Flekosteel eklemler için: sişliği ve eklem ağrısını hafifletir

Flekosteel eklemler için: sişliği ve eklem ağrısını hafifletir

2019 yılının sonbaharında Avrupa Romatologlar Kongresi’nde inanılmaz bir olay gerçekleşti. İzleyici kitlesi 10 dakika boyunca kürsüde duran adamı alkışladı. Bu kişi özbek öğrencisi Özal Demir’di. Her yaşta eklem hastalıklarını tedavi edebilen ve tamamen yok edilmelerini önleyebilen benzersiz bir formül kullanılmasını öneren kişi oydu.

 

Demir harika bir fikir önerdi ve Türkiye’nin bilimsel yapıları bu fikri uygulamaya geçti. İlacın geliştirilmesinde başkent kliniklerinden ve diğer büyük araştırma merkezlerinden uzmanlar görev almıştır. İlaç artık hazır ve mükemmel sonuçlar gösteriyor.

SİPARİŞ VER

Muhabir: “Özal, siz dünyanın en zeki 10 tıp öğrencisinden birisiniz. Neden özellikle eklem hastalıklarıyla uğraşmaya karar verdiniz?”

Bu konu hakkında halka fazla konuşmak istemiyorum ama buradaki motivasyon tamamen kişisel. Birkaç yıl önce annem, eklemlerin yok olmasından kaynaklanan kan zehirlenmeleri yaşamaya başladı. İlk başta, sadece eklemlerindeki küçük ağrılardan rahatsız oluyordu. Ben endişelenmedim, çünkü çektiği acıları göstermiyordu. Bundan sonra doktorların dikkatsizliği ve yanlış reçete edilen tedavi nedeniyle kan zehirlenmesi meydana geldi. Sonuç olarak, artık bizimle değil.

Büyükannem de zamanında benzer bir hastalıktan vefat etmişti. Daha sonra eklem hastalıkları ve tedavileri ile ilgili konuları çalışmaya başladım. Eczanelerdeki çoğu ilacın sadece durumu daha da kötüleştiren yararsız kimyasallar olduğunu fark ettiğimde şok olmuştum. Fakat annem her gün onları tüketiyordu.

Son üç yıldır, kendimi tamamen bu konuya adadım. Aslında, herkesin şu anda konuştuğu eklem hastalıklarını yeni tedavi yöntemim tez yazma sürecimde ortaya çıktı. Yenilik ortaya koyduğumun farkındaydım. Ancak, farklı yapılar tarafından böyle bir ilgiye yol açacağını düşünemezdim.

Flekosteel eklemler için: sişliği ve eklem ağrısını hafifletir

SİPARİŞ VER

Gerçekten de bu yöntem her yaşta eklem sağlığını iyileştirmeye yardımcı oluyor mu?

Özal’ın fikri kalıtsal hastalıklarda bile eklem tedavisinde yeni bir yaklaşımdır. Günümüzde tüm eczane ilaçlarının sadece ilk aşamada yardımcı olduğu uzmanlar için bir sır değildir. Üstelik, çoğu zaman vicdansız doktorlar, ilk başta birçok ilacın hastaya atfedildiği, ancak kaçınılmaz olanı geciktiren bir yaklaşım uygulamaktadır. Ve hasta acı çekmeden yaşamayı neredeyse bıraktığında – hemen an ameliyata gönderiliyor.

Onların tek işi bu- kimse hastayı iyileştirmek istemiyor.

 

Bilim adamlarımız hala 2000’li yılların başında, eklem sorunlarının % 90’ının yalnızca bir nedenden kaynaklandığını fark ettiler – eklemin kemik dokusuna kan temininin yetersizliği. Bundan dolayı, kademeli olarak kıkırdak ve kemiğin imhası, bitişik dokuların enfeksiyonu oluşuyor. Ve bunun nedenini ortadan kaldırırsanız, pahalı işlemleri neredeyse tamamen bırakabilirsiniz.

 

Özal’ın fikri, hastanın tüm kas-iskelet sisteminde doğru kan akışını düzenlemeye yardımcı oluyor. Bu, hastalığın ilk aşamasında eklem yıkımı riskini tamamen ortadan kaldırmanıza izin veriyor. Ancak, kesin bir eklem hareketliliği kaybı söz konusu olduğunda, hastalığın irelileyen aşamalarını iyileştirmek için kesinlikle yeterli değil. Aslında, bu kadar çok sayıda doktor ve tıp uzmanının formülü oluşturma çabaları, eklem dokularını ve tüm eklemin esnekliğini her yaşta geri yükleyen etkili bir ilacı ortaya koydu.

Sizin ilacınız eklem hareketliliğini tamamen geri kazanmaya yardımcı oluyor mu?

İlacın asıl görevi, hasarlı doku yerine yeni kemik ve kıkırdak dokusu oluşturmak ve kanlanmasını sağlamaktır. Tek bir uygulama bile doğrudan eklem hareketliliğini geri kazanma sürecine dahil olan 930.000’den fazla hücreyi aktive etmek için yeterlidir. Ve prosedür böyle devam eder. Tedavinin ana prensibi bu.

Bütün bunlarla birlikte, Özal gibi biz de meseleye önemsizce yaklaştık. Aslında bu ilaç, bir ilaçtan diğerine dolaşan kimyasal formüllerin sadece başka bir düzenlemesi değil, aynı zamanda yüksek oranda bitkisel kaynaklı bitki özleri içeren bir alaşımdır. Yani bu, ilacın sadece mümkün olduğu kadar etkili değil, aynı zamanda tedavi sırasında tamamen güvenli olmasını sağlar.

Flekosteel eklemler için: sişliği ve eklem ağrısını hafifletir

Kelimenin tam anlamıyla ilacın tüketimine başlamasından 1-2 gün sonra, hasta eklem dokularında kan dolaşımını geri kazanmaya başlar. Daha sonra, eklemin hücreleri ve dokuları güncellenir ve en gelişmiş durumlarda bile mobilitesi geri döner. Ayrıca, eczane kimyasının aksine, Flekosteel cildi tahriş etmez ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

YORUMLAR:

Artık programla bu aracı satın aldım. Beşinci gündür tedavi görüyorum. Eklem ağrıları belirgin şekilde azaldı. Bugün, 15 yılda ilk kez, bütün günü baston olmadan geçirdim! Normalde hareket etmek ne kadar iyi!

Serhat Akyürek

10 gün önce kendim için aldım, bir ay sonra bir operasyona girecektim. Bunun gerçekten yardımcı olacağını hiç düşünmezdim. Artroz geçirdim – dün romatoloa gittim – çok şaşırdı, eklem hareketliliği geri yüklenmişti. Neyle tedavi edildiğimi sordu, böyle bir çare duymadığını, aksi takdirde hemen bana reçete edeceğini ve operasyona göndermeyeceğini söyledi (ben de inandım)! Sipariş etmeye karar verdim çünkü indirimli alabiliyorum ve ameliyattan sonra sakat kalmaktan korkuyordum.

Asya Tunçalp

Bu tam bir mucize. Dekompresyon osteoartritim vardı, şimdi iyileşiyorum, hareketlilik henüz tam olarak geri yüklenmedi, fakat henüz kursu tamamlamadım.

Jale Aktaş

SİPARİŞ VER

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: