Keto Guru: vücudunuzun fazla kilolardan kurtulmasına yardımcı olun!

Keto Guru: vücudunuzun fazla kilolardan kurtulmasına yardımcı olun!

Bu ürün ile kilo vermekten daha lezzetli bir şey yok

 • Yağları emer ve enerjiye dönüştürür
 • Vücuttan atıkları ve toksinleri temizler
 • İştahı bastırır ve enerji verir
 • Vücutaki ödemi giderir
 • Dopamin üretir (mutluluk hormonu)
SİPARİŞ VER

Dünyanın en büyük yıldızları arasındaki en popüler zayıflama ürünüdür!

Sağlıklı beslenme uzmanı Synthia, Charlize Theron ve Sandra Bullock için danışmanlık yapan, hızlı kilo vermek için atıştırmalıklar yerine ve/veya bir öğün yerine, Keto Guru almanızı tavsiye ediyor. Bu ürün, metabolizmayı uyarır, doyurucu bir yaşam için enerji verir ve bedeniniz için faydalıdır. Öğünleri en fazla bir ay bu ürünle değiştirin. Bu süre, etkileyici sonuçlar elde etmek için yeterli olacaktır.

İLK GÜNDEN İTİBAREN GÖZLE GÖRÜLÜR SONUÇ

Amerikalı bilim insanları nihayet yaşam tarzını değiştirmeden kilo vermek için basit ve kullanışlı bir yöntem buldular. Keto Guru için bir formül geliştirdiler. Bu ürünün tadı sevilen meşrubatlardan farklı değil ancak içerdiği maddeler yağı aktif olarak emiyor ve parçalıyor, tüm toksinleri vücuttan atıyor. Aşırı kilolar gidiyor ama göğüs büyüklüğünde azalma olmuyor. Keto Guru metabolizmayı hızlandırır ve iştahı azaltır, Bu da ekstra fiziksel egzersiz yapmadan veya yiyecek kısıtlaması olmadan her hafta yavaş yavaş kilo vermeyi sağlar.

SİPARİŞ VER

Keto Guru: vücudunuzun fazla kilolardan kurtulmasına yardımcı olun!

Hızlı ve güvenli kilo vermenizi sağlayan kaliteli içerik!

 1. B6 VITAMINI (PIRIDOKSIN) VE B3 VITAMINI (NIASIN). Yenen yemekteki yağın %80’inin vücuda alınmasını ve vücutta birikmesini önler. Mevcut yağ birikintilerinin ve toksik maddelerin güvenli bir şekilde parçalanmasını, işlenmesini ve uzaklaştırılmasını sağlar.
 2. POTASYUM VE GLUTAMIN. Metabolizmayı daha hızlı çalışması için uyarır. Yan ve karın bölgesinde birikmiş mevcut iç yağın aktif bir şekilde işlenmesi olan vücutta ‘kendi kendini temizleme’ sürecini başlatır.
 3. MAGNEZYUM. Selülit belirtileri ile birlikte deri altı yağ fazlalığını kırar ve giderir; cildin sarkıklığına karşı savaşır ve yoğun kilo kaybı sonrası vücudun tam oturmasını sağlar.
 4. KITO KOMPLEKSI. Vücuttaki yağın parçalanma hızından sorumlu hormon olan leptin seviyesini arttırır. Kompleksin içeriğinde vücudumuzun kendisinin üretemediği ve sadece harici olarak alınabilen antioksidanların bulunması önemlidir.

Keto Guru nasıl kulanılır?

 • Bir bardak (250 ml) ılık suyun içinde 1 efervesan tableti eritin.
 • Günde 1 kez kullanılır. Maksimum özümleme için kahvaltı sırasında alınması tavsiye edilir.
 • Önerilen kür süresi: 1 ay

KETO GURU KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZDA VÜCUDUNUZ NASIL DEĞİŞECEK?

 • 1. Gün. Sabahları uyandığınızda kendinizi daha taze ve dinlenmiş hissettiğinizi fark edeceksiniz.
 • 5. Gün. Vücudun zayıflama modunda çalışır, yağ kaybetmeye başlarsınız
 • 10. Gün. Daha neşeli olursunuz, biraz kilo vermişsinizdir. Artık 1 beden daha küçük kıyafetler giyersiniz.
 • 21. Gün. Vücudunuz gençleşir, vücut kütlesi küçülür, fazla kilolar gider.
 • 28. Gün. Epey kilo vermişsinizdir. Eskiye kıyasla birkaç beden daha küçük ve seksi kıyafetler giymeye başlarsınız. Herkes sizin için delirir!

Keto Guru: vücudunuzun fazla kilolardan kurtulmasına yardımcı olun!

KETO GURU’NUN ETKİSİ, ABD, İNGİLTERE VE İSRAİL’DE YAPILAN KLİNİK DENEYLERİN SONUÇLARI İLE ONAYLANMIŞTIR

 • 11-16 cm arasında hacim azalması – %91
 • 8-16 kg kilo kaybı – %99
 • Mide ekşimesi ve midede ağırlık hissinin kaybolması – %100
 • Daha iyi uyku ve daha yüksek iş performansı – %97
 • Ödem ve selülit belirtilerinin azalması – %94

KETO GURU İLE HAYALİNİZDEKİ SONUCA SADECE BİR ADIM VAR! İŞTE 2.350 MÜŞTERİMİZDEN BAZILARININ HİKÂYELERİ

Ben sadece 30 yaşındayım fakat son zamanlarda 80 kilo olmuştum. Ayrıca midemle ilgili birçok sorunum vardı. Onun için diyetlerin hiçbiri bana uygun değildi. Küçük kentimizde faydalı diyet ürünleri bulmak da zordur. Daha önce hiç spor meraklısı olmadım. Egzersiz yapmayı sevmem. Ama Keto Guru’nun varlığını öğrendiğimde her şey değişti. En sevdiğim meşrubata benzeyen bir tadı var. suda eriyen bir tablet. Günde bir kez alınmalıdır. Üretici ayrıca günde 1,5 litre su içilmesini öneriyor. Bir ay boyunca bütün talimatları takip ettim ve beklentilerim yerine geldi! Bu gerçekten inanılmaz. Bu süre zarfında gardırobumu yeniledim ama daha da önemlisi yeni bir erkek arkadaşım oldu! Çiçekler, buluşmalar, deniz kenarında yürüyüşleri! Hayatımda bunlara asla sahip olamayacağımı sanıyordum! Bir kür daha uygulamayı düşünüyorum. Ardından kilomu korumak ve kalıcı olmasını sağlamak için tekrarlayacağım.

Esra Güler, 30 yaşında, Kocaeli’nde yaşıyor

Üçüncü çocuğumu doğurduktan sonra eski halime dönemedim. Sarkık bir göbeğim ve şişman bacaklarım vardı. Bu durum beni çok üzüyordu ama bu konuda yapabileceğim bir şey yoktu. Sorun şu ki, üç çocuk annesi olarak boş vaktim yok… Rejim yapmak da kolay gelmedi çünkü hemen hemen her şeye alerjim var! Ve hala emziriyorum. Bu nedenle doğru bir beslenme şekli seçmek o kadar kolay değil. Komşum, yeğeninin doğumdan sonra Keto Guru’nun yardımıyla kilo verdiğini söyledi. Ürünün kullanım kılavuzu, bu mucizevi ürünün aşırı yağlarımı 1 ay içinde yok edeceğini söylüyordu. Açıkçası inanmadım. Bu nasıl mümkün olabilir? Günde bir tane suda eriyen tablet alıyorsun, hiçbir çaba sarf etmiyorsun ve buna rağmen kilo veriyorsun… Her neyse, ürünün içeriğini inceledim. Her şeyin doğal olduğunu gördüm. Müşteri yorumlarını okudum. Kullanmakla bir şey kaybetmeyeceğime karar verdim ve almaya başladım. Bir hafta içinde ilk değişiklikleri hissetmeye başladım. Daha enerji dolu oldum, uykum düzeldi. Elbette, belki de tesadüftür, o dönemde havalar düzeldi ve küçük oğlumu kendi odasına taşıdık. İki hafta sonra tartıya çıktım ve gözlerime inanamadım! Birkaç kilo vermiştim! Üstelik henüz bir ay dolmamıştı. İlk hamileliğimden önce giydiğim dar kotuma artık sığabiliyordum! Kocam cinsel olarak çok daha aktif oldu. Muhtemelen dördüncü çocuğumuz yolda :)) Şimdi doğumdan sonra nasıl şekle gireceğimi biliyorum. Artık korkmuyorum.

Zambak, 30 yaşında, İstanbul’da yaşıyor

27 yaşına kadar vücuduma dikkat etmek için çok uğraştım. Oldukça iyi ve formda görünüyordum. Fakat yıllar ve hormon değişiklikleri yine de etkisini gösterdi. Spor ve diyet yapmak için gücüm ve iradem kalmamıştı. Gardırobumu yenilemek zorunda kaldım, daha büyük beden kıyafetler aldım. Sonra bir beden daha büyüdüm… Bu böyle devam edebilir ve belli aralıklarda bir beden üste çıkabilirdim ki arkadaşım suda eriyen efervesan tablet Keto Guru’dan bahsetti ve her gün almamı söyledi. Ayrıc adah afazla su içmemi önerdi. Ürünün vadettiği sonuca gerçekten inanmadım. Bir ay sonra eski kıyafetlerime girebildiğimde yaşadığım şaşkınlığı düşünün! Dahası, kendimi güçlü ve enerji dolu hissediyorum! Cildim şimdi çok daha genç görünüyor. Keto Guru’nun işi mi yoksa sadece tesadüf mü bilmiyorum ama tartıyı aldatamazsınız! Artı, sanırım 10 yaş gençleştim!

Hülya, 34 yaşında, İzmir’de yaşıyor

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: