KetoSlim kilo kaybı için: vücudunuzun fazla kilolardan kurtulmasına yardımcı olun!

KetoSlim kilo kaybı için: vücudunuzun fazla kilolardan kurtulmasına yardımcı olun!

Bu ürün ile kilo vermekten daha lezzetli bir şey yok

 • Yağları emer ve enerjiye dönüştürür
 • Vücuttan atıkları ve toksinleri temizler
 • İştahı bastırır ve enerji verir
 • Vücutaki ödemi giderir
 • Dopamin üretir (mutluluk hormonu)
SİPARİŞ VER

İLK GÜNDEN İTİBAREN GÖZLE GÖRÜLÜR SONUÇ

Amerikalı bilim insanları nihayet yaşam tarzını değiştirmeden kilo vermek için basit ve kullanışlı bir yöntem buldular. KetoSlim için bir formül geliştirdiler. Bu ürünün kullanımı çok kolay. İçerdiği maddeler yağı aktif olarak emiyor ve parçalıyor, tüm toksinleri vücuttan atıyor. Aşırı kilolar gidiyor ama göğüs büyüklüğünde azalma olmuyor. KetoSlim metabolizmayı hızlandırır ve iştahı azaltır, Bu da ekstra fiziksel egzersiz yapmadan veya yiyecek kısıtlaması olmadan her hafta yavaş yavaş kilo vermeyi sağlar.

KetoSlim kilo kaybı için: vücudunuzun fazla kilolardan kurtulmasına yardımcı olun!

SİPARİŞ VER

Hızlı ve güvenli kilo vermenizi sağlayan kaliteli içerik!

 1. B6 VITAMINI (PIRIDOKSIN) VE B3 VITAMINI (NIASIN). Yenen yemekteki yağın %80’inin vücuda alınmasını ve vücutta birikmesini önler. Mevcut yağ birikintilerinin ve toksik maddelerin güvenli bir şekilde parçalanmasını, işlenmesini ve uzaklaştırılmasını sağlar.
 2. POTASYUM VE GLUTAMIN. Metabolizmayı daha hızlı çalışması için uyarır. Yan ve karın bölgesinde birikmiş mevcut iç yağın aktif bir şekilde işlenmesi olan vücutta ‘kendi kendini temizleme’ sürecini başlatır.
 3. MAGNEZYUM. Selülit belirtileri ile birlikte deri altı yağ fazlalığını kırar ve giderir; cildin sarkıklığına karşı savaşır ve yoğun kilo kaybı sonrası vücudun tam oturmasını sağlar.
 4. KITO KOMPLEKSI. Vücuttaki yağın parçalanma hızından sorumlu hormon olan leptin seviyesini arttırır. Kompleksin içeriğinde vücudumuzun kendisinin üretemediği ve sadece harici olarak alınabilen antioksidanların bulunması önemlidir.

KetoSlim nasıl kulanılır?

 • Bir bardak (250 ml) ılık suyun içinde 1 efervesan tableti eritin.
 • Günde 2 kez, 1’şer tablet kullanılır. Maksimum özümleme için yemek sırasında alınması tavsiye edilir.
 • Önerilen kür süresi: 1 ay

KETOSLIM KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZDA VÜCUDUNUZ NASIL DEĞİŞECEK?

1. Gün. Sabahları uyandığınızda kendinizi daha taze ve dinlenmiş hissettiğinizi fark edeceksiniz.

5. Gün. Vücudun zayıflama modunda çalışır, yağ kaybetmeye başlarsınız

10. Gün. Daha neşeli olursunuz, biraz kilo vermişsinizdir. Artık 1 beden daha küçük kıyafetler giyersiniz.

21. Gün. Vücudunuz gençleşir, vücut kütlesi küçülür, fazla kilolar gider.

28. Gün. Epey kilo vermişsinizdir. Eskiye kıyasla birkaç beden daha küçük ve seksi kıyafetler giymeye başlarsınız. Herkes sizin için delirir!

KetoSlim kilo kaybı için: vücudunuzun fazla kilolardan kurtulmasına yardımcı olun!

KETOSLIM’NUN ETKİSİ, ABD, İNGİLTERE VE İSRAİL’DE YAPILAN KLİNİK DENEYLERİN SONUÇLARI İLE ONAYLANMIŞTIR

 • 11-16 cm arasında hacim azalması – %91
 • 8-16 kg kilo kaybı – %99
 • Mide ekşimesi ve midede ağırlık hissinin kaybolması – %100
 • Daha iyi uyku ve daha yüksek iş performansı – %97
 • Ödem ve selülit belirtilerinin azalması – %94

İŞTE 2.350 MÜŞTERİMİZDEN BAZILARININ HİKÂYELERİ

Ben sadece 30 yaşındayım fakat son zamanlarda 80 kilo olmuştum. Ayrıca midemle ilgili birçok sorunum vardı. Onun için diyetlerin hiçbiri bana uygun değildi. Küçük kentimizde faydalı diyet ürünleri bulmak da zordur. Daha önce hiç spor meraklısı olmadım. Egzersiz yapmayı sevmem. Ama KetoSlim’nun varlığını öğrendiğimde her şey değişti. Kolay yutulan bir tablet. Günde 2 kez, 1’şer tablet kullanılır. Üretici ayrıca günde 1,5 litre su içilmesini öneriyor. Bir ay boyunca bütün talimatları takip ettim ve beklentilerim yerine geldi! Bu gerçekten inanılmaz. Bu süre zarfında gardırobumu yeniledim ama daha da önemlisi yeni bir erkek arkadaşım oldu! Çiçekler, buluşmalar, deniz kenarında yürüyüşler! Hayatımda bunlara asla sahip olamayacağımı sanıyordum! Bir kür daha uygulamayı düşünüyorum. Ardından kilomu korumak ve kalıcı olmasını sağlamak için tekrarlayacağım.

Esra Güler, 30 yaşında, Kocaeli’nde yaşıyor

Üçüncü çocuğumu doğurduktan sonra eski halime dönemedim. Sarkık bir göbeğim ve şişman bacaklarım vardı. Bu durum beni çok üzüyordu ama bu konuda yapabileceğim bir şey yoktu. Sorun şu ki, üç çocuk annesi olarak boş vaktim yok… Rejim yapmak da kolay gelmedi çünkü hemen hemen her şeye alerjim var! Ve hala emziriyorum. Bu nedenle doğru bir beslenme şekli seçmek o kadar kolay değil. Komşum, yeğeninin doğumdan sonra Keto Guru’nun yardımıyla kilo verdiğini söyledi. Ürünün kullanım kılavuzu, bu mucizevi ürünün aşırı yağlarımı 1 ay içinde yok edeceğini söylüyordu. Açıkçası inanmadım. Bu nasıl mümkün olabilir? Günde iki tane tablet alıyorsun, hiçbir çaba sarf etmiyorsun ve buna rağmen kilo veriyorsun… Her neyse, ürünün içeriğini inceledim. Her şeyin doğal olduğunu gördüm. Müşteri yorumlarını okudum. Kullanmakla bir şey kaybetmeyeceğime karar verdim ve almaya başladım. Bir hafta içinde ilk değişiklikleri hissetmeye başladım. Daha enerji dolu oldum, uykum düzeldi. Elbette, belki de tesadüftür, o dönemde havalar düzeldi ve küçük oğlumu kendi odasına taşıdık. İki hafta sonra tartıya çıktım ve gözlerime inanamadım! Birkaç kilo vermiştim! Üstelik henüz bir ay dolmamıştı. İlk hamileliğimden önce giydiğim dar kotuma artık sığabiliyordum! Kocam cinsel olarak çok daha aktif oldu. Muhtemelen dördüncü çocuğumuz yolda :)) Şimdi doğumdan sonra nasıl şekle gireceğimi biliyorum. Artık korkmuyorum.

Zambak, 30 yaşında, İstanbul’da yaşıyor

27 yaşına kadar vücuduma dikkat etmek için çok uğraştım. Oldukça iyi ve formda görünüyordum. Fakat yıllar ve hormon değişiklikleri yine de etkisini gösterdi. Spor ve diyet yapmak için gücüm ve iradem kalmamıştı. Gardırobumu yenilemek zorunda kaldım, daha büyük beden kıyafetler aldım. Sonra bir beden daha büyüdüm… Bu böyle devam edebilir ve belli aralıklarda bir beden üste çıkabilirdim ki arkadaşım efervesan tablet Keto Guru’dan bahsetti ve her gün almamı söyledi. Ayrıca daha fazla su içmemi önerdi. Ürünün vadettiği sonuca gerçekten inanmadım. Bir ay sonra eski kıyafetlerime girebildiğimde yaşadığım şaşkınlığı düşünün! Dahası, kendimi güçlü ve enerji dolu hissediyorum! Cildim şimdi çok daha genç görünüyor. KetoSlim’nun işi mi yoksa sadece tesadüf mü bilmiyorum ama tartıyı aldatamazsınız! Artı, sanırım 10 yaş gençleştim!

Hülya, 34 yaşında, İzmir’de yaşıyor

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: