Kollagen Intensiv kırışıklıklardan: gençliğiniz ve güzelliğiniz için gizli bir çare!

Kollagen Intensiv kırışıklıklardan: gençliğiniz ve güzelliğiniz için gizli bir çare!

Kollagen Intensiv üzerine dermatolojik testleri ve araştırmamızı yaptığımızda, bunun mümkün olduğuna gerçekten inanamadık. Ancak son klinik denemelerden sonra, sonuç karşısında şok olduk! Kollagen Intensiv gerçekten işe yarıyor ve sadece 3-4 hafta içinde cilde gençliği geri kazandırabiliyor!

 

Ve en önemlisi, Avrupa ve Asya piyasalarında satılan çoğu kozmetik ürünün aksine doğal içeriklerden oluşur ve kesinlikle zararsızdır. Şu anda Kollagen Intensiv tüm uygunluk belgelerine sahip olup tam kapasite üretime geçilmektedir.

Selim başına gelenleri şöyle anlattı

Kollagen Intensiv kırışıklıklardan: gençliğiniz ve güzelliğiniz için gizli bir çare!

Sinem’in gerçek yaşını görünce ne tür bir şok yaşadığımı bilemezsiniz. Sonuçta, 30 yaşında görünüyor, fazla değil! Onun çok daha yaşlı olabileceğini düşünmemiştim bile. Bir yıl boyunca görüştük, onu sevdim ve mutluydum. Ama düğünde nüfus cüzdanını görünce o kadar şok oldum ki Sinem’e bağırmaya başladım ve sonra kaçtım.

Bir aydan fazla bir süredir umutsuzluk içindeydim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Ama sonra sinirim geçip mantıklı düşündüğümde Sinem’in yaşının sadece nüfus cüzdanında yazan bir sayıdan ibaret olduğunu fark ettim. Ve bu sayıdan bağımsız olarak düşündüğümde, evet ben de onu hala seviyorum. Harika görünüyor ve birçok genç kız görünüşünü kıskanıyor. Öyleyse neden bu kadar korktum peki ve benim için değişen neydi? Bu yüzden böyle bir şokun ardından kendime geldiğimde, hemen Sinem’e gittim, onu affettiğimi söyledim ve tekrar evlenme teklif ettim. Hızlıca bir düğün yaptık, balayına çıktık ve şimdi bir çocuk bekliyoruz. Biz mutluyuz!

Yayın kurulumuz olanlara hayran kaldı ve Sinem ile röportaj yapmaya karar verdik

Ve sonra bir kadın olduğumu ve her yaşta genç ve güzel olabileceğimi kendime kanıtlayacağıma kesin olarak karar verdim.

 

Daha sonra tüm paramı TV’de reklamı yapılan çeşitli gençleştirme ürünlerine harcamaya başladım. Ama hiçbiri bana gerçek anlamda yardım etmedi. Sonra Ankara’da kozmetik kliniklerinde pahalı tedaviler görmeye başladım. Onlar da bana yardım etmediler.

 

Ve ancak o zaman kendim için bir doğal içerik bileşimi seçmeye çalışmaktan ve neyin daha iyi neyin daha kötü olduğuna kendim karar vermekten daha iyi bir şey olmadığını anladım. 20 yıllık, eğitimli eczacıyım, bu yüzden Türkiye’de yetişen doğal ot ve bitkilerden çeşitli formüller oluşturup kendim denemek benim için zor olmadı.

Çok ilginç, gerçekten başardınız mı?

Kollagen Intensiv kırışıklıklardan: gençliğiniz ve güzelliğiniz için gizli bir çare!

Yüzümden de görebileceğiniz gibi – evet, başardım. (gülüyor). 3 yıldan fazla bir süredir bizzat kendi cildimde farklı formüller denedim, ancak sonuç ya hiç yoktu, ya da çok önemsizdi. Ama pes etmeyecektim ve 47 yaşıma bastığımda sonunda inanılmaz bir şey yarattım. Her zamanki gibi bir sonraki formülümü kullanmaya başladım ve 7 gün sonra arkadaşlarım yüzümün değiştiğini fark etmeye başladı. O zaman buna pek önem vermedim ama 30 günlük yeni formülümü kullandıktan sonra arkadaşlarım ve akrabalarım beni tanıyamadı!

Sadece hayal edin, her zamanki gibi saçınızı kestirmek için kuaförünüze geliyorsunuz ve size merhaba demek yerine korkmuş gözlerle sizi uzaklaştırıyor. Çok komik bir hikayeydi. Ona nüfus cüzdanımı gösterdikten sonra ancak gerçekten ben olduğuma inandı. Şaşkın gözlerini ve şu cümleyi hala hatırlıyorum: “Bu olamaz, sadece bir ay önce hüzünlü gözleri olan yaşlı bir kadın bana geldi ve şimdi önümde mutlulukla yanan genç ve güzel bir kız görüyorum.

Yorumlar

Neslihan

Çok dokunaklı ve aynı zamanda komik bir hikaye. Bir kez daha, bir kişinin güçlü ve gerçek bir arzusu varsa, o zaman her şeyi yapabileceğine ikna oldum. Tüm dünyayı dönüştürecek gençleşme için devrimci bir ürün yaratmak için bile… Yapandan Allah razı olsun!

Leyla

Öz teyzem Kollagen Intensiv ürününü kullandı. Sonuçlar karşısında biz ailecek ŞOK !!! Kendisinden 11 yaş küçük annemden bile daha genç görünmeye başladı! Sadece fotoğrafa bakın!

Hamiyet

Kampanyalı fiyattan sipariş vermeyi başardım! Çok teşekkür ederim, benim kocam da beni daha genç biri için terk etti. Kollagen Intensiv kreminin bana da yardımcı olacağını umut ediyorum. Ama şimdi dizlerinin üstüne çökse bile, onu geri kabul etmeyeceğim. Sadece ne kaybettiğini anlamasını istiyorum! Bu arada telefonda kredi kartı ile sipariş ettiğinizde daha da indirimli fiyata geliyor.

Kerime

Ben de Kollagen Intensiv kullanmaya başladım. 9 gün geçti. Çok derin kırışıklıklarım var ve yok olmaya başladığını görebiliyorum. Bu tam olarak bir tür mucize! Ve ayrıca ilginç bir şey fark ettim – önce yüzüm asılmış gibi görünüyordu, ama şimdi tonunu aldı ve sanki yükseldi. Ve yükseldikten sonra gözümün altındaki torbalar tamamen kayboldu. Artık 10 yaş daha genç görünüyorum. Teşekkürler!

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: