Green Barley Plus kilo kaybı için: yağ yakmaya yardımcı olur!

Green Barley Plus kilo kaybı için: yağ yakmaya yardımcı olur!

 • Yağ yakmaya yardımcı olur
 • Vücudu arındırır
 • Selülitlere karşı etkilidir
 • Cildi güzelleştirir

Green Barley Plus’ın içeriğinde yeşil arpa ve goraka özütü isimli, yüksek kaliteli iki malzeme bulunur. Maksimum yağ yakma gücüne erişin, toksinlerinizden kurtulun!

SİPARİŞ VER

Green Barley Plus’ın harika etkilerini keşfedin

Green Barley Plus kilo kaybı için: yağ yakmaya yardımcı olur!

 1. Yağ Yakar
  Taze yeşil arpa ve goraka özütü, yağları çözerek enerjiye dönüştüren lipaz gibi enzimler sayesinde sindirime yardımcı olur ve bağırsak hareketlerini kolaylaştırır. Şişkinlik ve kabızlığa karşı koruma sağlarlar.
 2. Vücudu Toksinlerden Arındırır
  Green Barley Plus güçlü bir detoks özelliğine sahiptir. Taze yeşil arpa toksinleri ve ağır metalleri vücuttan atar. Bu etkiye metabolik süreçleri geliştiren ve karaciğeri detoks etmeye yardımcı olan klorofil, beta-karoten, çinko ve bakır ile ulaşılabilir.
 3. Cildi Güzelleştirir
  Taze arpanın antienflamatuar ve antiseptik işlevleri bulunur çünkü glikosilwithixine, manganez, çinko ve silikonun cilt, saç ve tırnaklar üzerinde büyük bir etkisi vardır. Yaraların iyileşmesini hızlandırır ve güçlü antioksidan özellikleri ile cildin yaşlanmasını geciktirir.
 4. Selülitleri Azaltır
  Yeşil arpadaki klorofil, yağın metabolize edilmesini hızlandırarak zorlu yerlerdeki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olur. Selülitlerde harikalar yaratır ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Green Barley Plus kilo kaybı için: yağ yakmaya yardımcı olur!

 • Green Barley Plus takviyesinin etkileri nelerdir?
  Green Barley Plus kilo problemlerinin nedenlerini ortadan kaldırmanızı sağlar. Ruh halinizi iyileştirir ve görünümünüz üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.
 • Green Barley Plus ile ne kadar kilo verebilirim?
  Green Barley Plus kullananların %95 kadarı en az 7 kilo verdi. Kaç kilo vereceğiniz uygulama süresine ve vücudunuzun bireysel özelliklerine bağlıdır.
 • Green Barley Plus’ın yan etkileri var mı?
  Ürünün kullanımı %100 güvenlidir. Herhangi bir yan etkiye neden olmaz.
 • Green Barley Plus vücutta nasıl etki gösterir?
  Green Barley Plus metabolizmayı hızlandırır, yağ yakımını iyileştirir, enerjinizi arttırır, ruh halini iyileştirir, saç ve tırnakları güçlendirir, selülitten kurtulmanıza yardımcı olur. Bunlar faydalarından sadece bazılarıdır.
 • Green Barley Plus nasıl kullanılır?
  Günde iki kapsül, tercihen yemekten 30 dakika önce alın. Haplar yaklaşık 300 ml su ile yutulmalıdır.
 • Bir pakette kaç kapsül var?
  Bir pakette 60 kapsül bulunur, bu size 1 ay boyunca yetecektir.
SİPARİŞ VER

Beslenme uzmanlarının Green Barley Plus hakkındaki düşüncelerini okuyun

Green Barley Plus, taze yeşil arpa içeren ürünler arasında 1 numara. Bu bitkiden elde edilen özütün kilo verdiren doğal bir özelliği bulunmakta. Vücut ağırlığını azaltmaya ve normal kilonuzu korumaya birçok yönden yardımcı oluyor: Metabolizmanızı hızlandırıyor, organlardaki yağ miktarını azaltıyor ve yağ hücrelerinin boyutunu küçültüyor. Taze arpanın içeriğindeki fruktan ve fruktooligosakkaritler bağırsaktaki yararlı mikrofloranın artışını teşvik ediyor, beta-glukanlar kan şekeri seviyelerini düzenleyerek atıştırma güdüsünü azaltıyor, yüksek lif içeriği iştahı kesiyor, klorofil asit-baz dengesini korunmasına yardımcı oluyor ve vitaminler, mineraller ile enzimler de sindirimi destekleyip toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlıyor.

 

Formülasyonu ile kardiyovasküler sistem üzerinde yararlı bir etkiye sahip. Kolesterol emilimini, triaçilgliserolü ve LDL’yi (kötü kolesterol) düşürürken faydalı olan HDL oranını da artırıyor. Ayrıca kan damarlarındaki aterosklerotik lezyonların boyutunu da azaltıyor (%30’a kadar). Taze arpa yaşlanma sürecini geciktiren ve modern hastalıklara karşı oldukça etkili olan mükemmel bir antioksidan kaynağı.

Kilo vermede Green Barley Plus’ın etkisi

İsim: Magdalene

Yaş: 24 yaşında
Kilo: 87 kg 68 kg
Sonuçlar: – 19 kg!

Artık hiçbir şeyden fayda bekleyemez hale gelmiştim. Bir sürü diyet denedim, popüler yemek programlarının hepsini uyguladım. Hiçbiri işe yaramadı. Kilo verdiğim gibi hızlıca daha da fazlasını geri aldım. Yoyo etkisini birçok kez yaşadım ve her seferinde iki kilo daha aldım. Bu beni öfkelendiriyordu. Sonunda sorunumu çözmenin bir yolunu buldum. Green Barley Plus zayıflamama ve kilomu korumama yardımcı oldu. Vücudumu resmen düzene soktu. Bu ürünü tavsiye ediyorum! Vücudunuzla zıt düşmeden kilo vermek istiyorsanız iyi bir seçim olacaktır.

İsim: Sandra

Yaş: 29 yaşında
Kilo: 82 kg 52 kg
Sonuçlar: – 30 lb!

Zayıflama ürünleri birbirinin aynıdır. Çok şey vaat ederler ancak bunların çok azı gerçekleşir. En azından benim fikrim böyleydi, sonra taze arpa ve goraka özütü içeren Green Barley Plus kapsülleriyle tanıştım. Doğal içeriği, anında yarattığı etkisi ve yan etkilerin olmaması beni şok etti. En iyi etkisini zamanla gösterdi. Kilo verdim ve dahası önceki gibi birkaç hafta sonra kilolarımı geri almadım, Green Barley Plus ile kilomu koruyabiliyorum. Hayallerim gerçek oldu.

İsim: Kate

Yaş: 33 yaşında
Kilo: 119 kg 66 kg
Sonuçlar: – 53 lb!

Ben hep kilo almaya eğilimliydim. En büyük sorunum da tatlılara olan düşkünlüğümdü. Kek, şekerleme, çikolata… Anlarsınız, ne kadar çok yersem o kadar çok canım istiyordu. Green Barley Plus şeker bağımlılığımı kontrol altına almama yardımcı oldu. Kapsülleri kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra tatlılara olan iştahım önemli ölçüde azaldı ve bir hafta sonra tamamen kayboldu. İlk ayda 5,5 kilo, sonraki ayda da 2 kilo verdim! Yedi ay sonra 17 kg vermiştim!

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: