Harmonica Linea zayıflama: sağlığa zarar vermeden hızlı yağ yakma!

Harmonica Linea zayıflama: sağlığa zarar vermeden hızlı yağ yakma!

Ayten’in formülü baz alınarak geliştirilen ürün, süper antioksidanlar içeriyor. Bu antioksidanlar kalorinin ve yağların deri altına depolanmasını durdurması ve “sağlıksız besinlere” olan iştahın kapatılması için beynin belli bir bölümüne (serebral amygdale) sinyal gönderiyor. Ürünün adı Harmonica Linea .

 

Harmonica Linea – a new product you should take for 7 days consecutively. A box contains 25 extracts, so that the fat burning speed increases 10 times! The product accelerates the metabolism, restores the endocrine system functions, stimulates the regeneration of the tissues and inhibits hunger. The product is 100% natural, and it actively stimulates the natural processes in the human body. Fat burning occurs as a result of fast metabolism, diets are in the past. As a result – subcutaneous fat in the problem areas will be burnt PERMANENTLY

SİPARİŞ VER

Bu ürün eczanelerde satılacak mı? Ayrıca, fiyatı ne olacak?

Harmonica Linea zayıflama: sağlığa zarar vermeden hızlı yağ yakma!

Gerçekten etkili bir ürün ürettiğimizi fark eder etmez, eczanelerin her yönden saldırısına maruz kaldık. Sanırım siz de fark etmişsinizdir. Ayten’den formülünü satmasını istediler. Ne var ki ürünü üretmek istemediler. Aksine, bu ürünün piyasaya sürülmesini önlemek istediler. Obezite tedavileri, küresel pazarın en büyük bileşenidir. Sadece ABD’de, bu tür ürünlerin satışı milyonlarca dolar kâr getirir. Ürünümüz, piyasanın bu durumunu önemli ölçüde değiştirebilir. Tek bir kür yetecek kadar Harmonica Linea alıp kilo fazlasını KALICI olarak çözebilecek hiç kimse, etkisiz zayıflama yöntemleri için para harcamak istemez.

Eczaneler ve ecza depoları, birbirine yakın çalışan şirketlerin ortaklarıdır. Bu nedenle, satış hacimleri onları doğrudan etkiler. Aşırı kilo tedavisinde Türkiye’de Biyoloji ve Beslenme Enstitüsü Araştırma ve Geliştirme tarafından resmi olarak önerilen tek ürün olmamıza rağmen bizi ve ürünümüzün adını bile duymak istemiyorlar.

Ürünün satış fiyatı ne olacak?

Harmonica Linea zayıflama: sağlığa zarar vermeden hızlı yağ yakma!

Tüketicinin ödeyeceği fiyatın neredeyse tamamının Türkiye Biyoloji ve Beslenme Enstitüsü Araştırma ve Geliştirme Departmanı tarafından karşılanması üzerine görüşmelerimizi tamamladık. Yani ürünün satış fiyatının %90’dan fazlası onlar tarafından karşılanacak. Neyse ki, uzmanlar böyle bir ürünün sadece parası olan belli bir kesim için değil, herkes için ulaşılabilir olması gerektiğinin bilincindeler. Buna karşılık, biz de formülü yurtdışına satmamaya ve ihraç etmemeye karar verdik. Yani, ürünümüz sadece Türkiye’de satılacak.

SİPARİŞ VER

YORUMLAR

Leman

Bu ürünü almaya başladıktan sonra istediğim her şeyi yemeye devam ettim ve buna rağmen 18 kilo verdim. Bu, şimdiye kadar gördüğüm için en iyi zayıflama üründür. İşin iyi tarafı, spor salonunda terlemeniz gerekmiyor. Zaten bunun için zamanım yok ve ben hiç sevmiyorum.

Ayten

Bir ara 100 kiloya kadar çıktım. Gençken zayıf bir insandım ama yaşlandıkça göbeğim büyüdü ve şişmanladım. 35 yaşına geldiğimde, vücudumu normal haline getirmek için acilen tedbir almam gerektiğini fark ettim. Bir yıl boyunca spor salonuna gittim ama yine de normal kiloma geri dönemedim. Harmonica Linea’yı menüme dahil ettikten birkaç hafta sonra, gençlik yıllarımdaki kiloma döndüm. Artık bedenime çok dikkat ediyorum ve Harmonica Linea’yı elimden asla bırakmıyorum.

Bayan X 

Bir sağlık dergisinde bu ürünle ilgili yazı okumuştum. Çok ünlü bir endokrinolog tarafından yazılmıştı…

Rastgele bir kız 

İnanılmaz bir olay! Çok uzun süre bir şeyi hayal ediyorsunuz ve neredeyse imkansız olduğuna inanmaya başladığınızda karşınıza çıkıyor. Harika bir duygu! 10 kilo verdim ve hala vermeye ediyorum. Arkadaşlarım çok şaşırıyor, benim için endişeleniyorlar çünkü çok sıkı diyet yaptığımı sanıyorlar. Onlara sırrımı söylemedim, bu kadar kiloyu nasıl verdiğimi kendileri çözsünler bakalım :)))))))

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: