Hetunis kalp ve kan damarları için: sizi felç ve kalp krizlerinden korur!

Hetunis kalp ve kan damarları için: sizi felç ve kalp krizlerinden korur!

 • Damarlar neden %90 oranında sağlığınızdan sorumludur?
 • Kolesterole ek olarak damar çeperlerine başka ne depolanır?
 • Sağlıksız damarların 4 bariz ve 7 gizli belirtisi
 • Damarlarınızı evde kendiniz güvenli bir şekilde nasıl temizleyebilirsiniz?
SİPARİŞ VER

Tıkalı damarların sebep olduğu 4 hastalık

Hetunis kalp ve kan damarları için: sizi felç ve kalp krizlerinden korur!

 1. Hipertansiyon (Yüksek tansiyon) İstikrarsız veya yüksek tansiyonu ilaç içerek dengelemek ya da düşürmek zorundasınızdır. Ana belirtilere dikkat etmelisiniz. Hipertansiyon teşhisi konuldu mu? O zaman damarlarınızı temizleme zamanı geldi demektir.
 2. Variköz venler (varisli damarlar) Bacaklarda çirkin ve şiş damarlar olarak görünür. Ağırlık, ağrı ve ödem hissi verir. Kolesterol ve pıhtı kalıntıları damar kapakçıklarını tıkar. Zaman içerisinde variz “yıldızları” oluşur ve bunlarda “örümcek ağı” gibi bir yapı alır. İşte varili damarlar bu şekilde oluşur.
 3. Hemoroit (basur) Rektumdaki damarların tıkanması basur düğümlerinin şişmesine neden olur. Kan taşıyıcı damarlardan gelen tortu, anüsteki çatlakları artırır.
 4. Osteokondroz (Kireçlenme) Kıkırdaklarda yetersiz kan dolaşımı yüzünden oluşur. Kıkırdak sertleşir ve işlevini göremez hale gelir. İyileşecek zaman bulamazlar. Yenilenmedikleri için kururlar. Nemlenme işlevlerini kaybederler. Tuzlar temizlenmez ve kontrol edilemez şekilde birikmeye başlar.

7 gizli belirti

Hetunis kalp ve kan damarları için: sizi felç ve kalp krizlerinden korur!

 • Ödem Tıkanan damarlar vücuttaki suyu pompalayamaz. Vücudun tuz-su dengesi bozulur. Akşamlar ayaklar şişer, çoraplar bileklerde kalın ve derin iz bırakır. Yüzde şişlik, gözaltında torbalar oluşur. Parmağınızdaki yüzüğü artık çıkaramaz hale gelirsiniz. Göbekte şişlik, iç organlarda şişmenin işaretidir.
 • Kulak çınlaması Önceleri hafif başlayan zamanla artan sesler konsantre olmanızı engeller. Bu seslerin sebebi, kulak zarına baskı yapan beyin damarlarında tansiyonun yükselmesidir.
 • Baş dönmesi Kişi sarhoşmuş gibi hisseder. Ani oluşan baş dönmesi, vestibüler sisteminin iyi çalışmadığının işaretidir.
 • Uykusuzluk Kendinizi uykusuz ve enerjisi bitik hissetmenize rağmen gece yarısından önce uyku tutmuyor mu?
 • Bunun nedeni hipofiz bezlerine yeterince kan gitmemesidir. Bu da, uyku hormonu olan melatonin üretimini aksatır.
 • Takat eksikliği Gücünüz kalmamış gibi hissedersiniz. Canınız hiçbir şey yapmak istemez. Tek istediğiniz yataktan çıkmamak ve yemek yemektir. Bu durum vücut enerji tasarruf etmeye başladığında yaşanır. Damarlar organlar için gerekli olan besini taşıyamamaktadır, o yüzden de vücut hayatta kalmak için faaliyetlerini minimum düzeye indirmektedir.
 • Görme bozuklukları Gözünüzün önünde minik “sinekler” uçuşur. Göz merceği damarlarına ait belirtilerdir.
 • Eklem ağrısı Hava durumu değiştiğinde eklemlerde ağrı yaşanır. Sabahları dinlenmiş ve güçlenmiş kalkmak yerine kişi neredeyse felç olmuş gibi hisseder. Kemiklerinin acıdığından bahseder. Bunun nedeni eklem sıvısının özelliğini yitirmesidir.
SİPARİŞ VER

Şimdi hayal edelim ki ben, Hetunis damlalar satın alıyorum ve düzenli olarak kullanmaya başlıyorum… Sonra ne oluyor? Hetunis damlalar nasıl işe yarıyor?

 • Aslında Hetunis damlalar içeriğindeki moleküller oksijen bombası gibidir. Damarlardaki kolesterol plaklarını patlatıp kan dolaşımı için yol açarlar.
 • Bu Hetunis damlalar koyu sıvı sarıya çalan bir rengi var. Hafif ekşi tadından çok hafif yıldız anason ve dereotu hissediliyor
 • 5 dakika içinde bu çözeltinin içilmesi gerekiyor çünkü oksijenlenme reaksiyonu ile etkinleşen bitki özleri moleküleri bu kadar süre çalışıyor. Hetunis damlalar bu kadar etkili olmasının bir diğer nedeni de etkin haldeki canlı bitki özleri tüketmeniz. Öte yandan ilaçların çoğu ölü ve etkin olmayan moleküller içerir.

Programın Hetunis koşulları

 • Kişi Hetunis damla kişisel amaçlarla satın alıyor olmalı Ürün için sipariş veren ve alıcı aynı kişi olmalıdır. Bu şekilde, aracı kurumların toptan satın alım yapıp üzerine kâr marjı ekleyerek başkalarına Hetunis damlalar satması engellenmeye çalışılmaktadır.
 • Sipariş programın resmi formu kullanılarak verilmelidir Siparişinizde resmi formu kullanmak size üreticinin fiyatı üzerinden satın alım yapmanızı sağlar ve sizi aracılardan korur.

Yorumlar

Ramazan Özkan

Ben geçen yıl almıştım ve o zaman tedavi masrafı 2.250 lira tutmuştu çünkü Hetunis damlalar eczanelerden alınıyordu. Doğrusu, fazladan ödediğime pişman değilim. Bugünkü fiyata oranla arada büyük fark olmasına rağmen aynı miktarda ilaçlardan tasarruf ettim. Ve o kadar iyi hissediyorum ki kaç para verdiğim umurumda değil. Öncesinde daha 52 yaşında olmama rağmen yaşlı hissediyordum. Sürekli bir ilaç içen birisiydim. Emekli olacağım günü göremeyeceğim sanıyordum. Başım sanki ortadan ikiye ayrılacak gibi hissediyordum. Bazen ölmek benim için daha iyi olur diye bile düşündüm. Ama bu ilaç sayesinde 2 ay içinde yüksek tansiyonun ne olduğunu unuttum. Şimdi genç ve sağlıklı bir ERKEK (ne demek istediğimi anladınız herhalde) olarak hayatımı sürdürüyorum. Onun için indirimden faydalanamamış olmayı umursamıyorum. Bana öyle geliyor ki yakında Hetunis damlalar satışı yasaklanır. O kadar çok şirketi kârından etti ki…

Ertugrul

Hetunis GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ ÜRÜNDÜR! İlk önceleri adelfan içiyordum, sonra erinit kullandım. Bu ilaçlara hak ettiklerinden fazla paye verildiğinin farkındayım. Ama doktora gitmeyi sevmiyorum ve benim sorunumun çok ciddi olmadığını düşünmüştüm. Bu ilaçları tansiyonum yükseldikçe ve göğsüm sıkıştıkça arada bir içiyordum. Ama sonra işe yaramaz oldular. Sonunda doktora gitmeye mecbur kaldım ve bana Hetunis damlalar almamı önerdi (Genç, idealist bir doktordu. Tıbbın amacının insanlara yardım etmek olduğuna, paralarını kapmak olmadığına inanan doktorlardandı). Hetunis damlalar kullanmaya başladığım ilk günden itibaren bana iyi geldi. Tansiyonum derhal düştü ama doktorumun söylediği gibi yine de düzenli olarak kullanmaya devam ettim. 3 hafta sonra yüksek tansiyon diye bir derdim kalmamıştı. 10 yıldır bana acı çektiren varislerim de iyileşti. Bazı jinekolojik sorunlarım vardı ki onlardan da eser kalmadı. Kendimi geç kız gibi hissediyorum.

Kadriye Özcan

Annem son zamanlarda parmaklarının hissizleştiğinde şikâyet etmeye başladı. Doktor bir arkadaşımız damar temizliği yapmamızı önerdi. “Statines” diye bir ilaç için reçete yazdı. Ama sonradan öğrendim ki bu ilaç kolon kanserine neden olabiliyormuş. Tabi riske girmek istemedik. Rastlantı sonucu Hetunis damlalar hakkında bilgim oldu. Hemen bir satıcı aracılığı ile Hetunis damlalar aldım ve 2.500 lira ödedim. Kısa sürede olumlu etkisi ortaya çıktı. birkaç gün içinde annemin yüzüne renk geldi. Saçı, tırnakları, kısaca genel olarak her yeri 14 gün içinde daha sağlıklı hale kavuştu. Artık parmaklarından hiç şikâyeti yok. Bir veya bir buçuk ay içinde hissizlik hali hiç kalmadı. Tansiyonu maşallah normale döndü. Kendini çok iyi hissediyor. Daha enerjik bir kadın oldu. Hafızası bile düzeldi. Eklem ağrıları geçti, yağmur yağdığında bile söylenmiyor. Bu harika bir ürün. Güvenle öneririm.

Filiz Işık

Yüksek tansiyona iyi geldiğini öğrenir öğrenmez Hetunis damlalar aldım çünkü her akşam başım çatlayacak gibi ağrıyordu ve ağrı kesicilerin bile artık faydası kalmamıştı. Bu ağrıların hipertansiyondan kaynaklandığını sonra öğrendim. Şirkette bir arkadaşım Hetunis damlalar kullanmamı önerdi. İndirimde yakalayabildim. 2 ay içinde bambaşka bir inan oldum. Anladım ki damarlarımı temizlemeden önce gerçek anlamda yaşamıyormuşum. Baş ağrılarım kesildi, varislerim yok oldu VE EN ÖNEMLİSİ 18 KİLO VERDİM. 85 kilodan 67 kiloya indim. Tansiyonum düzene girdiği için zayıflayabildim. Artık herkese Hetunis damlalar kullanmalarını önerebilirim.

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: