Immu Gain bağışıklığı artırmak için: bağışıklığı güçlendirmek – çok kolay!

Immu Gain bağışıklığı artırmak için: bağışıklığı güçlendirmek - çok kolay!

 • Virüslere, bakterilere, alerjenlere karşı korunma
 • Bağışıklığı güçlendirmek
 • Bulaşıcı hastalıklara karşı direnç
SİPARİŞ VER

Sağlığınıza koruyucu bakım

Immu Gain bağışıklığı artırmak için: bağışıklığı güçlendirmek - çok kolay!

Bağışıklığın güçlendirilmesi, bulaşıcı hastalıkların en iyi şekilde önlenmesidir. Bağışıklığı zayıf olan insanlar profilaktik ilaçlar içen insanlardan 4-5 kat daha sık hastalanırlar. Ayrıca, vakaların % 92’sinde ciddi komplikasyonlar gelişir. Büyük araştırma merkezlerinde yapılan çok sayıda çalışmanın sonuçlarına göre, Immu Gain, bağışıklığı güçlendirmek için en iyi ürün olarak kabul edilmektedir. Güçlendirilmiş formül, fagositler, makrofajlar, T- ve B-lenfositler gibi koruyucu hücrelerin sayısını artırır, vücudun herhangi bir enfeksiyona karşı direncini artırır.

Immu Gain Güçlü bağışıklık için güçlendirilmiş formül

Immu Gain bağışıklığı artırmak için: bağışıklığı güçlendirmek - çok kolay!

 1. Askorbik asit (E300) Yeni bağışıklık hücrelerinin gelişimine destek olan güçlü bir antioksidan, vücudun viral ve bakteriyel enfeksiyonlara karşı direncini arttırır.
 2. E Vitamini Güçlü antioksidan, hücre yapılarını hasara karşı korur, immünoglobulinlerin sentezini ve vücudun spesifik olmayan savunma faktörlerini uyarır.
 3. L-arginin Bağışıklık hücrelerinin kesim kapasitesini arttırır, yeni makrofajların, T ve B lenfositlerinin üretimini uyarır ve bağışıklığı artırır.
 4. Maltodekstrin Metabolizmayı normalleştirir, makro ve mikro elementlerin sindirilebilirliğini ve vücudun patojenik mikroorganizmalara karşı direncini arttırır.
 5. Kollajen Enfeksiyon öldürücü hücreler de dahil olmak üzere yeni hücrelerin oluşumu için gerekli malzeme vücudun yaşlanmasını önler.
 6. Yardımcı bileşenler Kıvam arttırıcılar, stabilizatörler, doğal ile aynı boya.
SİPARİŞ VER

Immu Gain İmmünomodülasyonda inovasyon

“Dünya nüfusunun % 90’ından fazlasının bağışıklığı zayıf. Mevsimsel enfeksiyonlar ve virüs salgınları sırasında özellikle onlar risk altındadırlar. Avrupa Sağlık Birliği tarafından yapılan bağımsız test sonuçlarına göre, Immu Gain alan hastalar, diğer immünostimülanları alanlardan 4-5 kat daha az hasta. Patentli formül kandaki koruyucu hücre sayısını arttırır, T yardımcı hücrelerin, B-lenfositlerin ve makrofajların üretimini uyarır. ”

Said Özcan – tıbbi sağlık merkezi başkanı, iş deneyimi – 12 yıl

Nasıl sipariş verilir?

 1. Adım Başvuru formunu doldurun, iletişim bilgilerinizi bırakın
 2. Operatörün sipariş ayrıntıları için aramasını bekleyin
 3. Paketi uygun bir şekilde alın – temassız teslimat var!
SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: