CholestOff: ilk kullanımdan itibaren tansiyonu düzenler

CholestOff: ilk kullanımdan itibaren tansiyonu düzenler

Hastalığın kaynağını hedefler, felç ve damar tıkanıklığı riskini sıfıra indirir.

 • İçeriğindeki bioflavonoid’ler (kanama önleyici madde) sayesinde alındıktan sonra 6 saat içinde tansiyonu düzenler.
 • Bir tedavi kürü sonunda damarlara sağlıklı yapısını ve esnekliğini geri kazandırır.
 • Her yaş için uygundur. Yüksek tansiyonun 1., 2. ve 3. derecelerinde etkilidir.
SİPARİŞ VER

Bilim insanlarından çağ atlatan buluş

Ulusal Fleboloji Merkezinde çalışan bilim insanları 8 yıllık çalışmanın sonucunda bu koruyucu ve tedavi tamamlayıcı ürünü geliştirdiler. Bu yöntem, Gairdner Vakfı Uluslararası Ödülü’ne layık görüldü. Bu tedavi tamamlayıcı ürünün etkisi çok aşamalı deneylerle kanıtlandı. Bu sayede ürün geliştiren akademisyenler gerekli tüm lisans, kalite belgesi ve devlet desteğini elde etti.

CholestOff: ilk kullanımdan itibaren tansiyonu düzenler

SİPARİŞ VER

Kullanım şekli:

 • Yarım çay kaşığı CholestOff ile bir çay kaşığı bal karıştırın. Bu karışımı bir bardak su içinde eritin. Günde 4 defa, öğünlerden 30 dakika sonra alın.
 • En yüksek seviyede etkiyi sağlayabilmek için 3 ay düzenli kullanılması önerilir.
 • Ürün ambalajının içinde ayrıntılı kullanma kılavuzu mevcuttur.

CholestOff, yüksek tansiyona sebep olan 5 ana sebebi giderir

 1. Sinir sisteminin aşırı yüklenmesi (stres, uykusuzluk vb.)
  CholestOff, içerdiği kediotu kökü ve ana kökü sayesinde endişeyi giderir.
 2. Damarlardaki toksinler
  CholestOff, kalbin işlevini iyileştirir ve içerdiği yeşil kahveden elde edilmiş bioflavonoid’ler sayesinde damarlardaki pislikleri temizler.
 3. Varisite ve tromboz
  CholestOff kan dolaşımını iyileştirir, pıhtıları çözer ve içeriğindeki şerbetçiotu (Humulus lupulus) olarak bilinen koni çiçeği konsantresi sayesinde damar cidarını kuvvetlendirir.
 4. Kan şekerinin yükselmesi
  CholestOff, kandaki şeker seviyesini düşürür, içeriğindeki kekik ve zenberek otu özü sayesinde diyabeti önler.
 5. Kilo fazlalığı
  CholestOff, zayıflamayı teşvik eder, metabolizmayı destekler ve içeriğindeki melisotu özü sayesinde böbreklerin çalışmasını düzenler.

CholestOff © ürününün etkisi klinik deneylerle kanıtlanmıştır

 • Atardamar basıncında normalleşme %100
 • Damarlardaki pıhtıların giderilmesi %90
 • Ritim bozukluğu iyileşmesi %99

Uzman görüşü

CholestOff: ilk kullanımdan itibaren tansiyonu düzenler

Onaylıyorum. Bioflavonoids’ler, hipertansiyona karşı savaşan en güçlü koruyuculardır. Bunlar sadece yeşil çay ve geyik dikeni otunda mevcuttur. Bilinen tüm yüksek tansiyon ilaçlarında kullanılır.
Fakat çoğu üründe yeterli miktarda bulunmaz.
Dolayısıyla etki etmesi için yıllarca beklemek gerekir. İçinde çok bol miktarda bioflavonoid bulunduğunu bildiğim tek ürün CholestOff’tur. Bu ürünün formülünü inceledim ve bağımsız uzman ve saygın otoritelerin vardıkları sonuçları okudum. Bu tamamlayıcı ürünü hastalarıma öneriyorum. Eğer kendilerini “bir arkadaş önerdi”, “internette okudum” ya da “TV’de duydum” diyerek tedavi etmeye çalışmışlarsa, azarlıyorum.
Bu çok yanlış bir davranıştır. yüksek tansiyon sadece güvenli yöntemlerle tedavi edilmelidir. Doktorların güvendiği ve hastalığı geçiren yöntemler kullanılmalıdır.

Rıza Canister Doç. Dr.

CholestOff © kullanmanın sağladığı faydalar

 1. Hızlı etki
  Aldıktan sonra 6 saat içinde tansiyon normale döner.
 2. Ani tansiyon oynamalarını önler
  Kalbin işleyişini düzenler.
 3. Kapsamlı tedavi
  Anjina pektoris, aritmi, nevroz, hafıza bozukluğu sorunlarını giderir, felç sonrası konuşma ve hareket fonksiyonlarını iyileştirir.
 4. Yan tesir olmaksızın etkili sonuç sağlar
  Şifalı otların canlı hücreleri insan bedeninin hücreleri ile mükemmel eşleşir.

CholestOff © kullanan hastaların yorumları

Ablamın başına gelince, atardamar basıncında düşüşün iskemik felce neden olabileceğini öğrendim. Doktorlar ölmesini engellediler ama eski sağlığına tam anlamıyla kavuşamadı. Bu hastalık benim başıma da geldiğinde, bitkisel ilaçlar kullanmam gerektiğini biliyordum. Doktorum CholestOff kullanmamı önerdi. Sağlığımı ona borçluyum. 4 yıl geçti ve hipertansiyon hastalığından eser kalmadı. Tamamen sağlıklı bir insan oldum. Artık damar tıkanıklığından vey afelç geçirmekten korkmuyorum. Si de sağlığınıza dikkat edin.

Demet Hacıoğlu, 61 yaşında, İstanbul

Birkaç yıl önce bir devlet hastanesinde tedavi oldum. CholestOff araştırması da bu hastanede yapılmış. Tabii ki endişeliydim. Ama ne yapabilirdim ki? Başka hiçbir ilacın faydasını görmemiştim. O yüzden araştırmaya katılmayı kabul ettim. Şansım varmış ki plasebo yerine CholestOff verilen gruptaymışım. İçtikten 2 saat sonra tansiyonum normale döndi. Zaman geçtikçe kendimi daha iyi hissettim. O tarihte bu klinik araştırmada denek olduğum için çok memnunum. Atardamar basıncım artık hep normal seviyede seyrediyor.

Leman Soğukelli, 47 yaşında, Samsun

51 yaşındayım. 3 yıl önce sizin kliniğinizde hipertansiyon teşhisi kondu. Ritim bozukluğu gibi rahatsızlıklarım da vardı. Hastaydım am abir şey yapmadım. Fakat 6 ay önce belirtilere bakılırsa küçük çaplı bir felç geçirdim. Dolayısıyla panik yaşadım ama yine de doktorların yazdığı ilaçları almadım. Herkes ilaçların kimyasal maddelerden yapıldığını bilir. Ne yapacağımı bilmiyordum. Neyse ki bir arkadaşım CholestOff kullanmamı önerdi. Şimdi tahmin edebileceğiniz gibi hiç SORUNUM KALMADI. Tansiyonum normale döndü. son derece sağlıklıyım.

Altan Türkkal, 51 yaşında, Kocaeli

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: