Cholestof: ğerçekleri yanlıştan ayırmayı öğrenin ve diyabeti doğru tedavi edin!

Cholestof: ğerçekleri yanlıştan ayırmayı öğrenin ve diyabeti doğru tedavi edin!

Burak İbrahimoğlu – endokrinolog. Bugün ülkedeki şeker hastalığının tedavisinde en iyi uzman olarak kabul edilmektedir. Şeker hastalığı olan tüm ünlü şahsiyetler ona ulaşmaya çalışır. Fransa, Almanya, İngiltere ve diğer ülkelerden hastalar da dahil olmak üzere ona geliyor. AB’nin önde gelen endokrinologlarından biridir. 32 popüler bilim kitabı yazdı ve dergilerde 3 kat daha fazla bilimsel yayını var.

 

Profesör Burak İbrahimoğlu nadiren röportaj veriyor, ancak muhabirimizin sorularını cevaplamayı kabul etti. Aşağıda diyabetle savaşmanıza yardımcı olacak önemli ipuçları bulacaksınız.

Şeker hastalığının tedavisi kapsamlı olmalı ve sadece şeker seviyelerini düşürmenin yanı sıra tüm vücut için güvenlik sağlayan ilaçlarla yapılmalıdır.

İnsanların diyabeti kendi başlarına tedavi etmek için kullanabilecekleri belirli ilaçlardan bahsedersek, CHOLESTOFF gibi bir ilaç tavsiye ederim. 2015 yılında Türk Endokrinoloji Enstitüsü tarafından geliştirilmiştir. Bu, metformin gibi bir kimya değil, 60 (!) FARKLI AKTİF BİLEŞEN İÇEREN DOĞAL ANTİ-DİABETİK KOMPLEKS.

Hazırlık, ikinci tip şeker hastalığı için en gerekli olan tüm vitaminleri, makro ve mikro elementleri içerir. CHOLESTOFF dünyanın farklı yerlerinden toplanan 28 bitki özü içermektedir.

CHOLESTOFF iyidir çünkü vücuda zarar vermez. Üstelik şeker hastasının vücudunu güçlendirir. Ama en önemlisi, hastalık üzerinde her yönden olumlu bir etkiye sahiptir. 60 aktif bileşen – çoktur. Dünyadaki başka hiçbir ilaç bu kadar zengin bir bileşime sahip olamaz.

CHOLESTOFF’in verimliliği emsalsizdir! Bu kompleksi hastalarımıza önermeye başladıktan sonra, iyileşme yüzdesi… yani DİYABETTEN TAM KURTARMA %96’ya yükseldi demek istiyorum. Bu, 100 kişiden 96’sının patolojiye veda ettiği anlamına gelir. Şekerleri artık yükselmiyor ve kendilerini harika hissediyorlar.

SİPARİŞ VER

Cholestof: ğerçekleri yanlıştan ayırmayı öğrenin ve diyabeti doğru tedavi edin!

CHOLESTOFF ile ne kadar çabuk iyileşebileceğinizi bize söyleyin

Dürüst olmak gerekirse, süreç hızlı değil, kapsamlı. Birkaç ay sürer. Altı ay sürebilir. Uzun süreli tedaviye hazırlıklı olmanız gerekir. Ancak tedaviden sonra artık herhangi bir ilaç almanıza gerek kalmaz ve diyabetten önce yaşadığınız gibi normal ve sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. CHOLESTOFF, bağışıklık sistemi baskılanmış yaş da dahil olmak üzere herkese yardım eder. Kurslarda CHOLESTOFF almak zorunludur. 2 hafta, 4-5 gün ara verin ve tekrar kursu alın. İyileşmenin nasıl gerçekleştiğini size aşamalı olarak anlatacağım.

 • Kan damarlarının canlandırılması. CHOLESTOFF’nin ana eylemi, sadece şekeri kandan uzaklaştırması ve böylece glikoz seviyelerini normalleştirmesidir. Ayrıca, Ginkgo’nun bir parçası olan Biloba nedeniyle kan damarlarının duvarlarına zaten nüfuz eden şekeri de çözer. Gemilerin duvarları buzdan kurtulmuş gibi görünüyor, yine daralma ve esneme imkânı elde ediyor. Kan pıhtıları çözülür, kan damarları temizlenir. Küçük kılcal damarlar restore edilir. Sonuç olarak, bir kişinin tansiyonu atlamayı durdurur, halsizlik, uyuşukluk kaybolur ve yaraların ve kesiklerin iyileşmesi iyileşir. Ek olarak, daha fazla güç ortaya çıkar. İnsanlar hemen evin etrafında veya kırda bir şeyler yapmak istiyor.
 • Glikoz seviyelerini normalleştirmesi. CHOLESTOFF insülin seviyelerini yükseltmediğinden zararsızdır. Ancak son derece faydalı bir etkisi vardır – yani insülin direncini azaltır. Bu çok dikkat çekici bir özellik. İlacın biyolojik olarak aktif bileşenleri doğrudan kas, yağ ve karaciğer hücrelerine nüfuz eder ve onları kandaki hormonun varlığına daha iyi yanıt vermeye başlayacak şekilde uyarır. Tıpta bu sürece “ikincil hücre öğrenimi” denir. Sonuç olarak, zamanla hücreler glikozu daha aktif bir şekilde tüketmeye başlar ve bu da kandaki konsantrasyonunun azalmasına neden olur. Bu, vücudun glikozu kullanmasının en güvenli yoludur. Hastalar, yemeklerden sonra da dahil olmak üzere günün herhangi bir saatinde kendilerini iyi hissetmeye başlar. Artık susamış değiller. Artık şişlik ve kızarıklık yok. Cinsel organlardaki kaşıntı kaybolur. Hastalar sık sık tuvalete koşmayı bırakır. Fiziksel gösteriden bahsedersek, glukosile hemoglobin seviyesi azalır, idrardaki şeker ve aseton konsantrasyonu azalır.
 • Fazla yağı durdurur! Fazla kilo, bir şeker hastasının durumunu 4-5 kat daha kötüleştiren şeydir. Bu nedenle, CHOLESTOFF’nin eylemlerinden biri kilo vermeyi amaçlamaktadır. İki nedenden dolayı olur. İlk olarak, hücreler şekeri daha aktif bir şekilde enerjiye dönüştürmeye başlar. Ve ikinci olarak, kompleks, güçlü bir doğal yağ yakıcı olan oldukça konsantre bir sürünen tribulus özü içerir. 10 kg’lık bir kilo kaybı ile diyabetin tehlikeli sonuçlarının ortaya çıkma riski neredeyse %50 oranında azalır.
 • İktidarsızlığı normalleştirir. Pek çok şeker hastası iktidarsızdır. CHOLESTOFF’nin şaşırtıcı eylemlerinden biri testosteron seviyelerini normalleştirmeyi ve sağlıklı gücü geri kazanmayı amaçlamaktadır. 50, 60 yaşında bile erkekler seks yapma fırsatına geri dönüyor.
 • Deri, kemik ve kasların durumunu iyileştirir. Ağır hasar görmüş cilt bile onarılır. Ülserler büyür, cilt iltihaplanır ve kurur. Aynı şey kemiklerde de olur, sağlıklı bileşimleri geri yüklenir, kırılgan olmaktan çıkarlar. İyileşme tüm dokularda olur, kaslar elastik hale gelir.
SİPARİŞ VER

Cholestof: ğerçekleri yanlıştan ayırmayı öğrenin ve diyabeti doğru tedavi edin!

Şeker hastası için kelebek etkisi!

CHOLESTOFF’in hareketi, bir kelebeğin kanadının çırpılmasına benzer, bu da iç sağlık ve esenliğin zincirleme reaksiyonunu tetikler. Kan damarlarının normalleşmesi ile başlayıp görme ve eklemlerin restorasyonu ile sona erer. CHOLESTOFF’i 3-6 aylık kullanmak ikinci bir doğum gibidir. Aynı zamanda hastalar her hafta gözle görülür iyileşmeler hissederler.

 1. Kolay uyanma. Sabah uyanır ve kolayca yataktan kalkarsınız – kendinizi kalkmaya zorlamanıza, sert bacaklarınızı yoğurmanıza ve ovuşturmanıza, sırtınızı ve boynunuzu gıcırdatmanıza gerek kalmaz. Sabahtan itibaren vücut enerji ve güçle dolar.
 2. Mükemmel sağlık ve ruh hali. Sabahtan itibaren ve gün boyu. İyi uyu, iyi uyanış. Gençleşmiş hissediyorsun. Geceleri her zaman tuvalete gitmek zorunda değilsin. Hiçbir şey acıtmaz veya kaşınmaz.
 3. Lezzetli kahvaltı. Menünüz önemli ölçüde genişleyecektir. Artık sıkı bir diyet uygulamanıza gerek kalmayacak. Şimdi hatırladığınız yemeklerin tadını hatırlayacaksınız. Artık düşük karbonhidrat diyeti yok. En sevdiğiniz yemeklerin tadını çıkarın!
 4. Kahraman gücü. Evden ayrılırken artık bacaklarınız için endişelenmenize gerek yok – yürümeyi bir yük olarak algılamıyorsunuz, en azından bütün gün yürüyebiliyorsunuz ve bacaklarınız yorulmuyor ve şişmiyor. Sandaletler, ayakkabılar, çoraplar, bir sosis çubuğuna sicim gibi şişmiş bacakları ısırmaz.
 5. Ebedi huzur. Tamamen sakin ve rahatsınız. Artık zihninizi tüketen, başka herhangi bir şeye odaklanmanızı engelleyen sürekli bir acı yok. Hiçbir şey tanıdık şeyleri incitmediğinde, sesler, kokular yeni, uzun zamandır unutulmuş renklerle oynar.
 6. Mükemmel görüyorsun. Ciddi derecede hasar görmüş görme bile yavaş yavaş iyileşmeye başlayacaktır. Daha önce bulutlu gördükleriniz netleşecek. Yine otobüs numarasını uzaktan görebilir, doğanın güzelliklerine yeniden hayran kalabilirsiniz.

Ve en önemlisi, hayatınızı uzatacaksınız! Aynı zamanda aşırı yaşlılıkta bile kendinizi sağlıklı ve enerjik hissedeceksiniz. Akrabalarınıza size bakmakla yükümlüsünüz. Kendinize bakabilirsiniz.

YORUMLAR

CHOLESTOFF’i başka bir klinikten almaya çalıştım. Fiyatların 10 kat daha yüksek olduğunu söylediler. Almadım. Ve sonra bir arkadaşım bu makaleye bir bağlantı gösterdi. Sizden sipariş yaptım. Çabuk getirdiler. Zaten tedavi görüyorum ve şimdiden sonuçlar var!

Naz Doğan

Offf CHOLESTOFF’i öğrenene kadar bu şeker hastalığından çok acılar çektim. Sürekli yüksek basınç (200-230) vardı bu yüzden sürekli kusuyordum. Artı fazla kilolu 120 kg, küçük boy. Şişlik, nefes darlığı, tüm bunları yaşadım. Vücut çürüyordu ve sıklıkla iltihaplanıyordu. Şimdi Allahıma şükürler olsun durum başka. CHOLESTOFF tedavisi gördüm. Şimdi kendimi en azından yaşayan bir insan hissediyorum. Kilo verdim, basınç zıplamayı bıraktı. Her kese tavsiye ederim.

Filiz Güven

Şekeri düşürmek için mükemmel bir çare. Bir ayda şekerim 14’ten 7,9’a düştü! Tıbbi tedavi alın!

Orhan İrfanoğlu

Şeker hastasıyım. Ve iyileştim. Şimdi, nüksetmeyi önlemek için her yıl bir CHOLESTOFF kursu alıyorum. Bu ilacı denemeyenler için kesinlikle tavsiye ederim!

İlhan Mustafayev

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: