Kollagen Intensive kırışıklıklardan: yüz cilt bakımı ve gençleştirme için asil tedaviniz!

Kollagen Intensive kırışıklıklardan: yüz cilt bakımı ve gençleştirme için asil tedaviniz!

  • Birkaç uygulamada cildi yeniler
  • Belirgin bir yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir
  • Hücre metabolizmasını ve kan mikrosirkülasyonunu iyileştirir
SİPARİŞ VER

Yüzlerce yıllık eski bir güzellik tarifi

Kollagen Intensive kırışıklıklardan: yüz cilt bakımı ve gençleştirme için asil tedaviniz!

Bu serumun tarifi ilk olarak 8 yüzyıl önce Ashtanga Hridaya ders kitabının yazarı olan doktor Vabhagata tarafından tanımlanmıştır. Peynir altı suyundaki ana bileşen olan niasinamid, dünyadaki en pahalı bileşendir.

Ürün kelimenin tam anlamıyla yaşlanma sürecini tersine çevirir, yenilenme sürecini başlatır, yeni, sağlıklı hücrelerin büyümesini hızlandırır, kırışıklıkları ve küçük düzensizlikleri düzeltir, cildi onarır ve parlatır, cildi iyileştirir ve eşitler, doğal bir parlaklık, pürüzsüzlük ve elastikiyet ortaya çıkar, oluşturur. doğal bir kaldırma, cildi solmaya karşı korur. Akne, akne, siyah nokta, kızarıklık ve yaşlılık lekelerini tedavi ederek antiseptik görevi görür.

Kollagen Intensive’in sırrı nedir?

Kollagen Intensive kırışıklıklardan: yüz cilt bakımı ve gençleştirme için asil tedaviniz!

Eski bir efsaneye göre, tanrıça Lakshmi, Kollagen Yoğun tarifini insanlara verdi. Lakshmi genellikle bir lotus üzerinde duran büyüleyici güzellikte genç bir kadın olarak tanımlanır – padma, shankha, amrita-kalasha (Kollagen Yoğun) ve bilva meyvelerini tutan dört eli olan bir taht. Amrita-kalasha bir ölümsüzlük kabıdır, Kollagen Intensive sayesinde güzelliğini korumuş ve tüm insanlara vermiştir.

Kollagen Intensive cilt üzerinde akort aletinin piyanoya etki etmesi gibi etki eder – cildin doğal, sağlıklı varoluş algoritmalarını hatırlamasını sağlar ve cildin hem fiziksel düzlemde hem de ince enerji akışı düzleminde bu algoritmalara kararlı bir şekilde yapışmasına yardımcı olur. Cildin ne olması gerektiğini “gösterir”, bu duruma geri dönmesine ve içinde kalmasına yardımcı olur.

Kollagen Intensive, gezegensel komşularımız olan bitkilerin güçlerini içerir. Pelargonium özü, bu güçleri uygun seçim ve hazırlama yoluyla birleştirdi ve yoğunlaştırdı. Çok sayıda doğal içerik, kan dolaşımından yenilenmeye kadar cildin yaşamının tüm yönleri üzerinde etkilidir.

SİPARİŞ VER

Uzman görüşü

Kollagen Yoğun, tamamen doğal içeriklerden yapılmış eski ve oldukça etkili bir yaşlanma karşıtı bakımdır. Ürün doğal bileşenlere dayanmaktadır. Zengin bileşimi onu geleneksel kremlerle karşılaştırılamayacak eşsiz bir cilt bakım ürünü yapar.

 

Uygulamadan gözle görülür sonuçlar bir haftalık düzenli kullanımdan sonra görülebilir.Ayrıca göz altındaki koyu halkaları giderir ve cildi yaşa bağlı pigmentasyonlardan arındırır, dudaklardaki çatlakları hızla iyileştirir, cilde nazikçe bakım yapar. Aynı zamanda tüm cilt tipleri için uygundur ve hiçbir yan etkisi yoktur.

Kırışıklık karşıtı serum uzmanı

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: