NikotinOff: sadece bir kürden sonra sigarayı bırakın

NikotinOff: sadece bir kürden sonra sigarayı bırakın

Kilo almayacaksınız. İsteksizlik sendromu yaşamayacaksınız. Gergin veya sinirli olmayacaksınız.

 • Sigara içmek istemeyeceksiniz
 • Psikolojik bağımlılıktan kurtulacaksınız
 • Alkol alırken bile sigara içmek istemeyeceksiniz
 • Kilo almayacaksınız
 • Organizmanız tütün toksinlerinden arınacak
 • Fiziksel bağımlılığınızdan kurtulacaksınız
SİPARİŞ VER

NikotinOff İLE tek kür ile sigarayı bırakabileceksiniz

Bilim insanları, sigarayı bırakmanıza yardımcı olan doğal maddeler keşfetti. Bunlar, kişinin sigara ile bağlantılı keyif alma alıcılarını ve organizmanın nikotine verdiği tepkiyi bloke ediyor. Bu sayede sigara içme isteği duymuyorsunuz ve sigarayı aramıyorsunuz. NikotinOff şurubunun içeriğindeki maddeler tedavi edici özelliği olan bitki ve vitaminlerin özleridir. Bu maddeler sayesinde kendinizi daha iyi hissedecek, organizmanızın arındığı hissedecek ve kilo almayacaksınız.

 

NikotinOff şurubu, herhangi bir yan etkisi olmayan iki aşamalı bir sigarayla savaş sistemidir.

Kilo almadan ve gergin hissetmeden sigarayı bırakın

NikotinOff: sadece bir kürden sonra sigarayı bırakın

SİPARİŞ VER

NikotinOff , sigarayı bırakmanıza nasıl yardımcı oluyor?

Şurup olarak tüketilen ürünün içeriği

 • Yeşil Çilek: Akciğerlerdeki katranı temizler. Havuçtan 50 kat daha fazla antioksidan hücre içerir. Bu nedenle akciğer detoksunun vazgeçilmez bir unsurudur.
 • Zencefil: Güçlü bir antioksidandır. Akciğerlerdeki mukusu temizler. Akciğerlerden çeşitli toksinlerin, mukusun ve istenmeyen parçacıkların uzaklaştırılmasına yardımcı olur.
 • SafranToksinler: Zararlı kimyasalları dezenfekte eder. İçerdiği demir faktörü sayesinde kan hücrelerinin daha fazla oksijen almasına yardımcı olur. Cildi temiz ve gençleştirir.
 • Dağ Nane: Nefesi ve doğal yoldan ciğerleri temizler. Nane ve nane yağı, solunum kaslarınızı gevşeterek rahatça nefes almanıza yardımcı olur.
 • Meyan Kökü: Öksürük gidericidir. Anti-enflamatuar ve antioksidan özellikleri boğaz ağrısını, kuru öksürüğü veya alerjene maruz kalmayı önler ve akciğer enfeksiyonlarını tedavi eder.

Eskiden sigara tiryakisi olan kişilerin %93’ü cinsel hayatlarında, fiziksel faaliyetlerinde ve kavrama yeteneklerinde iyileşmeler olduğunu bildirdi. Kilo almadılar ve isteksizlik ya da açlık hissetmediler.

Uzman görüşü

NikotinOff: sadece bir kürden sonra sigarayı bırakın

Tütün bağımlılığı eroin bağımlılığı gibidir. Düşünün, nikotin, tütünü içinize çektikten 10 saniye sonra beyne ulaşıyor. Her 2 sigara kullanıcısından birinde uykusuzluk, sinir ve öksürük görülüyor. Hastalarıma önerdiğim bir ürün olan NikotinOff şurubu sayesinde nikotine kalıcı olarak veda etmenin kanıtlanmış bir yolu mevcut. Ürün, vücutta içten dışa bir etki sağlıyor. NikotinOff sayesinde nikotine kalıcı olarak veda etmenin kanıtlanmış bir yolu mevcut. Ürün, vücutta içten dışa bir etki sağlıyor. Şurup, iç organların işlevini düzenliyor ve isteksizlik ya da sinirlilik belirtileri oluşturmuyor.

Tıp Doçenti, Bağımlılık Uzmanı

KULLANIM TALİMATLARI

 1. Sabahları veya öğlenden sonra içilir.
 2. Sabahları veya öğlenden sonra 1 çorba kaşığı için.
 3. Ürünü önerildiği süre boyunca kullanın.

42.301 KİŞİ NİKOTİNOFF SİPARİŞ ETTİ VE SİGARAYI BIRAKTI!

NikotinOff sayesinde sigarayı bıraktım. Keşke daha önce yapsaydım. Dişlerim beyazlaştı, cildim ve saçım güzelleşti ve artık sigara kokmuyorum. Hiç de sıkıntı çekmedim!!! Strese girmedim, isteksizlik duymadım! Ruh halim hep iyiydi ve yüzüm gülüyordu! Bayanlar baylar çok geç olmadan sigarayı bırakın! Ben yaptıysam siz de yapabilirsiniz!

Ceren B.

Ergenlik çağından beri sigara kullanıyordum. İstediğim zaman bırakabileceğimi düşünüyordum. Kendi güçlü irademle bırakmaya çalıştım ama iradeli değilmişim :) Nikotin bandı ve hapları denedim ama yine de canım sigara istiyordu. Bu yüzden 12 kilo aldım. Ümitsizdim. Bir yıl önce annem bana NikotinOff verdi. 9 aydır sigara içmiyorum :) ve canım istemiyor! Kilom normale döndü hatta biraz da verdim:)

İrfan D.

12 yıldır günde bir buçuk paket içiyordum. Bırakmayı çok denedim ama başaramadım. Karım bana NikotinOff almış. 7 yıldan sonra hiç bağımlılık hissetmedim, sadece psikolojik bağımlılık vardı. Ama şimdi daha iyi. Sigara içmek istemiyorum. Yeniden doğmuş gibiyim. Her şeyin kokusunu ve tadını alıyorum. Sigaradan kurtulmak gerçekten çok iyi geldi!

Alican K.

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: