir görevdir. Buna midedeki olumsuz koşullar neden olur. Mide asidinin düşük pH değeri bileşenlerin bozulmasına ve yapılarının tahrip olmasına neden olabilir ve takviyelerin etkisini zayıflatabilir. Kullanılan vejetaryen üretim DRcaps® sayesinde Piperinox kapsülleri bağırsaklarda sindirilir ve içeriğindeki değerli bileşenler neredeyse hiç bozulmadan serbest kalır. Bütün bunlar Piperinox’u piperin içeren beslenme takviyeleri arasında bir numaraya yerleştirmektedir. Özelliklerine hemen göz atın!

 • Dayanıklılık. Kapsül mide asidine neredeyse tamamen dirençlidir. En iyi emilim garantisi.
 • Doğallık. Vejetaryen kapsüller içindekileri size en iyi faydayı sağlayacak şekilde serbest bırakmak için tasarlanmıştır.
 • Kararlılık. Mide gibi düşük pH değerine sahip ortamlar için hassas higroskopik bileşenlerin artırılmış korunması.
 • Rahatlık. Hoş olmayan mide problemlerini (mide ekşimesi, şişkinlik) ortadan kaldırır ve tadı ile kokusunu maskeler.

İçeriğindekiler

Piperinox kilo kaybı için: şimdi harekete geçin ve hayalinizdeki vücuda kavuşun!

 1. BioPerine® Karabiber Meyvesi Özütü. Kilo kontrolünü kolaylaştırır. Küçük kılcal damarlardaki kan dolaşımını destekleyerek karaciğerin temizleme işlevine fayda sağlar. Bağışıklık sisteminin işleyişini destekler. Antioksidan özelliklere sahiptir. Besin maddelerinin emilimini destekler.
 2. Tarçın Kabuğu Özütü. Sağlıklı bir kan şekeri seviyesinin korunmasına yardımcı olur. Kilo kontrolünü kolaylaştırır. Rahat bir sindirim sağlar.
 3. Acı Portakal Özütü. Kilo kontrolünü kolaylaştırır. Yağların ve karbonhidratların metabolize edilmesini destekler.
 4. Zencefil Kökü Özütü. Bağışıklık sisteminin işleyişini destekler. Antioksidan etkiye sahiptir. Besin maddelerinin emilimini destekler. Kan şekeri seviyesini düşürür. Karbonhidratın metabolize edilmesini destekler.
 5. Kırmızı Biber Meyve Özütü. Kilo verme üzerinde olumlu bir etkisi bulunur. Aşındırıcı maddelerle temas halinde mideyi korur.
 6. Krom. Aşındırıcı maddelerle temas halinde mideyi korur. Sindirimi destekler.
 7. Guarana Tohumu Özütü. Uyarıcı etkisi vardır. Lipidlerin metabolize edilmesini destekler.

Sıkça Sorulan Sorular

Piperinox’u nasıl kullanmalıyım?
Önerilen doz, yemekler arasında günde 1 kapsül alınmasıdır. Takviye yaklaşık 300 ml su ile alınmalıdır.

 

Piperinox kullanırken ne gibi etkiler görmeyi bekleyebilirim?
Piperinox vücudunuzu güvenli ve etkili bir şekilde inceltmeye yardımcı olur. Ayrıca besinlerin emilip sindirilmesi ve kan şekeri seviyelerinin dengelenmesi üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

 

Piperinox’u kimler kullanabilir?
Piperinox vücut ağırlığını güvenli bir şekilde kontrol altına almak isteyen kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir.

 

Piperinox’un etkilerini ne kadar sürede görebilirim?
Piperinox’un ilk etkileri sadece birkaç haftalık kullanımdan sonra görülebilir.

 

Piperinox’u diğer ürünlerden ayıran nedir?
Piperinox, karabiber meyvelerinden elde edilen bir özüt olan patentli BioPerine® formunu içerir. Piperinox’un üretiminde etken maddelerin doğrudan bağırsaklara aktarılmasını sağlayan DRcaps® kapsülleri kullanılıyor.

 

Piperinox’un kullanımı sağlık açısından tamamen güvenli mi?
Evet, Piperinox tamamen güvenlidir. Formülü yüksek duyarlılığa sahip insanlar tarafından bile iyi tolere edilecek şekilde oluşturuldu.

Uzman görüşü

Piperinox kilo kaybı için: şimdi harekete geçin ve hayalinizdeki vücuda kavuşun!

Piperinox, kilo verme sürecini destekleyen önerilebilir bir beslenme takviyesidir. Uygun vücut ağırlığına ulaşmak ve ince bir vücut elde etmek için büyük emek ve birçok fedakarlık gerekir. Bununla birlikte genelde diyetler sona erdiğinde eski kilolarımızı bir şekilde geri alırız (buna yo-yo etkisi de denir). Obez insanlar üzerinde yapılan araştırmalara göre piperin, yapılan diyet sona erdikten sonra elde edilen vücut kütlesini stabilize etmekte işe yarıyor. Kapsamlı faaliyeti sayesinde sadece vücudunuzdaki yağ miktarını ve iştahınızı azaltmakla kalmıyor, aynı zamanda sağlığınıza olumlu etkide bulunup vücudunuzun verimliliği de artırıyor. Piperinox kilo verdiğimiz süreci biraz daha uzatıyor ancak güvenilir bir ürün. Çok fazla fedakarlığa ihtiyaç kalmıyor ve kilo verme etkilerinin uzun süre kalacağını garanti ediyor. Dengeli bir beslenme programı, fiziksel aktivite ve Piperinox ile hayallerinizdeki vücuda başarıyla ulaşabilirsiniz.

Müşteri yorumları

Piperinox’u yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve kendisine hayranım. Önceden aşırı kilolarımı vermekte sorun yaşıyordum ancak Piperinox’u kullandıktan sonra neredeyse 4 kilo verdim!

İsim: Annie. Yaş: 21

Piperinox’u ilk defa eşimin ısrarı üzerine kullandım. Böyle sonuçlar alacağımı düşünmemiştim. Bu sayede gereksiz karın yağlarımı kaybettim ve yaza hazırım!

İsim: Marius. Yaş: 33

Bir diyetisyenin önerisi üzerine piperinin harika özelliklerinden faydalanmaya başladım. Bu kullandığım ikinci piperin takviyesi ve kilomu düşüren Piperinox oldu! İçeriğinden dolayı kesinlikle listede başı çekiyor.

İsim: Monica. Yaş: 27

Bu üründeki piperin rakiplerindekinden çok daha faydalı gibi görünüyor! Ayrıca kapsüller hepimizin bildiği hoş olmayan mide sorunları yaratmıyor, tahmin ediyorum ki bu muhtemelen kullanılan DRcaps sayesinde. Piperinox ile 8 kg verdim ve bu takviyeyi sadece 3 aydır kullanıyorum. Harika ve güvenli!

İsim: Martha. Yaş: 24

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: