StandUp Gel penis büyütücü: yatakta zafer garantisi!

StandUp Gel penis büyütücü: yatakta zafer garantisi!

 • Uzun süreli ereksiyon
 • Penis 3-5 cm daha uzun
 • Cinsel güç kayda değer düzeyde artar
SİPARİŞ VER

Testlerimize göre, bir erkeğin penisi

StandUp Gel penis büyütücü: yatakta zafer garantisi!

 1. StandUp Gel kullanmadan önce ne kadar küçükse,
  ürün üreme organına girdikten sonra da o kadar büyük oluyor.
 2. Yıllar süren test çalışmalarının ardından, StandUp Gel’in ürogenital sistem fonksiyonlarını etkilemeyen güvenli bir ürün olduğu kabul edilmiştir.
 3. StandUp Gel’in hızlı etkisi vücuttaki doğal süreçlerin bir sonucu. Penis içindeki gözenekli yapıda yer alan dokuların fonksiyonlarını artırıyor.

StandUp Gel kullanımının jelqing teknikleriyle birleştirilmesi önerilmektedir:

 • ISI ARTIRMA Isının artırılması, egzersizlerden daha uzun süreli etki elde edilmesini sağlar. Kan dolaşımı artar ve bu sayede damarlar normalden daha fazla genişleyebilir. Bu şekilde, katbekat daha yüksek etki elde edilir.
 • Sıkıştırma Sıkıştırmanın amacı kan akışını artırmak ve tüm penis dokularını güçlendirmektir. Yumuşak penil dokuların kötüleşmemesi için, düzenli olarak ısılarının artırılması ve üzerlerine baskı uygulanması gerekmektedir.
SİPARİŞ VER

StandUp Gel nasıl çalışır

StandUp Gel penis büyütücü: yatakta zafer garantisi!

 • Tarçın
  Cinsel isteği doğal olarak artırma özelliğine sahiptir ve cinsel ilişki kalitesini artırır.
 • Karabiber
  Testosteron üretimini artırır. Bu hormon erkek bedeninde olumlu etkiye sahiptir. Devedikeni özü, ereksiyon süresini uzatır ve penis hassasiyetinin artmasını sağlar.
 • Zencefil
  Bu bitki ve kökleri yüzyıllardır erkeklik gücünü artırmak için kullanılmaktadır. Atalarımız bunun farkına varmış ve bu bitkinin iyileştirici özellikleri günümüze kadar korunmuştur.
 • Çin Hayıtı
  Penis hassasiyetini artır ve büyümesini destekler. Bu etkiyi içindeki önemli amino asitler sayesinde sağlar.

Geri Bildirim

Ben denedim. Daha kötüsüne neden olamayacağını, dolayısıyla denememem için hiçbir neden olmadığını düşündüm. Sıkma hissine neden olmuyor ve koku bırakmıyor. Hızla emiliyor; hatta kullandığımı unutuyordum. Sadece bir aylık kullanımın ardından penisim 4 cm büyüdü ve aynı zamanda kalınlaştı.

Meriç 25 yaşında

6 haftalık kullanımda sikim 7 cm büyüdü ve kalınlaştı. Zarar görüp işlevini yitireceğinden korkmaya başladım. Ancak, sertleşmem stabil ve hiçbir olumsuz his yok.

Celil 28 yaşında

İşe yaradığını hissediyorum – adeta penisiniz bir şekilde daha sağlam oluyor gibi. Kelimelerle anlatmak zor, ama sanki spor salonunda ağırlık çalıştıktan sonra meydana Gelen his gibi; vücudunuzda bir şeyler olduğunu, büyümeyi hissedebiliyorsunuz.

Orhun 32 yaşında

Yaşlandıkça bazı şeylere inanmayı bırakıyorsunuz, ama yeni şeyleri denemekten de eskisi kadar korkmuyorsunuz. Tek seferde 3 paket StandUp Gel aldım. Tedavi süresi boyunca yeterli miktarda kullanıp, işe yarayıp yaramadığını öğrenmek istedim. İŞE YARIYOR! Artık penisim 5 cm daha uzun ve kalın; kalınlığı karımın kolu kadar…

Nail 46 yaşında

İtalya’dan satın aldım; daha sonra ülkemizden de sipariş edilebileceğini görünce şaşırdım. Sağlam bir ürün, boş vaatte bulunmuyor. Yavaş da olsa, her şey büyür. Sonuçtan memnunum; kullanmaya devam edeceğim.

Ayhan 35 yaşında

Doktorun tavsiyesi üzerine eşim sipariş etti; kan dolaşımını artırma ve prostattan koruma konusunda iyi, çünkü beni etkilemeye başladı; geceleri çişimi yapmaya kalkıyorum. Artık kan konjesyonu yok; durumum iyileşti ve kendimi daha enerjik hissediyorum. Büyüme yeterli değil, sadece 2 cm. Ama penisim önceden de etkileyici bir büyüklüğe sahip olduğundan, pek önemi yok.

Serkan 31 yaşında

Pensimin boyutundan hep utanıyordum. Umumi tuvalete gitmekten çekiniyordum. Biri StandUp Gel’i denememi tavsiye etti. 34 gün içinde penisim 4,3 cm büyüdü.

Cavit 52 yaşında

StandUp Gel kullanmadan önce ve kullandıktan 4 hafta sonra aletimin fotoğrafını çektim. Sonuç gün gibi ortada.

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: