Macrone’s Secret kırışıklığa karşı: kırışıklık ve yaşlılık belirtilerini düzgünleştirmeye

Macrone’s Secret kırışıklığa karşı: kırışıklık ve yaşlılık belirtilerini düzgünleştirmeye

Kamuoyu, İstanbul’daki havaalanında yaşanan garip bir olay nedeniyle, yüz cildi gençleştirme alanında inanılması güç bir bilimsel gelişmeden haberdar oldu. Olaya sebep olan şey ise, sıradan bir kızın yaşlanmaya başlayan annesi için hazırladığı üründü.

Merhaba Aysel Fırıncı! Havaalanında pasaportundaki fotoğrafı yüzünden anneniz hakkında şüphe edilmesine neden olacak kadar etkili olan bu gençleştirme ürününü nasıl yarattığınızı anlatır mısınız?

Bu ürünü beni büyüten ve iyi bir eğitim almam için çok çalışan annem için geliştirdim… Babamı birkaç yıl önce kaybettik. O zamanları hatırlamaktan pek hoşlanmıyorum. Annem beni tek başına büyüttü… Zor zamanlardı. Eğitimimi sürdürebilmem için iki işte birden çalıştı. Yıllarca, ailesinin geçindirme yükünü kendi başına omuzladı. Bunun ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyor musunuz? Sürekli stres ve sorumluluk yükü, sağlığını mahvetti. Sadece 45 yaşındaydı ama gerçek yaşından çok daha yaşlı görünüyordu. Açıkçası, erkeklerin dikkatini çekmez hale geldi ve yalnızlık çekmeye başladı. Böyle bir yaşta kişisel yaşamınızı inşa etmek oldukça zordur.

Macrone’s Secret kırışıklığa karşı: kırışıklık ve yaşlılık belirtilerini düzgünleştirmeye

Ona yardım etmeye mi çalışıyorsun?

Evet. Eczacılık okuyorum ve yakında üniversiteyi bitirip diplomalı bir uzman olacağım. Yani, bunu yapacak yeteneğim ve bilgim var. Geliştirdiğim üründe sadece doğal maddeler kullandım.

İlk sonuçlar çok şaşırtıcı çıktı! Annemi örnek olarak alabilirsiniz. Paris seyahati benden ona bir doğum günü hediyesiydi. Yan işimden kazandığım parayı biriktirmeyi başardım ve annemi kısa bir yolculukla mutlu etmeye karar verdim. Böylece dinlenebilir, rahatlayabilir, belki biriyle tanışabilirdi. Bu, yurtdışına ilk çıkışı olacaktı. Pasaportunu seyahat tarihinden sadece 1,5 ay önce çıkarttırabildik. Geliştirdiğim ürünün onu ne kadar gençleştirdiğini hayal edin. Geçen bu kısa süre zarfında havaalanı yetkilileri bile fotoğraftaki kişinin annem olduğuna inanmadı? Benim için bile gençleştirici kremin etkileri çok şaşırtıcı ama inanın bana; bu hoş bir sürpriz. Kremim sayesinde annem genç ve çekici görünüyor. Bu kadınlar için çok önemlidir.

Ürünüm, yaşlılıkta bile kırışıklıkları hızla düzeltir, cildi doğal olarak sıkılaştırır ve göz torbalarını giderir. Yani, gerçek bir gençleştirme reçetesidir. İlk sonuçları gördükten sonra formülümün patentini almaya karar verdim ve tam zamanında alıyorum! Patenti aldıktan sonra, batılı ilaç şirketlerinin temsilcilerinden gelen aramalar ve mesajlarla telefonum kitlendi. Hepsi benden bu formülü onlara satmamı ve bu gençleştirici kremin telif hakkını devretmemi istiyor.

Ürünün tam üretimini nasıl başardınız? Belli ki çok para gerektiriyor.

Üniversite başkanı bana yardım etti. Bizim fakültenin laboratuvarı ve Fen Bilimleri Enstitüsü’nün desteğiyle ile bu gençleştirici kremin üretimini doğrudan burada yapabiliyoruz. Hatta ürüne güzel bir isim bile verdik: Macrone’s Secret.

Aysel Fırıncı’nın geliştirdiği ürün gerçekten benzersizdir. İçeriği ve içeriğindeki maddelerin doğru oranlarda kullanılması, cilt gençleştirme alanında gerçek bir mucize yaratmayı başardı. İlk klinik denemeyi yaptığımızda, sonuçlar tüm bilim dünyasını şaşırttı!

Macrone’s Secret ürününde, daha pahalı diğer kozmetik çözümlerin yan etkileri ve kontrendikasyonları kesinlikle yoktur. En önemlisi, diğer ürünler sadece geçici bir etki sağlar. Macrone’s Secret ise, her yaş için mükemmel sonuçlar verir ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanılabilir. Klinik araştırmalarda, 65 yaş üstü kadınlarda bile yaşlılık kaynaklı kırışıklıkların hızla düzeldiği, cilt kuruluğu ve cilt sarkmalarını ortadan kaldırabildiği görüldü. Macrone’s Secret, 20’li yaşlarındaki kadınlar için yaşa bağlı değişiklikleri önlemede de etkilidir. Krem, cildi mükemmel şekilde besler ve yıllarca erken yaşlanmaya karşı korur.

Güvenle şu anda bu ürünün benzeri başka hiçbir cilt gençleştirme ürünü olmadığını söyleyebilirim.

Rıza Sağlam (Eczacılık Fakültesi Kıdemli Klinik Araştırma Görevlisi)

Aysel Fırıncı’nın annesi ile bir araya geldik.

İlk sonuçları almak için ne kadar zaman geçmesi gerekti?

Macrone’s Secret kırışıklığa karşı: kırışıklık ve yaşlılık belirtilerini düzgünleştirmeye

Bir aydan fazla değil! Kızımın bu hediyeyi verdiği andan Paris’e uçtuğum güne kadar bu kremi her gün kullandım ve sonuçlara şaşırdım. En az 15 yaş daha genç görünüyordum! Farkı muhtemelen siz de görebiliyorsunuz!

Bu sadece güzellik ve görünüşle ilgili değil. Hayatım da daha iyi hale geldi. Kendime daha çok güvenmeye başladım. Çevremdeki insanlar da bana iyi davranmaya başladı. Hayatım artık gerçekten daha renkli hale geldi! Sadece dış görünüşüm değil iç duygularım da gençleşti! Kişisel hayatım daha ilginç hale geldi. Benden çok daha genç erkekler bana yaklaşmaya başladı! Şimdi, bir kadın olarak gerçekten mutluluk duyuyorum. Evet, şimdi bir sevgilim de var. Kaç yaşında olduğunu söylemeyeceğim ama benden genç.

SİPARİŞ VER

YORUMLAR

Bu krem, yüzdeki tüm kusurları, yani kırışıklıkları ve sarkık cildi gidermek için etkili bir çözüm. İlk kullanımdan itibaren sonuçları zaten görülebilirsiniz.

Ebru Çetin

Bu kremi öğrendiğim için çok mutluyum! Hayatımda birçok şey değişti. Artık gerçek bir kadının mutluluğunu bir kez daha yaşayabilirim… Teşekkürler!

Merve Özer

Şimdi herkes bana 30 yaşın altında göründüğümü söylüyor. İnanılmaz! Daha önce halimden utanıyordum. Artık aslında 43 olduğumu söylemekten utanıyorum :)

Rukiye Polat

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: