JointFlex eklemler için: hücresel düzeyde kıkırdak dokusunun iyileşme sürecine katkıda bulunur

JointFlex eklemler için: hücresel düzeyde kıkırdak dokusunun iyileşme sürecine katkıda bulunur

EDTÜ Bilimsel Araştırma Grubu ve Yetkili Akademisyenleri tüm Türkiye’de ve Avrupa’da milyonlarca insanı eklem ağrısı yaşamaktan kurtaran bir formül geliştirdiler.

 

9 Ocak 2021 Dünya Romatoid Hastalık Konferansı’nda inanılmaz bir şey oldu. Tüm salon ayağa kalktı ve 10 dakika boyunca sahnede konuşmacıyı alkışladı. Ankaralı öğrenci Gülsüm Şekerci’den bahsediyoruz. Hızlı bir şekilde ve herhangi bir ameliyata gerek kalmadan eklem ağrılarını ve birçok kronik ağrıları tarih edecek formülün bulucusu Gülsüm’dü.

 

Gülsüm, Türkiye’deki bilim otoritelerinin şu anda üzerinde çalıştığı fantastik bir fikir ortaya attı.

Muhabir : Neden eklem hastalıklarını incelemeye karar verdiniz?

Gülsüm: Bunu halka açık bir şekilde konuşmamak için elimden geleni yapıyorum. Çünkü bu konu ailesel bir konu. Annem birkaç sene önce kan zeherlenmesinden vefat etti. Eklem dokusu kontrollerinde sağlıklı görünüyordu ve doktorlar herhangi bir tıbbi sorundan bahsetmiyordu. Ama bazen eklemlerindeki ağrıdan şikayet ediyordu. Zaman geçtikçe ağrı arttı ve doktorlar onu hastaneye yatırdı. Tedavisine Muğa’da devam ettik ancak doktor ihmali ve uygunsuz ilaçlar nedeniyle kanına enfeksiyon karıştı.Ancak çok geçmeden kan zehirlenmesinden onu kaybettik. Aslında anneannemin de bu sebepten öldüğünü söylemeliyim. Tabi annemi kaybettikten sonra ben de araştırmalara başladım ve sonuçları gördüğümde gerçekten şok oldum. Çünkü doktorların yazdığı reçeteler ve eczanelerde satılan ilaçların insanlara etkisini öğrendiğimde aslında hiçbir işe yaramadıklarını hatta karaciğere bile zarar verdiğini öğrendim. Ve düşünün annem bu ilaçları hergün kullanıyordu.

 

Klinik araştırma sonuçları çıkar çıkmaz anında geliştirdiğim şeyin haklarını satmam için bir teklif aldım. Bir Fransız ilaç laboratuvarı bana çok para teklif etti. Sonra bir Amerikan ilaç şirketi bana 3,5 milyon dolar teklif etti ve çoğu benimle çeşitli yerlerden iletişime geçtiler. Sonrasında bu durum beni o kadar sıktı ki telefon numaramı değiştirdim ve sosyal medya hesapları mı bile sildim.

JointFlex eklemler için: hücresel düzeyde kıkırdak dokusunun iyileşme sürecine katkıda bulunur

Muhabir : Geliştirdiğiniz formülü neden satmak istemiyorsunuz?

Gülsüm: Bazı teklifler çok yüksek görünüyor. Benim bu formülü geliştirdiğimde tek amacım annem gibi bu durumdan müzdarip binlerce kişiye yardım edebilmekti. Ancak yabancı bir şirket bu ürünün patentini alırsa 10 kat belki 15 kat daha pahalıya satacaklar. Hatta yabancı doktor arkadaşım bana bu ürünün en az 300-400 dolar gibi fiyatlara satılacağını söyledi. Düşünsenize Türkiye’de bu ürünü bu fiyata kim alabilir? Benim amacım yabancılara para kazandırmak değil kendi milletime sağlık açısından yardım etmek. Geçen ay Türkiye’den TUROSDER(Türkiye Ortapedi ve Eklem Sağlığı Derneği) bana bir teklifle geldi. Bu teklif hem kendi milletimiz için faydalı olacaktı hem de yabancı bir firmaya gitmeyecekti. O yüzden teklifi hemen kabul ettim. Ve Taylan Büyük benimle iletişime geçti.

Muhabir: Profesör Taylan Büyük, neden bu yenilikle ilgileniyorsunuz? Ve bu formül mevcut eklem hastalıklarının tedavisi için en iyi formüllerden birisi değil mi?

Taylan Büyük: Bu formülasyon ile özel olarak ürettiğimiz ve bakanlık onaylı olan bu ürün aslında şu anda piyasadaki en iyi ürün. Eklem hastalıklarının tedavisi için tamamen yeni yöntemlere dayanmaktadır. Eski romatizmal ilaçlar işe yaramıyor.

 

Kesin sonuç veremezler ve bunun yanı sıra tehlikeli yan etkileri vardır. Ancak FLEXOPTİMA, hücresel düzeyde kıkırdak dokusunun iyileşme sürecine katkıda bulunur. Kan yapmadan eklemlere zarar verme ve enfeksiyon kaynağını ortadan kaldırma sürecini durdurur. Enfeksiyon eklemlerdeki kemik dokusunun yenilenmesine yardımcı olur. İlaç, sinovyal sıvının kusurlarını ortadan kaldırır ve eklemlerin işlevini geri yükler. Hareketsizliğe karşı geliştirilmiş olan özelliği sayesinde eklemlerin esnekliğini artırır.

 

Özetle; etkili tedaviler geliştirmek için birçok doktor ve uzmanın birlikte senelerce kafa yorarak ortaya çıkardığı bir üründen bahsediyoruz…

JointFlex eklemler için: hücresel düzeyde kıkırdak dokusunun iyileşme sürecine katkıda bulunur

Muhabir : Eklem hastalığı neden bu kadar tehlikelidir?

Taylan Büyük: Sadece Türkiye’deki sağlık istatistiklerine ve ölümlere bakarak 120.000’den fazla insanın eklem hastalıklarından müzdarip olduğunu söyleyebiliriz. Yaklaşık 30.000 kişi ise bu sebepten tekerlekli sandalyeye bağlı yaşamak zorunda kalıyor. Eklemleri çevreleyen zarlarda eklem hasarından kaynaklanan çok sayıda kan zehirlenmesinin sebep olduğu ölüm vakaları vardır. Eklem ağrısı sadece ağrılı ve acılı değildir. Aynı zamanda vücutta birikerek kana karışan toksik maddelerin enfeksiyon oluşturmasıdır. Enfeksiyon vücuda yayılır ve bu nedenle tüm organlar için tehlikelidir.

Muhabir: Eklemlerin yenilenmesine yardımcı olan birçok ilaç var onlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Taylan Büyük: Evet, birçok farklı ilaç markası var. Ancak bu röportajın başında açıklanan sebeplerden ötürü çok tercih edilmiyorlar. Hepsi kısa süreliğine yardımcı oluyor ve size kısa süreliğine iyileşme hissi veriyor ama sonrasında herşey aynı. Bu ilaçlar yarardan çok zararlıdır. Eklemleri iyileştiremezler ve iç organlara zarar veriyorlar.

SİPARİŞ VER

Yorum yap:

Yıllardır dizimde ağrı var. Sonunda bu ürünü internette gördüm ve bir aydır kullanıyorum.Sanki 10 sene önceki enerjimi geri kazanmış gibiyim.

Yeliz

Bu ürünü Tıp ve Sağlık Bilimleri Dergisini okurken gördüm. Kullanıcı yorumlarını okudum ve sipariş ettim 2 haftadır kullanıyorum ve bende kireçlenme vardı. Kullandığımdan beri hiç bir ağrı sızı yok. Şuanlık çok memnunum.

Fadime

Bu JointFlex gerçekten işe yarıyor. Geçen hafta sipariş verdim indirimli fiyattan. Romatizma ağrılarım geçti ve aşırı iyi hissettiriyor. Teşekkürler

Şeyma

Kocam ve ben de bu ürünü kullanmaya başladık.Ve kendimizi çok daha iyi hissediyoruz, kullanımı basit, ucuz ve hızlı teslimat. Gidip eczanelerden dünyanın parasına aldığımız ilaçlardan hiçbir fayda görmedim bugüne kadar. Herkese öneririm.

Begüm

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: