Lipo Cold selülitten: portakal kabuğu olmadan pürüzsüz bir şekil!

Lipo Cold selülitten: portakal kabuğu olmadan pürüzsüz bir şekil!

 • Pürüzsüz cilt
 • Cildin esnekliğini geri kazandırır
 • Şekillendirme etkisi
 • %100 pürüzsüz cilt
 • Yalnızca 1 kür uygulayarak selülitten kurtulun
SİPARİŞ VER

SELÜLİTİN NEDEN OLDUĞU TEHLİKELER

Lipo Cold selülitten: portakal kabuğu olmadan pürüzsüz bir şekil!

 1. Kılcal ağları etkileyerek varis oluşmasına neden olur
 2. Dolaşım yetersizliği kardiyovasküler sorunlara yol açar
 3. Vücut dokularında zararlı maddeleri biriktirir, organizmayı zehirleyerek kansere neden olur

3D DÜZELTME KOMPLEKSİ

Lipo Cold selülitten: portakal kabuğu olmadan pürüzsüz bir şekil!

 • yapılandırma etkili maddeler
  Linoleik, oleik ve hyalüronik asitler: Aşırı sıvıyı giderir, gençleştirici bir etkiye sahiptir, çatlakların oluşumunu önler, serbest radikallerin etkisine karşı korur ve kas tonusunu arttırır.
 • bakım sağlayıcı
  Yeşil kahve çekirdeği, centella, at kestanesi, ginkgo biloba özleri: Cilt tonunu korur, kan dolaşımını uyarır, kan damarlarının duvarlarını güçlendirir, deri altı yağ birikintilerini parçalar, cildin elastikiyetini ve sıkılığını korur.
 • uyarıcı maddeler
  Sarmaşık, aromatik kök, guarana özleri: Yağ metabolizmasına katılır, güvenli kilo kaybını teşvik eder, kas kütlesini korur, cilt durumunu iyileştirir, sarkma ve çatlakları önler, suyu vücudunuzda tutmaya yardımcı olur.
SİPARİŞ VER

SELÜLİT — YALNIZCA KOZMETİK SORUNU DEĞİLDİR

İdil Akdoğan
Kadın Sağlığı Uzmanı

Çok az insan selülitin basit kozmetik sorunların ötesine geçtiğinin farkındadır. Selülit ciddi bir rahatsızlıktr. Zamanında tedavi edilmezse bu durum geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir.

 

Selülitin bilimsel adı “ginoid lipodistrofi”dir.. Durgunluk süreçlerinin neden olduğu yağ dokularının dejenerasyonundan oluşur.

 

Yağ birikintileri suyu tutar ve bu da şişmeye neden olur. Su bağ dokusuna baskı yapar. Sürekli şişmeye karşı koymak için vücut aktif olarak kolajen adı verilen bir protein üretmeye başlar. Kalın protein ağı yağ boyunca yayılır, bölünmeye ve basıncı azaltmaya çalışır. Bu, cildin yüzeyinde şişliklere neden olur.

 

İstatistiksel olarak, selülit, %85 oranında her yaştaki ve vücut kitle indeksinde kadınları etkiler. Hiçbir şey selülit tamamen yok edemez, ortadan kaldıramaz.

 

Ben müşterilerime kullanmaları için Lipo Cold Krem öneriyorum. Bu krem, selüliti azaltır ve kökenindeki sorun üzerinde etkili olur. Kullanımın ilk günlerinden itibaren kan ve lenf dolaşımı düzelir. Şişme azalır, bu da vücut hacminin azalmasına neden olur. Uygulama kürünün sonunda Lipo Cold Krem, cilt şişkinliğini normal haline geri getirerek cildi sağlıklı, pürüzsüz ve çekici yapar.

Sonuç Odaklı Deneyim 2020 KADINLARIN BİR NUMARALI SEÇİMİ

İnci, 32 yaşında

Selülit önleyici kremlerin neden olduğu tipik batma hisine dayanmaya hazırdım ama gerek kalmadı. Siparişimi verirken müşteri temsilcisi bu noktayı açıklığa kavuşturdu. Ne söylediğimin farkındayım çünkü en az bir düzine farklı selülit kremini denedim. Şu ana kadar kadar, benim favorim Lipo Cold Krem benim favorim oldu. Bir tüp daha sipariş etmek için buradayım .

Merve, 27 yaşında

Selam kızlar. Bende görüşümü paylaşmak istiyorum. Geçen yıl LPG tedavisi yaptırdım, iyi oldu. Bu yıl deniz sezonuna hazırlanmak için Lipo Cold Krem’i denemeye karar verdim. Bu konuda çok şey duydum. İster inanın ister inanmayın, ancak etkisi aynı. Cildim pürüzsüz ve çukurlardan hiç iz yok. O zaman başka şeylere neden daha çok para harcıyayım Bu kremi denemelisiniz, aldığınız için pişman olmayacaksınız .

Vuslat, 38 yaşında

Lipo Cold Krem sayesinde yalnızca selülitlerimden değil aynı zamanda komplekslerimden de kurtuldum. Öz güvenim gerki geldi. Kocamın önünde bile soyunmaktan çekinirdim. Karnım, ellerim ve baldırlarım çukurlarla kaplıydı. Vakum kavanozları bile aldım ve kendi kendine masaj yapmayı denedim. Benim yaptığım hataları siz tekrar etmeyin. İki ay boyunca vücudum çürüklerle kaplıydı. Yani, sadece 2 kür Lipo Cold Krem kullandıktan sonra artık daracık beyaz elbisemi giyebiliyorum. Kullanmanızı tavsiye ederim.

NASIL SİPARİŞ VERECEKSİNİZ?

 1. SİPARİŞ FORMUNU DOLDURUN Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi girin
 2. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNİN SİZİ ARAMASINI BEKLEYİN Müşteri temsilcisi siparişinizin ve ödeme yönteminizin ayrıntılarını netleştirecektir.
 3. PAKETİNİZİ ALIN Paketinizi sizin için en uygun olan yöntemle alın ve ödemenizi paketinizi aldığınızda yapın.
SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: