NormaSlim kilo kaybı için: sadece 1 kaşık sizi açlık hissinden kurtarır ve formunuzu geri kazandırır!

NormaSlim kilo kaybı için: sadece 1 kaşık sizi açlık hissinden kurtarır ve formunuzu geri kazandırır!

  • Yorucu diyeter ve ağır egzersizler olmadan kilo verdirir
  • Vücutta birikmiş fazla sıvının atılmasına yardımcı olur
  • Yağları eritir
SİPARİŞ VER

Dengeli bileşim

  1. L-Carnitine tartrate. Karaciğeri detoks eder, vücut yağlarını azaltır, selüloit ve deri çatlaklarını hedefe alır, cildi arındırır ve sıkılaştırır, kan glukozunu ve dolaşımını düzenler
  2. Yeşil çay yapraklarının ekstresi. Kateşinler sayesinde, yağ yakma sürecini hızlandırır ve termogenezi uyarır – kalori yakma sürecini güçlendirir. Kan ve lenf dolaşımını artırır, kan damarlarını güçlendirir
  3. Vitamin C (as ascorbic acid). C Vitamini – suda çözülebilen antioksidan,yağ yakıcı ozellikleri tasir.
  4. Kafein. Mide suyu salgılanmasını artırır, idrar salgılanmasını uyarır, vücut rezerv kalori rezervleri yağ asitlerinden çizmek için kalori tüketimini adipositlerin çökmesi sonucu oluşanları teşvik eder
  5. L-Arginine HCI. Aminoasitin özelliklerine baktığımızda B vitaminlerin grubuna benzer. Tum metobolizma sürecinde aminoasitin önemli yeri vardir. Özellikle aminleştirme döngüsünde ve organizmadan Azotu yok etme, yani işlenmiş proteinlerin yok etmesi
  6. Achillea millefolium (aerials). Mide bezlerin salgılama etkinliğini, sindirim ve metobalizma sistemleri olumlu etkiler

%100 zayıflatıcı etki
Bu ürün bölgesinde bir anda nefesi ferahlatmak ve zayıflamak üzre lisans almıştır!

NormaSlim kilo kaybı için: sadece 1 kaşık sizi açlık hissinden kurtarır ve formunuzu geri kazandırır!

SİPARİŞ VER

Fazla kilolarla savaşmak gerçekten de kolay oldu!

Zayıflama spreyi NormaSlim’i artık bir sürü kadın kullandı ve öneriyor. Sonuç kendini çok fazla bekletmeyecktir!

Zayıflama spreyi NormaSlim – güzel performans için hızlı sonuçtur! Doğal içerikler ferahlatıcıya narin tat ve koku veriyor, onlar açlık hissini yok eder ve fazla kilolardan zahmetsizce kurtulmaya yardım eder. L-karnitin ofisinizde veya arabanızın direksiyonunda oturduğunuzda bile yağ yakar! Yemekten sonra sadece bir kere kullanırsanız, fazla kilolardan kurtulmuş olursunuz!

Ürün lisanslıdır ve bütün dünya standartlarına uyuyor. Etkili olması klinik çalıışmalar ve NormaSlim ağız ferahlatıcıları ile istenilen sonuçlara ulaşmış kişilerin referansları ile kanıtlanmııştır.

Beslenme uzmanları öneriyor

Günlük işler ertelenmeden hızlı şekilde kilo verme ve hareketsiz şekilde “esaret” altında zayıflama problemi her zamankinden daha çok gündemde. Düzenli yemek yeme alışkanlığı, aşırı kalori ve zararlı ürünler sağlık ve form için mücadelede başlıca engeller arasında yer almaktadır.
Iştahınızı frenlemek ve kilo vermek – modern dünyada yaşayanlar için hiç de kolay bir görev değil. Bu nedenle, bilim adamları kilo vermenize yardımcı maddelerin vücuda sunmanın benzersiz bir yolunu oluşturdu. Diyet ağız spreyi iki temel gereksinimleri kendisinde barındırıyor – kullanım rahatlığı ve aktif maddelerin vücuda hızla nüfuz kolaylığı.
Ağız boşluğu yüzeysel kan damarları ile zengindir. Bu nedenle, aerosol aktif bileşenler hemen sprey uygulamadan sonra kan içerisine emilir. O andan itibaren çalıışmaya başlıyorlar: kan akımı yardımı ile vücuda yayılıyor, karaciğere, yağ depolarına ulaşıyor, hücre zarlarında reseptörler ile birleşiyorlar. Sonuç itibari ile, her bir doz aerosol bütün vücuda etki ediyor. Bu gibi araçlar kullanımda uygun ve etkileyicidir

Beslenme Kliniği Doçenti

NormaSlim kilo kaybı için: sadece 1 kaşık sizi açlık hissinden kurtarır ve formunuzu geri kazandırır!

Zararlı mıdır?
Zayıflama spreyi NormaSlim doğal maddelerden oluşup, boya, sentetik koku ve GDO gıdaları içermez. Ürün lisanslıdır ve yan etkileri yoktur.

 

Kullanım talimatları
Dağıtıcının 1-2 kez basarak ağızda püskürtün. Gerektiğinde kullanın. Olası yağış ürünün kalitesini etkilemez.

Kilo vermek için spreyi 1 ay boyunca kullandıktan sonraki sonuçlar

Ağır egzersizler yapmadan kilo vermenin muhteşem yolu. Benim sonucum – 1 ayda 21 kilo. Kesinlikle memnunum ve hızlıca ve kolaylıkla forma girmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Bahar Yetis, 23 yaşında

Bir haftada 5 kilo verdim ve sonra 3 haftada daha 14 kilo verdim. Şimdi çok güzel formdayım, kolay ve hızlı. Herkese öneriyorum!

Ozbek Asik, 30 yaşında

Artık spreyi 2. aydır kullanıyorum. Kolaylıkla 2 beden zayıfladım. Kendimi çok iyi hissediyorum. Ferah nefesim artık hep benimle!

Sonat Bardakci, 52 yaşında

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: