HealthyHeart Forte kan damarlarını temizlemek için: uygulama başına kolesterolden kaynaklı kan damarlarının tamamen temizlenmesi

HealthyHeart Forte kan damarlarını temizlemek için: uygulama başına kolesterolden kaynaklı kan damarlarının tamamen temizlenmesi

“ABD’deki bir Türk öğrenci, çocuk dahi olarak tanındı ve kan damarlarını temizleyen keşfi için burs kazandı”

 

Emir Özdenak’in fikri, hipertansiyon tedavisinde yeni bir çığır açtı. Aslında bu öğrenciyi New York’ta burs kazandığında tanımak üzücü. Ondan önce binlerce hayatı kurtarabilecek icadı hakkında Türkiye’nin dört bir yanına bilgi verilmiş ancak kimse onunla ilgilenmemiş.

 

Emir, uzun ömürlülüğün sırrının gemilerde olduğunu söylüyor. Temiz ve sağlıklılarsa, tamamen sağlıklı hissederken kolayca 120 yıl veya daha fazla yaşayabilirsiniz.

 

Muhabirimiz bu genç dahiyle röportaj yapmayı başardı. Emir Özdenak, kendisine tüm dünyada ün kazandıran; kan damarlarını temizleme ve ömrünü uzatmaya yönelik yenilikçi tekniğini ayrıntılı olarak anlattı.

Muhabir: Emir, temiz kan damarlarının sağlığın temeli olduğunu defalarca söyledin. Neden böyle düşünüyorsun?

Emir: Çok basit. Tüm iç organların, vücut ve beyin sistemlerinin çalışması, kan tedariğinin kalitesine bağlıdır. Sonuçta, kan temini, oksijen ve besin maddelerinin yanı sıra karbondioksit ve metabolik ürünlerin iç organlara alınmasıdır. Çocuklukta, ergenlikte, gençlikte çok hareket ediyoruz; damarlarımız yeni, elastik, temiz.Yani tüm organların beslenmesi maksimum düzeydedir. Ancak yaşla birlikte gittikçe daha az hareket ediyoruz ve kan damarlarımız kirlenmeye başlıyor. Bu, çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır. Yalnızca zararlı şeylerden değil (Örneğin; sigara içmek, yetersiz beslenme, ekoloji, hareketsiz bir yaşam tarzı), aynı zamanda oldukça doğaldır. Örneğin, herkeste meydana gelen lipid birikimi gibi…

Pasla dolu boruları hayal edin. Sonunda ne olacak? Sonuç olarak, su basıncı yükselir ve suyun kendisi tatsız hale gelir. Aynı şey vücudumuzda da oluyor. Kolesterol veya diğer maddeler üst üste biriktiğinde basınç yükselir. (Kirli kan damarları hipertansiyonun ana nedenidir.) Kan temini olması gerektiği gibi olmaz. Sonuç olarak, tüm organlar ve sistemler acı çeker ve zarar görür. Cilt bile bu bütüne bağlı bir sistemdir.

Sonuç olarak, kişi yaşlanmaya başlar. Kan damarlarınızı periyodik olarak temizlerseniz 120 yıla kadar yaşayabilirsiniz. Ve aynı zamanda, hiçbir şey size zarar vermez – tüm organlarınız ve beyniniz en sorunsuz şekilde çalışacaktır. Yani, kan damarlarını temizleyerek yaşamınızı ve sağlığınızı önemli ölçüde uzatabilirsiniz. Ve bu sadece teori değil. Bir zamanlar bunu hastalarıma tavsiye ettim ve şimdi kendim uyguluyorum. Tavsiyeme bir anda kulak veren herkes, akranlarından uzun süre yaşadı.

SİPARİŞ VER

HealthyHeart Forte kan damarlarını temizlemek için: uygulama başına kolesterolden kaynaklı kan damarlarının tamamen temizlenmesi

Vasküler kontaminasyon aşağıdaki gibi hastalıklara neden olur:

 1. Aterosklerotik vasküler hastalık. Damarlar tamamen çalışmayı durdurur: küçük damarlar tamamen tıkanır ve büyüklerde büyük kolesterol birikintileri görülür.
 2. Koroner kalp hastalığı. Koroner damarlardaki düzenli kan eksikliği nedeniyle oluşur ve bu da vasküler kontaminasyonun arka planına karşı gelişir.
 3. İnme. Beyin dokularına kan tedarikinin sürekli ihlali ile, sinir uçlarının ölümü başlar ve bu da bazı işlevlerin kaybına yol açar.
 4. Hipertansiyon. Kontaminasyon nedeniyle damarlardaki lümenin daralması ile basınç artar.
 5. Phlebeurysm. Sadece bacaklarda (genellikle kadınları endişelendiren) değil, aynı zamanda vücudun içinde de oluşur. Varisli damarların sonuçlarından biri de hemoroiddir. (Basur)
 6. Venöz ve arteriyel tromboz. Uzun süreli kontaminasyonla, damarlarda bir trombüs oluşabilir, damarın tamamen ölümüne yol açabilir. Bu da bir veya başka bir organdaki hücrelerin tek tek ölümüne yol açabilir. Bir kan pıhtısı kopar ve kan dolaşımına girerse kalpteki kan damarlarının tıkanmasına neden olabilir ve bu; vakaların% 70’inde ölümle sonuçlanan bir kalp krizidir.

Muhabir: Hipertansiyon tedavisi için kan damarlarını temizleyen yenilikçi bir ürün keşfetmeyi başardınız. Bize bundan biraz daha bahseder misiniz, yenilik nedir?

Emir: Hipertansiyon için hemen hemen tüm modern Bu doğal karışımlar, kandaki anjiyotin dönüştürücü enzimi azaltmayı amaçlamaktadır, bu da basınçta geçici bir düşüşe (ve vazodilatasyona) yol açmaktadır. Yenilik, keşif ettiğim maddenin, bu enzimi üreten endokrin sistemi normalleştirmeyi amaçlamasıdır. Sonuç olarak, sadece hipertansiyon semptomlarının geçici olarak ortadan kaldırılmasına değil, aynı zamanda ortaya çıkmasının nedenlerinin de ortadan kaldırılmasına yardımcı olur – başka bir deyişle, hipertansiyon tamamen ortadan kalkar. Bu madde, kan damarlarını temizlemeye ve duvarlarını güçlendirmeye yardımcı olan özel elementler içerir. Yani, hipertansiyonun ana nedenini (kolesterol birikintileri) ortadan kaldırır ve ayrıca kan damarlarının yırtılmasını, kalp krizi ve felci önler.

Ülkenin önde gelen kalp cerrahı, Tıp Bilimleri Doktoru, JSC “Ulusal Bilimler Kalp Cerrahisi Merkezi” Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Onur Akal, programımızın muhabirine dahi öğrencisinin yeni inovasyonu hakkında daha ayrıntılı bilgi vermeyi kabul etti.

HealthyHeart Forte kan damarlarını temizlemek için: uygulama başına kolesterolden kaynaklı kan damarlarının tamamen temizlenmesi

Dr. Onur Akal: Emir’ın harika bir fikri vardı ve ilacın yapımına bilim insanları yardımcı oldu. Araştırmaya çok sayıda uzman dahil edildi. Ulusal Kalp Cerrahisi Araştırma Merkezi’nin laboratuvarı deneyler için bir temel oluşturdu. Laboratuvarımızda yapılan çalışmalar inanılmaz sonuçlar veriyor.

Çözüm basit görünüyor. Bununla birlikte, endokrin sistemi etkilemek o kadar kolay değildir. Türk öğrenci Emir Özdenak, anjiyotesin dönüştürücü enzim üretimini normalleştirebilen bir madde keşfetti. Bunca zamandır bunun için bir Bu doğal karışım üretiyoruz. Bugüne kadar, bu madde sadece HealthyHeart Forte’da bulunmuştur.

Ayrıca, bu yüzde yüz doğal formülün hiç bir kimyasal içermediğini, kan damarlarını temizlemek için yararlı bitkilerden elde edilen yüksek konsantre özler bulundurduğunu belirtmek isterim. Bu nedenle vücuda herhangi bir zarar vermez, oldukça yararlıdır.

Ulusal Kalp Cerrahisi Araştırma Merkezi’nin web sitesinde, klinik çalışmaların sonuçlarından elde edilen kan damarlarının temizliği ile ilgili resmi istatistikler bulunmaktadır. Toplamda, çalışma yaklaşık 2000 hastayı içeriyordu. Hepsi HealthyHeart Forte kullandı.

SİPARİŞ VER

Araştırma sonuçları:

 • Bu şurup formundaki doğal karışımı aldıktan sonra 1-2 gün içinde kan basıncının normalleşmesi – deneklerin % 99’unda
 • Uygulama başına kalp atış hızı normalizasyonu – deneklerin% 97’sinde
 • Uygulama başına kolesterolden kaynaklı kan damarlarının tamamen temizlenmesi – deneklerin% 99’unda
 • Kronik hastalıkların tedavisinin etkinliğini artırmak – çalışılanların% 99’unda
 • İyileştirilmiş genel sağlık – yanıt verenlerin% 100’ünde
 • Doğal karışımı almanın yan etkisi yok – deneklerin% 100’ünde

Damar temizliğini korumak için 1-2 yılda bir temizlik kürü almanızı tavsiye ederim. Bu özellikle yaşlı insanlar için önemlidir. Bu durumda, sağlığınızı büyük ölçüde iyileştirebilir ve yaşlılığın başlangıcını geciktirebilirsiniz. Sonuçta, temiz kan damarları sağlığın garantisidir.

Yorumlar

Ben de HealthyHeart Forte’u deneyimledim. 7 yıldır hipertansiyonum var. Doktorun tavsiyesi üzerine damarlarımı temizlemeye karar verdim. HealthyHeart Forte’u aldıktan bir ay sonra basınç normale döndü! Şimdi 2 aydır hipertansiyonsuz yaşıyorum. Tamamen farklı ve daha güzel bir hayatım var artık. Kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Bu harika ürünü herkese tavsiye ediyorum. Promosyonları kaçırmayın.

Eray Gündoğdu / İstanbul

Zeki çocuk Emir saol var ol. HealthyHeart Forte ile tedavi oldum, hipertansiyonum geçti.

Serhat Hendem / Ankara

Geçen ay HealthyHeart Forte ile tedaviye başladım. Tansiyonum ara sıra yükseldi. Yaklaşık 2-2,5 hafta içtim. Sonrasında tansiyonum sabitlendi. Artık kendimi sağlıklı bir insan gibi hissediyorum.

Mustafa Bayar / İstanbul

Bir aydır kullanıyorum. Kan basıncım tamamen normale döndü ve daha iyi hissetmeye başladım teşekkürler Emir.

Ulaş Ünsal / Ankara

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: