Keto Actives kilo kaybı için: vücudunuzla uyum içinde kilo verin!

Keto Actives kilo kaybı için: vücudunuzla uyum içinde kilo verin!

 • Ketojenik diyet uygulayan insanlar için önerilir,
 • Yağların yakılmasını ve depolanmalarının azaltılmasını destekler,
 • Atıştırma dürtüsünü ve ani açlık ataklarını azaltır,
 • Antrenmanlar için enerji sağlar.

Keto Actives vücudunuzun en zor kısımlarında bile kilo vermenize yardımcı olan modern bir beslenme takviyesidir. Forma girmenizi sağlayabilir ve kendinizi daha iyi hissetmenizi garanti eder!

SİPARİŞ VER

EN İYİ KİLO YÖNETİMİ TAKVİYESİ!

 1. Belinizden kilo verirsiniz! Ayda birkaç santime kadar!
 2. Günlük egzersizleriniz için daha fazla enerjiniz olur!
 3. Fedakarlıklar yapmak zorunda kalmadan sağlıklı bir diyet uygulayabilirsiniz!
 4. Vücudunuzun tercihi ketozis olur!

%100 Doğal Malzemeler!

Keto Actives kilo kaybı için: vücudunuzla uyum içinde kilo verin!

 • ForsLean® – Hint ısırganı kökü özütü [%10 forskolin] – Nonadrenal adenilil siklaz uyarıcısı olarak işlev görür ve yağların parçalanmasını teşvik eder. Yapılan çalışmalar forskolinin vücuttaki yağı azaltmada ve yağsız vücut kitlesini korumada destekleyici rol oynadığını göstermiştir. 12 hafta boyunca 250 mg ForLean kullandıktan sonra placebo ile karşılaştırıldığında deneklerin vücut ağırlığında ve yağ içeriğinde önemli bir azalma ve yağsız vücut kütlesinde önemli bir artış görüldü.
 • Clarinol®, konjuge linoleik asit (CLA) – linoleik asit (LA) kandaki normal kolesterol seviyelerini korumaya yardımcı olur. Çalışmalar CLA’nın obez insanlarda yağ yakımını hızlandırdığını göstermiştir; aynı şekilde bacakların incelmesini destekler ve bel-kalça ölçü oranını azaltır. Araştırmalar CLA’yı takviye olarak almanın diyet ve egzersiz rejiminden bağımsız olarak olumlu değişiklikler görmek için yeterli olduğunu göstermiştir.
 • Doğal anhidrit kafein – konsantrasyonu ve dayanıklılığı arttırır, ayrıca fiziksel aktiviteden sonra yorgunluğu en aza indirir.
 • Acı portakal meyve özütü – lipitlerin sindiriminde ve kilo kontrolünde yardımcı olur. Kullanımı sindirim sisteminin işlevini etkiler.
 • Karabiber meyvesi özütü – sindirim sıvılarının salgılanmasını destekler, besinlerin emilimini arttırır, bağırsak hareketlerini düzenler.
 • Hint ginsengi kökü özütü – kilo kontrolüne yardımcı olur, enerji seviyeleri üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir.
 • Kırmızı biber özütü – kilo yönetimi sağlar ve sindirim sistemi için ideal bir denge sunar.
 • Krom – normal kan şekeri seviyelerini korur, makro besinlerin metabolize edilmesini etkiler.

Keto Actives zayıflatıcı etki gösteren tamamen doğal bir besin takviyesidir. Gereksiz dolgu maddeleri içermez, kısa ve şeffaf bir içerik listesine sahiptir. Keto Actives’in içeriğinde kullanımı tartışmalı magnezyum stearat maddesi yerine hipoalerjenik bir topaklanma önleyici olan NuRice bulunur.

SİPARİŞ VER

Keto Actives’in düzenli kullanımı kilo kaybını etkili bir şekilde destekler!

 1. Diyetisyenler tarafından oluşturulmuştur
 2. Bu ürün vejetaryenlerin kullanımına uygundur
 3. Pratik ve gizli kargo
 4. Yalnızca doğal malzemeler

Uzmanlar Keto Actives’in işe yaradığı konusunda hemfikir

Keto Actives kilo kaybı için: vücudunuzla uyum içinde kilo verin!

Güncel çalışmalardan elde edilen sonuçlara göre ketojenik diyet, yüksek karbonhidrat içeren diyetlere kıyasla insülin seviyelerindeki düşüşleri önemli ölçüde etkilemektedir. Bu terapi, uygulanmaya başlandıktan 2 hafta sonra kilo kaybı ile sonuçlandı. Yaygın inanışın aksine yağ tüketiminizi artırmak sağlığınız için her zaman kötü değildir. Düşük karbonhidrat içeren bir diyetin obez kişilerin sağlık belirteçlerinde gelişmelere yol açabileceğine dair kanıtlar bulunur. Lipoprotein profilinde, açlık insülin ve glikoz seviyelerinde ve belirli interlökinler veya TNF-alfa gibi enflamatuar süreçlerin şiddeti ile ilgili göstergelerin seviyelerinde faydalı değişiklikler gözlemlenebilir.

 

Keto Actives obezite ile mücadelede vücudu destekleyen doğal bileşenlerin bir kombinasyonudur! Keskin baharatlar ve acı portakal özütü sayesinde vücuttaki yağı azaltmaya yardımcı olur. Ek olarak normal kan kolesterolü ve glikoz seviyelerini korumaya yardımcı olur ve diyabetle mücadelede insülin salgılanmasını düzenler. Kullanılan bileşenler açlık krizlerini önlemeye yardımcı olur. Keto Actives fiziksel olarak aktif kişilerde oksidatif stresi azaltarak antrenman sonuçlarını iyileştirir.

Anna Zajdel, diyetisyen

Sıkça Sorulan Sorular

Keto Actives nedir?

Keto Actives kilo yönetimini destekleyen çok bileşenli bir takviyedir. Doğal yöntemlerle kilo vermek isteyen insanlar için üretilmiştir.

 

Keto Actives güvenli mi?

Evet, Keto Actives yalnızca yüksek kaliteli bileşenler içeren doğal bir gıda takviyesidir.

 

Keto Actives’i nasıl kullanmalıyım?

Su ile beraber günde iki kapsül alın.

 

Bir kutu Keto Actives ne kadar dayanır?

Bir kutu 30 gün için yeterlidir.

 

Etkilerini ne zaman göreceğim?

Keto Actives’in ilk etkilerini sadece birkaç haftalık bir kullanımdan sonra görebilirsiniz.

 

Bir kutu kaç kapsül içerir?

Kutuda 60 kapsül bulunur.

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: