Restilen stresten: STRESİ UNUTUN VE DOLU DOLU YAŞAMAYA BAŞLAYIN!

Restilen stresten: STRESİ UNUTUN VE DOLU DOLU YAŞAMAYA BAŞLAYIN!

Restilen, stres, endişe veya gerginlik hisseden ve stresi azaltmak isteyen herkes içindir.

 • Strese karşı direnci artırır
 • Olumlu bir ruh halini sürekli kılar
 • Stres belirtilerini azaltır
 • Yorgunluğu ve bitkinliği azaltır
 • Enerji ve canlılığın korunmasına yardımcı olur
SİPARİŞ VER

RESTILEN’IN AVANTAJLARI

Restilen stresten: STRESİ UNUTUN VE DOLU DOLU YAŞAMAYA BAŞLAYIN!

 1. Sinir sistemini destekler
  Uzun süre olumsuz etmenlerin etkisi altında olan kişiler, gün içinde sürekli yorgunluk ve beraberinde eşlik eden uykusuzluktan şikâyet ederler.
 2. Strese eğilimi azaltır
  Restilen’in içeriği, adaptojenik özelliklere dayanmaktadır. Modern dünyanın zorluklarına uyum sağlamamıza yardımcı olur.
 3. Bağışıklığı destekler
  Restilen bileşenleri, iyi uykuyu ve yenilenmeyi destekler, bağışıklığın korunmasına yardımcı olur ve istenmeyen oksidasyon süreçlerini azaltır.

RESTILEN’IN AVANTAJLARI

Restilen, ruh sağlığınıza ve rahatlamaya katkı sağlayan birtakım bileşen içerir: Serenzo™, KSM-66®, Saffr’Activ®, SOD B Extramel® Serenzo, özellikleri bilimsel olarak kanıtlanmış benzersiz bir portakal kabuğu (20% limonen) özütüdür.

Serenzo™ nöronal düzeyde etki ederek, reseptörlerin faaliyetlerini düzenler. Bileşim, A2A reseptörü tarafından adenosin olarak tanınır ve onunla birleşerek hem etkisini bloke eder hem de D2 reseptörünü inhibe eder. Bu şekilde Serenzo™, stres seviyesini aktif olarak düzenler. Serenzo™ etkinliği, 18-60 yaşları arasındaki 40 kişi üzerinde yapılan bir klinik çalışmada doğrulanmıştır.

SİPARİŞ VER

RESTILEN’IN IÇERIĞI

Restilen stresten: STRESİ UNUTUN VE DOLU DOLU YAŞAMAYA BAŞLAYIN!

Ashwagandha (Hint ginsengi) Kök Ekstresi [%5 Vitanolid] – KSM-66®

 • Gerginlik ve stresin arttığı dönemlerde destekleyicidir
 • Vücudun strese karşı direncini artıran bir adaptojen görevi görür.
 • Psikolojik ve fizyolojik stres belirtilerini azaltır
 • Kortizol seviyesini düşürür
 • Stres kaynaklı abur cubur tüketimini azaltır

Çin çayı yaprağı ekstresi [%98 L-Theanine]

 • Konsantrasyonu ve öğrenme yetisini destekler
 • Dikkati arttırır
 • Yeterli bir enerji seviyesinin korunmasında yardımcı olur

Safran Tepeciği Özü [% 0,4 Krosin, %0,4 Safranal] – Saffr’Activ®

 • Olumlu bir ruh halini korumaya yardımcı olur
 • Duygusal dengeyi destekler
 • Stres ve endişe belirtilerini azaltır
 • Uyku süresini kısaltın ve uyku kalitesini iyileştirin

UZMAN GÖRÜŞÜ

Restilen, kendini stresli, endişeli veya gergin hisseden ve rahatlamak isteyen herkes içindir. Restilen, aktif bileşenleri sayesinde, stresli ortamlara uyum sürecinde destek olur. Modern dünya, insanın sinir sistemi üzerinde olumsuz etkisi olan uyarıcılarla doludur. Bu, sadece kişinin ruh halinin kötüleşmesine ve enerjinin düşmesine değil, aynı zamanda birçok hastalığın da ortaya çıkmasına neden olabilir.

 

Neyse ki bu etkiyi hafifletmenin ve vücudun stres etmenlerine karşı direncini artırmanın yolları vardır. Ashwagandha(sinir sistemimizi destekleyen bitkiler vs.), en iyi bilinen adaptojenlerden biridir. Nöronal düzeyde çalışan portakal kabuğu özü, kantalup kavunu suyu ve safran ile birleştirilmesi, Restilen’i stresle mücadelede etkili kılmaktadır. Eksikliğinin vücudumuz için bir takım olumsuz sonuçları olan B vitaminlerinin ve atui-stres özellikleriyle bilinen magnezyumun varlığı da önemlidir.

MELINA LINDEN

MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

Son aylarda kafama takılan çok şey vardı. Tüm bunlarla baş etmek kolay değil ve bazen benim için çok fazla. Bir süredir uyku sorunu yaşıyordum ve bu beni deliye döndürüyordu. Restilen’i denemek için aldım. Mucizelere inanmam ama bu gerçekten işe yarıyor. Bir ay kullandıktan sonra stresle daha iyi başa çıkabileceğimi ve çok daha iyi uyuyabileceğimi fark ettim.

Julia (20 yaşında)

Restilen’i 3 aydır alıyorum ve bu besin takviyesinin günlük hayatıma yaptığı etkilerini fark ettiğimi söyleyebilirim. İş ve dersleri birleştirmek kolay değil. İlk başlarda sorunsuz yapabileceğimi düşündüm ama yanılmışım. Uykusuz geceler, stres ve ayrıca her zaman birileri senden bir şeyler ister. Birkaç ay sonra bıktım. Bir meslektaşım Restilen’i bana tavsiye etti. 3 hafta sonra her şeyi yönetmekte çok daha iyi olduğumu ve strese yönelimimim daha az olduğunu fark ettim.

Lara (27 yaşında)

Büyük bir şirkette çalışmanın nasıl göründüğünü kimseye anlatmaya gerek yoktur sanırım. ‘Son teslim tarihleri’, hedefler… Birkaç yıl sonra kendi adını bile unutuyor insan. Uyumayı bırakıp en ufak sorunlara ağlayarak tepki verdiğimde sinir sistemimin desteğe ihtiyacı olduğunu fark ettim. O zaman Restilen’le karşılaştım. İçindekileri okudum, araştırmalar sonucu denemeye karar verdim. Pişman değilim – Restilen, bana daha fazla huzur, strese karşı direnç ve en önemlisi uykulu geceler verdi.

Natasa (42 yaşında)

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: