IDEALICA ULTRA kilo kaybı için: herkes ayda 12 kilo verebilir masrafsız!

IDEALICA ULTRA kilo kaybı için: herkes ayda 12 kilo verebilir masrafsız!

Neyse ki, modern diyetetiklerin bir çözümü var. Ve onlar yüzünden işsiz kalabilirim (gülüyor).

 

Geçen yılın sonunda bilimsel medyada IDEALICA ürünü “alev aldı” – metabolik hızı üç katına çıkaran ve doğal kilo kaybını teşvik eden faydalı bir besin takviyesidir.

 

Sadece düşünün – vücudunuzu temizleyerek bir ayda 10 ila 17 kg kaybedebilirsiniz. Ve bu karar o kadar ustaca ve basit hale geldi ki, inanması zor.

SİPARİŞ VER

IDEALICA nasıl bir ürün?

IDEALICA ULTRA kilo kaybı için: herkes ayda 12 kilo verebilir masrafsız!

Vücutta C vitamini yoksa, bir portakal yeriz. Az fosfor varsa balık yeriz. Peki yağ biriktiğinde ne yaparız? Kendimize bir diyetle eziyet ediyoruz! Ama doğa böyle çalışmıyor. Ve beslenme uzmanlarının bu basit gerçeği anlaması neredeyse 8 yıl sürdü.

Aşırı kilo aldığınız zaman vücudun yağların parçalanmasından sorumlu olan eser elementlere ihtiyacı olduğu ortaya çıktı. Özellikle bu süper antioksidanlar sadece deri altı yağlarını değil, aynı zamanda en tehlikeli olan iç organ yağlarını bile yakar.

IDEALICA – bu Bromelain (ananas, donuk açlıkta bulunur – editörün notu), L-karnitin ve Co Q-10 dahil 25 özüt içeren% 100 doğal bir konsantredir. IDEALICA’in metabolizmayı % 307 hızlandırdığı ve lipolizi (yağ parçalanması) neredeyse 7 (!) kat arttırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Haftada 4 kg kilo vermek, vücudun doğal süreçlerinin hızlanmasından kaynaklanmaktadır. Bu, yoğun bir yük ve sıkı bir diyetle kendinize eziyet etmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

IDEALICA – aşırı kilo ile mücadelede tek etkili çözüm budur

IDEALICA’in temel özellikleri:

  1. Yağ yakmak
  2. İştah bastırma
  3. Hormon seviyelerinin normalleşmesi
  4. Vücudun gençleşmesi ve temizlenmesi
  5. Yağ kütlesinin yanması nedeniyle tonlama etkisi
SİPARİŞ VER

IDEALICA alımı sırasında vücut 5 yağ yakma aşamasından geçer

IDEALICA ULTRA kilo kaybı için: herkes ayda 12 kilo verebilir masrafsız!

  • 1-3 gün – fazla suyun çekilmesi. Bacak ve yüz bölgesinden ödem kaybolur. Bu süre zarfında günlük en az 1,5 litre temiz su içilmesi tavsiye edilir.
  • 4-5 gün – metabolizmanın hızlanması. Vücudun kendisi günde 4000 kcal yakmaya başlayacak (fiziksel aktivite ile 4500 kcal’den – editörün notu).
  • 5-7 gün – lipoliz aktivasyonu. Yağ dokusunu yakma ve onu enerjiye dönüştürme süreci başlar. Neşeli ve enerjik hissedeceksiniz.
  • 8-11 gün – bağırsakları toksinlerden temizlemek. Midenizde hafiflik hissedeceksiniz.
  • 11+ gün – viseral yağın yakılması. Yağ iç organları terk eder. Kilo üzerinde büyük bir etkisi olmayacak, ancak sağlığınız için kesinlikle faydalıdır.

Doktorların yorumları

Selma Çağatay
beslenme uzmanı-endokrinolog
İş deneyimi – 18 yıl

“Kadınlar bana genellikle ağlayarak geliyorlar. Her şeyi denediler ama sonuç ya hiç yok, ya da kilolar sürekli geri geliyor. Daha önce onlara sakinleşmelerini, kendilerini toparlamalarını ve her şeye yeniden başlamalarını tavsiye ettim. Ama bugün bir çıkış yolu var – IDEALICA. Tamamen doğal olan bu ürün besin takviyesi olarak cinsiyet, yaş veya sağlık durumuna bakılmaksızın alınabilir ve doğal yöntemle ayda 17 kg’a kadar kaybedebilirsiniz . Kilo kaybı, dehidrasyonla değil, yalnızca yağ kütlesinin yakılmasıyla sağlanır. Sorunlu bölgelerde, etki bir hafta sonra farkedilir hale gelir. IDEALICA, Batı diyetetiklerinde uzun süredir kullanılmaktadır ve şimdi Türkiye’de popülerlik kazanmaktadır. Şahsen bunu tüm hastalarıma tavsiye ediyorum ve henüz tek bir şikayet duymadım. ”

Müşteri yorumları

Perihan Hancı

İçmeye başladım, ne istersem yedim ve aynı zamanda 9 kilo verdim. Kilo kaybı için IDEALICA’in tanıştığım en iyi ürün olduğunu ve en iyi tarafınınsa spor salonunda kendinizi mahvetmemek olduğunu düşünüyorum, bunun için zaman ve arzu yok. Böyle bir çözüm benim gibi insanlar için mükemmel! Tavsiye ederim!

Mustafa Hilmi

Bu ürünü kullanmaya başlamadan önce 90 kg ağırlığındaydım. Gençliğinde her zaman fit vücudum vardı, yaşla birlikte karnım ve yan yağlar yavaş yavaş ortaya çıktı. 35 yaşında, acilen kendimi düzene koymam gerektiğini fark ettim. Neredeyse bir yıl kendimi antrenmana adadım, ancak hiçbir şekilde normal formuma ulaşamadım. Sonra diyete keto kapsülleri ekledim ve sadece birkaç hafta içinde gençliğimde hatırladığım kişiye dönüştü. Şimdi figürümü saklıyorum ve keto her zaman yedekte

Melis İpekoğlu

IDEALICA herkese etkisi farklı, ama benim işime yaradı. Şimdi istediğimi yiyorum ve övünüyorum;) Bir buçuk ayda eksi 13 kg. Aynı ruhla devam ediyorum;)

İhsan İnal

Emine, eğer bilmiyorsan, genetik olarak aşırı kilolu olma eğilimi olan insanlar var ve tek bir diyet ve ilaç seni bundan kurtaramaz. Fazla kilolu olmaya meyilli değilseniz, şanslısınız ama sizi temin ederim, herkes sizin kadar şanslı değil.

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: