Goji cream gençleştirme için: kendinizi güzel olmadan salon prosedürleri!

Goji cream gençleştirme için: kendinizi güzel olmadan salon prosedürleri!

 • Dokuların rejenerasyonu ve iyileşmesini hızlandırır;
 • Epidermiyi dolgunlaştırir, cildi canlandırır
 • Antienflamatuar özelliklere sahip;
 • Cildin nem kaybını azaltır, koruyucu özelliklerini arttırır.
SİPARİŞ VER

Goji Kremi nasıl çalışır?

Goji cream gençleştirme için: kendinizi güzel olmadan salon prosedürleri!

Kremin, cilt çatlaklarını silen zenginleştirmiş nar özü içerir.

 • C vitamini C vitamini cildin içindeki yeni kollajen üretimini teşvik eden güçlü bir antioksidandır. Cildi tazeler ve gençleştirir, rengi dengeler..
 • Organik asitler Cildinize sağlıklı bir görünüm kazandıran hafif bir beyazlatma etkisi verin.
 • Ca, Mg, Fe, Zn, Cu Mineraller nemi tutar, antibakteriyel ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Cildin enerjisini ve esnekliğini korur.
 • Folik asit Folik asit, DNA seviyesinde cilt yaşlanmasının tüm belirtileri ile mücadele eder Flavonoidler Hücre yenilenmesini uyarır, cildi yumuşatır ve cilt altı dokuları nemlendirir; serbest radikallere karşı korur.
 • В1, В2, В3, В5, В6 Cildi erken yaşlanmadan, alerjik ve enflamatuar reaksiyonlardan korur. Kan mikrodolaşımını geliştirir, cildin yenilenmesinden sorumludur.
 • Fitoöstrojenler Hücre yenilenmesini, kolajen, elastin, hyalüronik asidin sentezini sağlar.
 • Beta-karoten Zararlı güneş ışınlarından cildi koruyan antioksidandır. Erken yaşlanmanın belirtilerini azaltır.
 • Yağ asitleri Lipid metabolizmasını etkinleştirir, epidermisin bariyer işlevlerini yerine getirir ve ciltteki nemi korur.

Cilt çatlakları nedir?

Striae (lat stria -. Şeritler) Farklı genişliklerde, beyazdan kırmızımsı-mora kadar değişen dar dalgalı şerit şeklinde cildin bir çeşit atrofisi (kusur), çizgi izi, cilt atrofisi, çizgili çizgili atrofrodermi, Özellikle cildin en fazla uzandığı yerlerde oluşur. Çatlaklar fiziksel rahatsızlığa neden olmaz ve zamanla (birkaç günden birkaç yıla kadar) renksiz hale gelir. Ancak, görüntü olarak estetik durmaz. Genellikle, göğüs, karın ve kalçalarda atrofik yara izi şeklinde görünür, ancak hızla kas geliştiren sporcularda da kol ve omuzların iç kısmında görülebilir. Çatlaklar deri ve deri altı doku mikro travmalar sonucu olarak görünür. Genellikle, çatlakların ortaya çıkması genetik yatkınlık vardır.

SİPARİŞ VER

Goji Kremin cilde etkisi nedir?

Goji cream gençleştirme için: kendinizi güzel olmadan salon prosedürleri!

 1. Yoğun nemlendirir ve besler
 2. Lipid metabolizmasını etkinleştirir
 3. Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar
 4. Cildin üst yüzeyindeki engebeli görüntüyü düzeltir, kolajen üretir
 5. Cildi gençleştirir ve esneklik verir
 6. Kan dolaşımını artırır
 7. Rahatlıcı etki verir
 8. Yeni çatlakların oluşmasından cildi korur

Müşteri yorumları

Yeşim 32 yaşında

İkinci çocuğun doğumundan sonra karnımda ve kalçalarımda korkunç çatlaklar oluştu. T-shirt, şort giymedim ve genel olarak, bu konuda çok komplekse giriyordum. Artık lazer terapi seansı için randevu aldım, ama bir arkadaşım zamanında Goji Krem tavsiye etti. Kremi kullandıktan bir gün sonra kırmızı renk azaldı, bir buçuk hafta sonra ise çatlaklar tamamen kayboldu. Tavsiye ederim!

Arzu 20 yaşında

şimdiye kadar sadece bir hafta kullandım, bu nedenle cilt çatlaklarının tamamen kaybolduğunu söyleyemem. Ama rengi açıldı ve küçüldüler! Cilt yumuşak, kadifemsi. Tahriş yok. Kokusu harika, sert değil, ama çok hoş. Yakında tatile gideceğim, kısa şort ile rahatça takıla bileceğim!

Nalem 40 yaşında

İlk doğum yaptığımdan önce çatlaklar göbeğimde çıktı, ve çok derindiler. ikinci doğum sonrasında yine bir şey değişmedi, krem ​​sürüyordum ve bandaj kullanıyordum. Bir arkadaşım, bir sene önce doğum yaptı ve 25 kilo aldı, ama çabuk kilolarını verdi ve hiç cilt çatlağı olmamıştı. Goji Kremi o bana tavsiye etti. Çatlaklar tamamen kayboldu!

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: