H-TEA gemileri temizlemek için: kolesterolu yok eder ve yağların erimesini teşvik eder

H-TEA gemileri temizlemek için: kolesterolu yok eder ve yağların erimesini teşvik eder

Kan damarlarınız neden sağlığınızın %90 nın sorumluluğunu taşır?
Kolesterol dışında kan damarlarınızın duvarlarında biriken başka neler vardır?
Sağlıksız kan damarların dört belirgin ve yedi gizli belirtileri
Doktora yardımı olmadan kan damarları en güvenilir şekilde nasıl temızlenir?

 

Tıp ve Farmakoloji Ensitüsünde, Damar Cerrahisi Ana Bilim dalı müdürü olan prof. Dr. Faruk Çollak bu soruların cevabını vermiştir.

Gazeteci: Sayın doktor, vücüt sağlığımızın %90 kan damarlarımızın sorumluluğu altında olduğunu birkaç kez vurguladınız. Neden?

Doktor: Insan vücüdunun en büyük organı hangisidir? Bunu cevabını çok az kişi bilir. Tıp okuyanlar bile yanlış cevap verebiliyorlar. Bazıları beyin, karaciğer der. En sık verilen cevap ise deridir. Fakat en büyük organımız dolaşım sistemidir.

Kan damarları sırf kan taşıyan borular değildir.Hasar gördüğünde hastalığa yol açabilen eşsiz ve karmaşık bir organdır.

Kan damarları hayat veren enerji kaynağımızdır.Herhangi bir sebepten dolayı bloke olursa hayat durur.

Yedi gizli belirti:

 1. Şişme. Tıkanmış kan damarları kan pompalayamaz hale gelir. Tuzlu çözelti metabolizması bozulur. Bacakların aşırı şişmiş olduğundan dolayı eklemlerde derin çorap izleri oluşur. Sıradışı şişme ve göz altların şişer. Parmaklardaki yüzüklerin çıkartılması zorlaşır. Şişlik iç organların şiştiğini göstermektedir.
 2. Kulak uğultusu. Ufak uğultadan başlayarak konsantrasiyon bozukluğuna neden olabilecek sesli uğultuya kadar. Bunu sebebi kulak zarını etkileyen kan damralarındaki yüksek basınçtır.
 3. Başdönmesi. Sarhoşluk duygusu ve ani başdönmeler denge sisteminindeki eksikliklerin göstergesidir. Bazen işitme problemi de olabilir.
 4. Uykusuzluk. Kendinizi yorgun ve uykulu hisediyrsunuz, ama geceyarısına kadar uyuyamıyor musunuz? Hipofiz bezinin yeterince kan alamamasından dolayı melatonin üretilememktedir.
 5. Enerji eksikliği. Enerji eksikliği hisediyorsunuz. Keyfiniz yerinde değildir. Canınız sadece yatakta kalıp yemek yemek ister. Bu durum vücüdun enerji tasarufuna başladığı zaman ortaya çıkar. Tıkanmış kan damarları, gerekli organlara ve vücüda besin sağlayamayıp vücüt aktivitesini minimum seviyesine alır.
 6. Görmede anormal durumlar. Leke ve bulanık görme gözdeki hasarların göstergesidir.
 7. Eklem ağrısı. Hava değişikliğinde görülen eklem ağrıları. Sabahları dinlenmiş olarak uyanmak yerine kendinizi yarı felç olmuş özürlü gibi hissediyorsunuz,kemikleriniz ağrıyor. Vücüt sertleşmesini hafifletmek lazımdır. Sinoviyal sıvının özelliklerini kaybettiğinden dolayı ortaya çıkan bir durumdur.

H-TEA gemileri temizlemek için: kolesterolu yok eder ve yağların erimesini teşvik eder

Bu belirtirilerin en az birine sahip misiniz? Kan damarlarınız size temizlenmeye ve besleyici maddeye ihtiyaç duyduklarını soyler..

Gazeteci: Kan damarlarını kolesterolden temızlemek ve kan pıhtılarına karşı çıkabilmek için neler kullanılmalıdır?

Tıbbi ve eczacı ürünlerin birçoğu cüzdan boşaltmak ve bağımlılık yapmadan ziyade yardımcı olamamaktadır.

Malesef bu bizim tıbbi sistemimizdir. Hastanın doktordan yardım istememesini anlarım. Örneğin Feride hanım herşeyi tek başına yapabilir.

Kan damarlarını temizlemek için tek bir ürün tavsiye edebilirim: H-TEA Bu çay ömrümüzü 11 ile 17 yaş uzatır,enerji sağlayıp hafiflik duygusu verir.Problemlerinizi yok edip daha fazla güce sahip olacaksınız.
100 % doğal çaydır ve vücüda güvenlik verir. Etkisi sadece cerrahi kan damar temizlenmesi ile kıyaslanabilir. Ameliyattan farkı ise risk ve yanetkinin olmamasıdır. Tek dönem tedavide bu çay tüm dolaşım sistemini temizleyip büyük arteriden en küçüğüne kadar birikintilerden arındırır.

H-TEA çayı vücüda girer girmez ektisini göstermeye başlar ve adım adım tüm vücüdu tedavi eder. Çayın içerdiği eşsiz maddeler kolesterol birikintilerini yok eder, damarlarda ve damar duvarlarında olan kan pıhtılarını, kalsıyum mevduatlarını yok etmektedir. Dolayısı ile H-tea adım adım kan dolaşımını engelleyen tüm zararlı maddeleri yok eder.

Hayatınızı zehirleyen yıllar boyu biriken zehirli maddeler H-tea nın yardımı ile 1,5-2 ayın içersinde ortadan kaldıracaktır.

Ayrıca başağrısı ve kulak uğultusu kaybolur. Beyin normal aktivitesini ayakta tutan beslenme maddelerini yeterince alabilmektedir. Düşünme kabiliyetiniz daha net olur.

‍Duygular yoğunlaşır,daha önce duyamadığınız güzel sesleri duymaya başlarsınız.

Koku duyarlılığınızön planda. ZBurun tıkanıklığı, kronik rinitler ve alerjiler yok olur. Öksürme kesilir, nefes almanız rahatlar. Göğüslerinizde bulunan temiz hava hafif dalgalarla vücüdunuza yayılır ve içinizdeki coşku duygusnu uyandırır.

Tat duyusugüçlenip yoğunlaşır. Sıradan bir yemek bile size inanılmaz zevk verebilecektir. Daha az yiyip daha çabuk doyarsınız. Tatlı ve yağlı yemek bağımlılığı kaybolacaktır.

Eklemleriniz size müteşekkir olacaktır. Eklem ağrıları yok olup yenilenen kolajen sayesinde ise hareketler daha nazik olacaktır. Arabanızın motor yağını değiştirmek gibi bişeydir bu: metal parçaları içeren siyah sıvıyı mükemmel yağlanmayı sağlayan yeni yağı ile değiştirisiniz.

H-TEA gemileri temizlemek için: kolesterolu yok eder ve yağların erimesini teşvik eder

Avantajlar‍

 • DAMARLARI GÜÇLENDİRİR. Zerdeçal özü ‘’alçı’’ etkisine sahiptir-kan damar duvarlarını güçlendirip yenilenmesini sağlar ve tüm mikro hasarları giderir. Beyin hücreleri gerekli besleyici maddeleri alabildiği gibi oksijen ile korunması sağlanmıştır. Oksijen inmeden korur,hafızayı güçlendirir ve bilinci temizler.
 • Kelebek duygusu. H-Tea kelebek kanatlarının oluşturduğu gibi zincirleme etkisine sahip olup inanılmaz olaylara yol açar. Yıllar boyunca birikmiş olan damar kalıntılarını adım adım temizleyip vücüdun yenilenme reaksiyonunu uyandırır. H-TEA çayını bir ay kullandıktan sonra kendinizi yeni doğmuş gibi hisedeceksiniz.
 • KOLAY UYANMA. Sabahları kolay uyanıp ayak,sırt ve ensenızın uyuşmasının geçmesini beklemeden yataktan rahat bir şekilde kalkabiliyorsunuz. Sabahları vücüt enerji ve güç doludur. Çünkü kan damarları tamamen temizdir ve organlar gece boyunca beslenir ve dinlenir. Tüm vücüt düzenli olarak kan ile temin edilmiştir ve yeni güne hazırlanmıştır..
 • LEZZETLİ KAHVALTI. Kahvaltıda yediğiniz tereyağlı ekmek sürmesi ve yumurtayı karaciğer ve mideniz normal kaldırabilmektedir. Karnınızdaki acılık ve ağrılar yok olmuştur. H-TEA mideye bağlı olan kan damarlarını temızler.
 • GÜCÜN ARTMASI. Evden dışarı çıkınca ayaklarınızı düşünmemelisiniz,hafiftir ve tüm gün yürüseniz bile yorulmazlar ve şişmezler. Ayakkabı ve çoraplar ayaklarınızda iz bırakmaz.
 • HUZUR. Rahatsınız. Bilincinizi rahatsız eden ve konsantrasyonunuzu bozan sürekli ağrı yok olmuştur. Ağrınız olmadığı zaman bilinenleri daha yoğun bir şekilde algılarsınız, ses ve koku gibi.
 • ENERJİ DOLUSU. Yoğun bir çalışma günün sonucunda bile eve açık zihinli gelirsiniz. Beyniniz saat gibi çalışır, kendinizi asla yorgun hisetmezsiniz.
 • KALİTELİ UYKU. Yattığınızda hemen uyursunuz. Önceleri olduğu gibi tavana bakıp uyuyamak artık söz konusu değildir. Şimdi çok kolaydır: ne zaman uyumak istediğinize siz karar verirsiniz vücüt ise ona göre uyum sağlar.
 • ENERJİ GERİ GELİR. Camu-camu molekülleri kolesterol ile karışıp yağları eriten faydalı lipoproteine dönüştürür. H-TEA çayı iki problemi çözer: kolesterolu yok eder ve yağların erimesini teşvik eder. Yoğun enerji hisetmeye başlayıp hareket etme ıhtıyacını duyarsınız. Dağları yerinden oynatabileceğiniz duygusu oluşur..
 • KASLARDA OLUŞAN KRAMPLAR. Acai tomurcukları ve graviola vazospazmı hafifletir ve bozuk dolaşımı olan kan damarlarını rahatlatır. Başağrısı kesilir, tinitüs azalır, akciğer ve nefes borusu çok rahat çalışır. Bir daha nefessizilik hisetmeyeceksınız..

Müşteri görüşleri

Bu çayı ben geçen sene kullanmıştım. Çok memnun kaldığımı ifade etmek isterim. Teşekkürler H-Tea!

Şerif

Doktorlara gitmeyi sevmiyorum ve sorunumun o kadar ciddi olmadığını düşündüm. Sonunda doktora gittim ve bana H-TEA çayı genç bir uzman tarafından önerildi. Bu çay ilk günden bana yardımcı oldu: Tansiyonum hemen düştü ama doktorumun önerdiği şekilde almaya devam ettim. Üç hafta sonra hipertansiyonu tamamen unuttum. 11 yıldır beni rahatsız eden varisleri iyileştirdim! Harika hissediyorum!

Asuman

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: