Varikosette gelen varis: sağlıklı ayak ameliyat olmadan ve acı!

Varikosette gelen varis: sağlıklı ayak ameliyat olmadan ve acı!

Kremin sürekli kullanımı yaraların iyileşmesine 1 damar duvarlarının güçlenmesine

 • ayaktaki ağrıların azalmasına
 • kan pıhtılaşmasının azalmasına
 • toplardamar kapakçıklarının düzgünleşmesine
 • yumuşak doku şişkinliğinin azalmasına
 • yardımcı olur
SİPARİŞ VER

Varise karşı krem Varikosette

Kompleks tedavi – varislerin etkin bir şekilde tedavi edileceğine dair garanti. basit ve etkin bir şekilde varis oluşumunu engeller, belirtileri hafifletir ve kan damarlarını güçlendirir. Varikosette varise karşı dışarıdan kullanılan bir kremdir ve olağanüstü koruyucu ve tedavi edici bir yöntem olarak kabul edilmektedir. Kullanmanıza değer hayat kurtarıcı bir kremdir!

Varisin (çıkık damarlar) nedenleri:

Varikosette gelen varis: sağlıklı ayak ameliyat olmadan ve acı!

 • Aile veya akrabaların birinden kalıtsal olarak geçen varis;
 • Meslek türü nedeniyle hareketsiz yaşam tarzı;
 • Lifin yer almadığı beslenme;
 • Kan akışını olumsuz bir şekilde etkileyen bikini, tayt, yüksek topuklu ayakkabının sık sık giyilmesi;
 • Bacak bacak üstüne atarak oturma alışkanlığı;
 • Spor salonunda çok yorucu antrenman;
 • Doğum kontrol hapları veya soğuk algınlığına karşı ilaçlar gibi hormona dayalı ürünlerin kullanımı;
SİPARİŞ VER

Varise karşı

Varikosette gelen varis: sağlıklı ayak ameliyat olmadan ve acı!

Varikosette kremi İçindeki etken maddelere dikkat edin! Pour choisir une crème pour le traitement des varices, vous devez faire attention à la composition du produit. L’efficacité du produit dépend des ingrédients actifs de sa composition

 1. Troxerutin Ayaklardaki yorgunluk ve ağırlık hissini ortadan kaldırır kılcal damarların geçirgenliğini ve kırılganlığını azaltır ödem ve iltihabı azaltır
 2. At kestanesi ve huş ağacı yaprakları damar duvarlarını sağlam ve esnek bir hâle getirir derideki küçük rahatsızlıkları ortadan kaldırır ayaklardaki ağrı, yorgunluk ve ödemi giderir
 3. Kafein, BAL ve ginkgo biloba (mabet ağacı) özenli bir bakım sağlar ve enerji verir kan akışını düzenler doku metabolizmasını etkinleştirir hücrelerin yenilenmesini hızlandırır
 4. Pelin, mentol, papatya ve ısırgan otu ayaklara güç ve rahatlık verir ayak derisini mikroplardan arındırarak temizler kılcal çatlakların onarımını hızlandırır Limon, soya ve hindistan cevizi yağı esansiyel yağı terlemeyi azaltır ve yok eder kuruluk ve gerilme hissini giderir ayak derisini derin bir şekilde nemlendirir ve besler

Uzmanların görüşleri:

Varise karşı krem kullanmanın önemini vurgulamaktan hiç bıkmıyorum. Özellikle modern çağın ürünü Varikosette hakkında konuşuyorsak, etkinliğini değerlendirmek çok zor değildir. Bu krem oldukça tavsiye edilmektedir, hastaların ummadığı ölçüde gerçek etkileri olmuştur. Evde de kullanılabilir, ciltte etkilenen bölgelere nazikçe masaj yaparak her gün kullanılması önerilmektedir. Sonuçları hızlı bir şekilde görülebilir. Hastalar, ağrının yok olmasının yanı sıra kol ve bacaklardaki yorgunluğun ortadan kalkması ve şişkinliğin hafiflemesini doğrulamaktadır. Ben de bunu teyit ediyor ve herkese Varikosette kremini öneriyorum!

Mete Şenel 15 yıllık deneyime sahip cerrah

Varisi tedavi ederken en etkin, kullanımı kolay ve güvenli olduğunu düşündüğüm kremin hangisi olduğunu çoğunlukla bana sorarlar. Yeni anne olmuş kişilere ve yaşlılara hangi kremi içtenlikle tavsiye ettiğimi sorarlar. Her zaman şu şekilde cevap veririm – Varikosette kremini deneyin! İşimi yaparken sık sık bu sorunla karşılaşıyorum. Yalnızca bu krem sayesinde gerçek ve etkin sonuçlar elde ediliyor; ağrı belirtilerini ortadan kaldıran ve bir günde damarları normal haline döndüren tek kremdir. Pek çok merhem alerjiye yol açabilecek kimyasal içermektedir, ancak Varikosette kreminde hiçbir zaman böyle bir şey bildirilmemiştir. Etkisini görmek için denemeye değer!

Esra Aracı doktor

Hastaların görüşleri:

Meryem Sever 28 yaşında

Hamile kaldığım ve özellikle doğum yaptığım dönemden sonra bacaklarımda sorun yaşamaya başladım. Sürekli ağrımalarının yanı sıra varis de görülmeye başlandı. Gün sonunda bacaklarım varisle kaplanıyordu! Korkunçtu. Bir doktora gittim ve tedavi için bu kremi kullanmamı önerdi. Düzenli olarak günde iki kez kullanmamı tavsiye etti. 5 günün ardından ilk etkisini fark ettim. Gün sonunda varislerim çok belirgin değildi, normal gözüküyorlardı. Bir aylık kullanımdan sonra artık ağrı hissetmediğimi, bacaklarımın eskisi gibi yorgun olmadığını ve neredeyse varislerden kurtulduğumu fark ettim. Tedaviye devam ediyorum!

Rana Sarı 47 yaşında

Varis – benim için daima sorun oldu! Her türlü merhem, krem ve hap kullandım. İçlerinde en iyisi Varikosette. Yalnızca hoş değil, aynı zamanda hızla emiliyor ve gerçekten işe yarıyor. Kullandıktan sonra diğer kremlerdeki gibi artık kaşıntı veya şişkinlik hissetmiyorum. Belirtilerin bir kısmının nasıl yok olduğunu gerçekten fark edebiliyorum. Hemen değil ama zamanla tamamen yok olacaklar! Ayrıca bacaklarımda bir hafiflik hissediyorum.

Filiz Yeteroğlu 58 yaşında

Varis hastalığının ikinci aşamasındaydım. Bacaklarımdaki damarlar oldukça belirgindi ve cildim de kuruydu. Sürekli bir şişkinlik ve ağrı vardı. Artık bir umudum bile yokken kızım bana bu kremi satın aldı. Kremi bir yıl boyunca her gün birkaç kez kullandım. Sonuç beni gerçekten şok etti. Fark ettiğim ilk şey, cildimin yumuşacık olmasıydı. Ardından şişkinlik ve ağrı yavaş yavaş ortadan kalktı. Bir ay sonra belirgin olarak görülen damarlar yok olmaya başladı. Kremi kullanmaya devam ediyorum, çünkü beni memnun eden sonuçlarla karşılaşıyorum.

Can Akalın 65 yaşında

Karım bana her zaman damarlarımla ilgili bir sorunum olduğunu söylüyordu. Ben de bunu fark ediyor ve hissediyordum. Kollarım, görüntüsü korkunç olan bu tür damarlarla kaplıydı. Bunlar da ağrıya, kollarımda ağırlığa ve sürekli bir soğukluk hissine neden oluyordu. Karım bana bu kremi satın aldı. Kullanmaya başladım ve ilk başta herhangi bir değişiklik hissetmedim, yalnızca hoş bir sıcaklık hissi vardı. Yaklaşık 10 gün sonra varislerim geriledi ve cildim daha “berrak” bir hale geldi. Bundan dolayı çok heyecanlanmıştım. 1,5 ay sonra her zamanki ağrıyı hissetmediğimi fark ettim. Krem sayesinde şişkinlik ve ağrı geçmişti. Belirgin olan damarlar azaldı ve şimdi çok daha geriledi. Şimdi onları güçlükle fark ediyorum!

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: