P-tea parazitlere karşı: parazitleri temizleyen tek etkili ilaçtır

P-tea parazitlere karşı: parazitleri temizleyen tek etkili ilaçtır

PARAZİTLERİN sebep olduğu ağız kokusu. Bulaşıcı Hastalıklar Daire Başkanı sizinle parazitlerle mücadeleyle ilgili bir sır paylaşacak.

– Kendimizi parazitlerden nasıl koruruz? İlaçlar ve testler var mı?

– Ne yazık ki, günümüzde insan vücuttaki parazitlerin varlığını teşhis edebilen tamamen doğru yolların olmadığı söylenebilir. Bu, kısmen, çok sayıda parazit türünden (binlerce tür) ve kısmen de onları tespit etmek çok zor olduğundan kaynaklanmaktadır. Tam analiz prosedürü sadece dünyanın bazı bölgelerinde mevcuttur ve çok pahalıdır.

SİPARİŞ VER

P-tea parazitlere karşı: parazitleri temizleyen tek etkili ilaçtır

Vücutta parazitlerin varlığının ilk belirtileri:

  • Ağız kokusu
  • Alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, sulu gözler, burun akması)
  • Sık soğuk algınlığı, boğaz ağrısı, burun tıkanıklığı
  • Kronik yorgunluk (herhangi bir şeyi yaparken çabuk yorulma)
  • Sık baş ağrıları
  • Kabızlık veya ishal
  • Eklem ve kas ağrısı
  • Uyku ve yeme bozuklukları

Bu belirtilerden ikisine sahipseniz, muhtemelen vücudunuzda parazitler vardır.

Parazit enfeksiyonlarını tedavi eden ilaçlarla ilgili durum oldukça sorunludur Bugüne kadar piyasada parazitlerden tamamen kurtulmanızı sağlayan tek bir ilaç var. Bosna Hersek’te üretilmektedir.

– Ürün detayları hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz?

– Bu Bosna Hersek’teki Parazitler Enstitüsü’nde genç bilim adamları tarafından başarıyla geliştirilen P-TEA adlı parazitlerin tedavisine yönelik bir üründür SUzmanlar yüzlerce ürünü araştırıp test ettiler ve en etkili ürün olarak P-TEA çayıni seçmeyi karar verdiler.

P-TEA – benzersiz doğal bileşenlerin bir kombinasyonudur. Güçlü antiparazit, antibakteriyel ve immünomodülatör etkileri vardır. Geliştirme ve test sürecinde bu ürünün son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır.Bugün gerçekten etkili olan tek üründür. Ve bunun parayla hiçbir ilgisi yok, yoksa tüm üretim ihracata yönelik olurdu. Birçok Avrupa ülkesi P-TEA çayının telifini almaya hazır.

P-tea parazitlere karşı: parazitleri temizleyen tek etkili ilaçtır

P-TEA ne kadar etkilidir? Vücudu parazitlerden temizleyen diğer yöntemlerden farkı nedir?

Daha önce de söylediğim gibi, P-tea parazitleri temizleyen tek etkili ilaçtır. Bu nedenle tüm uluslararası eczaneler ve ilaç şirketleri ağları P-tea’ye sahip olmak istiyorlar. Diğer parazit önleyici ilaçlarla karşılaştırıldığında, P-tea şu anda tüm parazit türlerine karşı etkilidir. Teşhis ile ilgili büyük problemleri göz önüne alırsak, bu bütün vücut için etkili bir temizliği sagliyor. Birine bulaştığı parazitin türünü tam olarak anlamanın neredeyse imkansız olduğundan yukarıda bahsetmiştim. P-tea vücuttaki her türlü paraziti yok eder, beyin, kalp, karaciğer ve bağırsaklarda yaşayanları bile. Var olan başka hiçbir ürünün böyle bir etkisi yoktur. Ayrıca, kimyasal maddelerden üretilmiyor. Alerjik reaksiyonları, bağırsak mikroflorasının dengesizliğini ve güçlü ilaçlarla tedavi sonrası oluşan diğer sorunları ortadan kaldıran tamamen doğal bir üründür.

– Röportajı bitirmeden önce okuyucularımıza bir şey söylemek istiyor musunuz??

– Söylemek istediğim tek şey “sağlığınıza dikkat edin”. Bunu bilmiyor olabilirsiniz, ancak, parazitlerin vücudunuzda yaşama olasılığı yaklaşık %86-88’dir. Herhangi bir yerde olabilirler- kanınızın içinde, bağırsaklarınızda, akciğerlerinizde, kalbinizde, beyninizde vb. Parazitler sizi içinden ve dışından yiyorlar. Sonuç olarak, yaşam sürenizi 15-25 yıl kısaltan birçok sağlık sorunu ve parazitlere bağlı olarak meydana gelen ani ölümler ortaya çıkıyor.

SİPARİŞ VER

YORUMLAR

Bu ürünü sipariş ettim. Ayrıca ağız kokum da vardı. Sadece beş gün geçti ve nefesim çok tazelendi. Midem de daha iyi çalışıyor. Şimdi önümüzdeki üç ay boyunca acil bir durumda onu kullanmak istiyorum.

Leyla, İzmir

P-tea’yi kullanmaya başladığımda ne kadar etkili olduğunu hayal bile edemezdim. Artık mide ağrılarım yok (sanırım orada bir şeyler yaşadı) ve nefes darlığım gitti. Ve şimdi 53 yaşındayım, ve 30 yaşındaki herhangi bir kadından daha iyi hissediyorum. İnsanlara bu sorunu anlattığınız için teşekkür ediyorum. Böyle bir bilgiyi asla bir doktordan duyamazlardı.

Meryem – İzmit

P-tea’yi sipariş ettim ve ertesi gün paketi hızlı kargo ile aldım. P-tea’yi aldım ve bakın vücudumdan ne çıktı… Bağırsaklarımda bu kadar korkunç şeylerin yaşadığını hiç düşünmemiştim. Hep daha kötü şeylerle yaşadığımı düşünüyorum ve bu beni korkutuyor.

Hülya, Edirne

P-tea’yi denedim. Gerçekten çalışıyor. Kendimi daha canlı ve sağlıklı hissettim. Bağışıklık sistemim önemli ölçüde iyileşti, o zamandan bu yana sekiz aydan fazla geçti. Tedaviyi bitirdim ve bir daha hasta olmadım. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Zehra, Diyarbakır

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: